[NL25 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #121
    Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    vinge, peab meeldima, flushi call riveril oli nõme, ei saand aru, kütad flopil otsa, et kui flushi hitid rohkem raha saada ning kui ära hitid, siis ei taha enam rohkem raha??

    aga mis mina ka tean :D
    proovin ka teha mingi video mõnipäev

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #122
      Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

      aga notsidesse on alati kasulik üles kirjutada, kes OOP mängida ei oska, näiteks see vana teeb alati Cbeti aga turnil jätkab ainult nutsiga :)
      Üldiselt ta checkib turni ja siis ma lihtsalt võtan raha ära, aga vahest juhtub ka nii :D

      $0.10/$0.20 No Limit Holdem
      Prima
      4 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      CO yerere ($23.07)
      BTN Hero ($37.05)
      SB robbiedyes ($4.84)
      BB the_GOD_ ($23.28)

      Pre-Flop: ($0.30, 4 players) Hero is BTN J 10
      1 fold, Hero raises to $0.80, 1 fold, the_GOD_ raises to $3.20, Hero calls $2.40

      Flop: 6 7 5 ($6.50, 2 players)
      the_GOD_ bets $3.20, Hero calls $3.20

      Turn: 3 ($12.90, 2 players)
      the_GOD_ folds

      Final Pot: $12.90

      Hero wins $12.26 (net +$5.86)

      the_GOD_ lost $6.40

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #123
        Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

        Päris bueno:)

        Mul kaa nii juhtunud,aga Live´s.

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #124
          Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

          Tegelt esimene video ja ei suutnud korralikult mängule keskenduda. Liiga palju seletasin. Obv ei ole ma nii nit ning trikke on arsenalis rohkem, kuid see video olev mäng on suht naljakas, nagu ennem juba mainisin, siis mäng vigu täis. Reaalselt olen tegelikult OOP plussis ning ei mängi nii sitalt, aga kuna päeval sai liiga palju selle üle mõeldud, siis obv hakkasin olukordi üle mängima. Ehk peab asjaga natuke tööd tegema.
          Ja flush oli irw. Gripieelne meeltesegadus, sest sain ka nüüd endale miskise sea/lehma, linnugripi külge ja haigevoodis.
          Kui terveks saan, siis proovin juba uue ja korralikuma video teha.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #125
            Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

            Algselt postitas pikk28
            vaatasin video läbi. suht solid nit mängija oled :P.
            palju sul steal % on? ma vaatasin et sa vapsjee ei stiili, isegi kui masternitid on blindidel.
            ja kas sa tõesti hea käega raisid buttonil ja CO-l 4bb ja halvaga 3bb? really? isegi regide vastu? ma saan aru kui loose fishid on blindidel, siis ma vahel panen isegi 6bb, sest nad nagunii muhvigi laudasid ei jälgi.
            muidu edu tegemistes ja eks kohtume lahinguväljal 8)
            Aga miks mitte? Nl25 ei jaga vastased sittagi ning obv saab seda mixida regularide vastu. Ning sellega saab ka regulare sisse tõmmata ning 4bette õhuga panna ning nad foldima panna. Ühesõnaga, mixin LP võimalikult palju, et oleks raskem mind readida.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #126
              Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

              selge pilt

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #127
                Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                Pädev NL50 roll on olemas ning proovisin hommikul ka kergelt sessida 6 laual Nl50 nn 2 korda elus. Suht kohene scare money ning liiga suured rahatähed hakkasid silme ees keerlema ning otsustasin kiiresti peale sitta mängu ära lõpetada. Seega ilmselt ikka veel NL50 ei lähe ning vaatab, mis saama hakkab. Ehk panen NL25 magusamatel õhtutel pooleks.
                Nüüd enam-vähem terve, kuid õppida on seeeest sitamakanti, seega novembris vist pokkerit enam eriti ei tule ning kuna NL50 ei lähe, siis ilmselt ei tule ka platinumstar veel detsembris ära.

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #128
                  Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Kuu alguses NL25 starsis ning peab rahul olema. Ca 33k käe juures tegin väikse põike FTP, et olla ka natukene boonushoor ning sealt algas kuu allakäik. Mis päädis kerge NL50 shotiga starsis, mis läks obv vett vedama. Seega, kuuga väga rahul olla ei taha, kuid natukene raha tuli. Pluss veel siis 100$ boonus FTP, pluss miskine 150$ Starsi deposiitboonust ja nipet-näpet veel.

                  Detsember:

                  1) Taaskord 50k kätt
                  2) Puhast kasumit vähemalt 1k$
                  3) Mõned inimlikud sessid ka NL50.
                  4) Teha aastalõpus asisem cashout, et saaks ennast natukene premeerida.

                  Peab tulema ja meeldima.

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #129
                    Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                    wonderful.

                    go go go.

                    sain ma õieti aru,et 250$ boonust said veel?

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #130
                      Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                      Algselt postitas noname
                      wonderful.

                      go go go.

                      sain ma õieti aru,et 250$ boonust said veel?
                      Jesh. Maybe rohkem. Täpselt ei viitsinud kokku arvutada.

                      Edit. teen ikka täpsed arvutused siis.
                      Cash game: 934.37$
                      FTP boonus: 100$
                      Sealne rakeback: 15.67$
                      Sain punnide eest sateliidilst 22$ pileti
                      Starsi deposiitboonus: 200$
                      Starsi punnid: 6291.92*0,016=100,7$ :D :D

                      Seega reaalne kasum:1271,04$
                      Kuus punnidega siis: 1372,74$

                      Kokku mängisin 51233 kätt ning winrateks sain 7,51bb/100.
                      Selle saamiseks mängisin 74H
                      Kõva keskmine.

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #131
                        Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                        Nii, sain uue videoga hakkama. Peaks parem olema kui eelmine, sest olukordi on rohkem, vähem seletamist ja rohkem korraliku mängu. Video üsnagi suur, 69 minutit, kuid ehk saab vaadatud.


                        Sai eile tehtud ka ühisess Vapsikuga ning ehk oli natukene meile mõlemale kasulik. Olukordi oli kül vähe ja suht nitine õhtu. Samuti üritan hetkel NL50 ka kanda kinnitada ning lasen NL25 ja NL50 segamini. Ehk suudan kohaneda ja uueks aastaks siis täiskohaga NL50 grinder. Tulemusi ehk nädalal lõpus.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #132
                          Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                          Algselt postitas masterpuppet
                          Nii, sain uue videoga hakkama. Peaks parem olema kui eelmine, sest olukordi on rohkem, vähem seletamist ja rohkem korraliku mängu. Video üsnagi suur, 69 minutit, kuid ehk saab vaadatud.


                          Sai eile tehtud ka ühisess Vapsikuga ning ehk oli natukene meile mõlemale kasulik. Olukordi oli kül vähe ja suht nitine õhtu. Samuti üritan hetkel NL50 ka kanda kinnitada ning lasen NL25 ja NL50 segamini. Ehk suudan kohaneda ja uueks aastaks siis täiskohaga NL50 grinder. Tulemusi ehk nädalal lõpus.
                          Tehnika probleemid ka veel segasid üksjagu :P
                          Tõmbasin Su video ka ära, kui aega on siis katsun täna ära vaadata ning võib-olla viskan paar kommentaari ka, kuigi arvatavasti midagi uut mul Sulle öelda ei ole.

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #133
                            Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                            Täna siis andude urkas ning tõmban päälinna moodi mutta ennast ning siis NV plaanis täisgrindi. Plaan hetkel 20k kätt ning NL50 jooksma saama.
                            Hetkel rock kuliseb ning ilmselt enne hommikut mälu ei tule.

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #134
                              Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                              Haha. krt äratasin ranka mikgi kuradi X-baari gvaybaari urkast. Mingi mõnus pasanevend käois veel peale, et ärge peenutsege nüüd rankaga. Valusalt parume ja pedene koht on see Tallinn. 4 KORDA OLI VAJA PEKSA SAADA NIG VITTUS RANKAt kusagilt savisaare persekohast ära tirida ja lõpuks ikka lükkas kusaghile perseaugu piirdiauku öra.

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #135
                                Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                                Hetekl jumala vittus ja ranka tahtis 500 igale kurdi maltsale visata,a ga kiskus persel ´d lohku ja katkus kusele neegreid vittuma. Põmst ei tea ja ei mäleta.

                                Comment

                                Working...