[NL25 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #16
    Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Arvan, et 350 kätt on nii väike käte arv, et kui kaart natuke paremini jookseb, siis selle väikse sessi ajal võib see ju küll selliseks kujuneda :).

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #17
      Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

      Teen kohe sessi ja panen ka uued asjad ülesse. Hetkel sesi suht nutune, kaardijooks on täitsa umbes ning ise teen ka parajat kino, kuid ehk saab veel asja.

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #18
        Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

        Lubatud ja teen ka. Sai siis üks korralikum sess tehtud. Kaart üle pika aja jooksis enam vähem ning ka flopid olid sõbralikud. Samas oli ka hea fiiling ning käigudega olin rahul. Punne ka vaikselt kogunud ning hetkel peaks kusagil pooleks novembriks 75$ boonuse ära läbima. Aga mis ma ikka seletan, las pildid räägivad.

        [img width=800 height=38]http://img112.imageshack.us/img112/9115/tabel1ae7.jpg[/img]

        ---

        [img width=725 height=161]http://img112.imageshack.us/img112/5589/tabel2ev1.jpg[/img]

        ---

        [img width=800 height=385]http://img114.imageshack.us/img114/2842/graafik1ad6.jpg[/img]

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

          Saan aru, et mängid full-ringi. Annan siis väikse "vihje":

          Kui Te full-ringi mängite ja tahate positsiooni statte iga positsiooni kohta (UTG, UTG1, UTG+2, MP1, MP2, MP3, CO, BTN, SB, BB), siis http://208.109.95.123/forum/showthre...port+full+ring ja järgige sealt saadud juhiseid.

          * ühe minuti töö

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #20
            Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

            Tänud. KRt, blindid on ikka jubedad raharöövlid. Peab seda asja ikka lähemalt vaatama.

            [img width=800 height=227]http://img142.imageshack.us/img142/8881/graafiksuurpe1.jpg[/img]



            Edit.

            Vaatasin blindid üle ja praktiliselt kogu miinus tulnud blindide mittekaitsmisest. Aga kas NL10 limiidis ja toweris on üldse sellel mõttet, teades, et nagunii callitakse maha või ikkagi tuleks +EV mõttes kaitsta??

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #21
              Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

              Targemate käest tahaks teada, kas saan õieti aru, et 2nd barreli adjustimine on küll hetkel sul täiesti mööda :?.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                Algselt postitas -andres-
                Targemate käest tahaks teada, kas saan õieti aru, et 2nd barreli adjustimine on küll hetkel sul täiesti mööda :?.
                Miks sa seda arvad?

                Ja sellise sample juures sa ei saa mitte midagi öelda :P

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #23
                  Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                  Algselt postitas ranka
                  Miks sa seda arvad?

                  Ja sellise sample juures sa ei saa mitte midagi öelda :P
                  Vaatasin neid numberid, et Turn Cbet on 75%, mõnel positsioonil täitsa 100 ning success alla 20%. Pidasin siis seda silmas.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                    Algselt postitas -andres-
                    Vaatasin neid numberid, et Turn Cbet on 75%, mõnel positsioonil täitsa 100 ning success alla 20%. Pidasin siis seda silmas.
                    Liiga vähe käsi, et midagi öelda, eriti veel turni cbeti kohta. Mida kaugem on tänav, seda rohkem käsi on vaja, et number muutuks täpsemaks.

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #25
                      Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                      Nii.
                      Sai täna siis välja prinditud puhtale paberilehele ranka range ning väheke asja ka uuritud-puuritud ning 6 lauda toweris ette võetud ning vaikselt grindima hakatud. Ja enda üllatuseks tõmbas mõnusalt hea fiilingu sisse ning kardetud rutiini asemel sai kõvasti post-flopis madistatud, sest preflopis olid juba head otsused ees tehtud ning hea oli kohe mängida, sai isegi elu esimesed readid tehtud ning fifty-fifty läksid isegi täppi. Kokku sai tinistatud 481 kätt ning kasumit teenitud 31,89$, aga igatahes statsid said väga nitised :D  10/8,3/10,5. Aga põmst 97% lasin ranka tabeli järgi. Hetkel suht rahul ja üritan asja nii kaugele saada, et paberit enam jälgima ei peaks ning saaks 9 lauas korraga lasta. Panen oma imelise üles-alla graafiku ka, mis on ikka olnud variatsiooni tipp ning ühe käe, mis on mulle alati peavalu tekitanud ja röövib palju pappi, sooviks siis kommentaare.

                      [img width=800 height=376]http://img375.imageshack.us/img375/2204/graafikyldnf9.png[/img]

                      Towergaming, $0.05/0.10 Hold'em Cash Games, 10 Players
                      Hand Converter by Pokerhand.org

                      Board:
                      Nirina Md (Button): $1.85
                      Hurakam (SB): $5.88
                      mastapupa (BB): $10
                      schepetto79 (UTG): $1.30
                      bolito26 (UTG+1): $9.85
                      K69B (MP1): $11.07
                      Hae6y (MP2): $11.33
                      flitrkhrd (MP3): $22.62
                      kerman69 (MP4): $10.48
                      winlands (CO): $2

                      Dealt to mastapupa A K

                      Pre-flop:
                      (1 folds), bolito26 calls $.10, (2 folds), flitrkhrd calls $.10, (1 folds), winlands checks, (2 folds), mastapupa raises to $.80, (1 folds), flitrkhrd calls $.80, (1 folds)

                      Flop: ($1.95) 5 9 5   (2 Players)
                      mastapupa bets $1.30, flitrkhrd calls $1.30

                      Turn: ($4.55) 9   (2 Players)
                      mastapupa checks, flitrkhrd checks

                      River: ($4.55) T   (2 Players)
                      mastapupa checks, flitrkhrd bets $5, mastapupa ????????



                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #26
                        Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                        Fold. Midagi tal ju on.

                        Comment

                        • Davy
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1341

                          #27
                          Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                          Seada boardi lase 3 barrelit viimane barrel all in... Flopis juba 1.70 või isegi rohkem.

                          Kui vastane ei ole räige callingstation.

                          Mina teeks nii ... ei tea muidugi milline see korrektne variant on. nelikute peale ka vastast ei hakka panema.

                          Nl10-s muidugi on see praktiliselt alati fold, sest solid vastaseid sa sealt ei leia.

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #28
                            Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                            Kõige suurema tõenäosusega on seal üks pocket paar või flush.

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #29
                              Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                              Mnjah, just olin ise sinna lauda istunud ning informatsioon mängija kohta puudus täielikult, kuid flushi ei usu, pigem panin ta mingile pocketile, aga samas olen ise ka paras fish ning biiti ei jaga.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #30
                                Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                                Mõtle sellele, et kui turni ja riveri oled juba checkinud, siis callides biidiksid sa vaid rämedat bluffi AQ näol.

                                Comment

                                Working...