[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #721
    Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

    Enzykla: Du kleine Arschfigur
    pastilaa: eine kleine nachtmusik

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #722
      Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      Enzykla: Du kleine Arschfigur
      pastilaa: das ist meine kleine spermapritzung
      FYP

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #723
        Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

        Tsau,

        kuidas läheb?

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #724
          Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

          std day in da office ilmselt ..

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #725
            Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
            Tsau,

            kuidas läheb?
            tänan küsimast - ei saa kurta (jalavigastus välja arvata). pokkerit kahjuks pole aega mängida - aasta seni:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #726
              Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

              et nagu 18bb/100 vä? Ebanormaalne inimene. Krt, muuv ap ükskord :D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #727
                Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                ei see on 9bb/100, PT3/4 lihtsalt näitab seda BB'na

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #728
                  Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                  suht viieline. edu tegemistes!

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #729
                    Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                    Imo peaks see võrduma hemi 18bb/100 ikka.
                    Kuid teema pealkiri on 25-100. Palju kõrgemal mängid viimasel ajal siis ka ?

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #730
                      Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                      Algselt postitas Ints Vaata postitust
                      Imo peaks see võrduma hemi 18bb/100 ikka.
                      Eip.

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #731
                        Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                        Algselt postitas Ints Vaata postitust
                        Imo peaks see võrduma hemi 18bb/100 ikka.
                        Kuid teema pealkiri on 25-100. Palju kõrgemal mängid viimasel ajal siis ka ?
                        Graphi ka vaatate ? 18bb/100, siis peaks see miski nl12 olema.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #732
                          Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                          Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                          Graphi ka vaatate ? 18bb/100, siis peaks see miski nl12 olema.
                          2,28$/100 käe kohta ehk 9bb/100+ nl25-s. Vaieldamatult on tegu väga hea NL25 crushijaga.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #733
                            Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                            Algselt postitas Ints Vaata postitust
                            Imo peaks see võrduma hemi 18bb/100 ikka.
                            Kuid teema pealkiri on 25-100. Palju kõrgemal mängid viimasel ajal siis ka ?
                            2012 lasin 3 kuud NL50-100 HU cashi puhtalt + veel kuni dets. lasin NL50 FR ka. kahjuks seal wr poole väiksem. HU cashis jäi lõpuks 20b/100, aga ei sobi see formaat, kuna peab tundide viisi vastast ootama. mul pokkeris puuduvad suuremad ambitsioonid - teostan end mujal. mu mängimised on valdavalt keset päeva tööasjade vahel tunnike kerget pokkerit ja nii see jääb 4eva.

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #734
                              Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              aasta seni:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #735
                                Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                                hobimängijale kena lisa

                                Comment

                                Working...