BRC 8k-100k

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #16
    Re: BRC 8k-100k

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Teie naistelt saan


    Nali naljaks, lihtsalt tempo on kõrge, magan vähe ja keha annab vahepeal teada et tee üks paus, mingi nakkushaigusi korra aastas saan vb
    Marsimehe vitamiinid ikka gto

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: BRC 8k-100k

      Ma olin viimati "haige" COVID-19 ajal ja siis oli ka rekordiks 37,1 palavik mõneks tunniks.

      Comment

      • SimbaM
        FPP Pro
        • Oct 2010
        • 237

        #18
        Re: BRC 8k-100k

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Kust te neid haigusi nii palju külge saate. Kakal ülenädala palavik vist. Lapsena mulda ei söönud või??
        Võimalik, et jäi väheks jah. Tegelikult viimased talved kõik Vegases veedetud ja iga kevad tagasitulles mingi pull. Seekord vist mõlemad korrad mingi viirus ikkagi olnud, sest pole majapidamises ainus, kes kannatab.

        Ontopic või Offtopic ka, et täna-eile mängisin hästi ja jäin mänguga rahule. Nurisemise vahele miskit positiivset ka.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #19
          Re: BRC 8k-100k

          Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
          Võimalik, et jäi väheks jah. Tegelikult viimased talved kõik Vegases veedetud ja iga kevad tagasitulles mingi pull. Seekord vist mõlemad korrad mingi viirus ikkagi olnud, sest pole majapidamises ainus, kes kannatab.

          Ontopic või Offtopic ka, et täna-eile mängisin hästi ja jäin mänguga rahule. Nurisemise vahele miskit positiivset ka.
          Kui vegas, siis peaks vist meestearstiga konsulteerima, et mis viirus täpselt :D

          Comment

          • SimbaM
            FPP Pro
            • Oct 2010
            • 237

            #20
            Re: BRC 8k-100k

            Update

            Juba 7. nädal läbi saanud - mängupäevi tuli kokku 5. Kindlasti võiks veits rohkem mütata ja ilmselt edaspidi ka seda teen. Seda nädalat iseloomustab päris solid mäng. Tundsin, et olin keskmes, emotsionaalselt swingivaene. Kui vaja foldida, foldisin, ja kui tundus mingi veider fishy spot, siis suutsin rahulikult läbi mõelda enne liigutuse tegemist. Tegin üle mõne nädala ka 2 turnabulletit, kus jäi ROI mingi 100% kanti. Neid otseselt ei tracki enam, excelis on üks suur tabel kuhu panen bulletid ja cashid ja aasta lõpus aktiveerin cellid ära ja vaatan seisu. Ideaalis tahaks sügisel teha paar välislähetust challenge siseselt. Oleks päris hea kajastada usun.

            Igaljuhul nädal numbrites järgmine:
            Algus: 14325
            Lõpp: 18068
            +3743

            Ei taha ära sõnuda, aga loodetavasti enam 200 liikuma ei pea. Tagasi vaadates, siis päris peak challenge vältel see pole - 4. nädalal oli korraks rohkem. Oleks pull, kui mais saaks mõned 1000 juba lahti võtta. Aga iga asi omal ajal.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: BRC 8k-100k

              Sul enamus kasumist mängust või RB ja muud hüved?

              Comment

              • SimbaM
                FPP Pro
                • Oct 2010
                • 237

                #22
                Re: BRC 8k-100k

                Mängust. Game selectionit pean olulisemaks, kui tuimalt 12-table RB grindimist. Olen mõlemat proovinud ja burnout on vältimatu viimase korral.

                Comment

                • SimbaM
                  FPP Pro
                  • Oct 2010
                  • 237

                  #23
                  Re: BRC 8k-100k

                  Update nr. 8

                  Saab joone alla tõmmata juba challenge 2. kuule. Jube kiiresti läheb aeg, kui nii mõtlema hakata. Varsti juba pool 2025 aastast läbi. Tundub nagu polekski midagi jõudnud veel teha.
                  Igaljuhul nädal oli suht produktiivne, mängisin iga päev ja mängutunde tuli kokku 28.5, mis on suhteliselt hea saavutus. ABI pakun ka nüüd suht 500 ligi. 200 laudu veel avan, et ekraani täita, aga balanssiks mõne 1000 laua ka juurde võtnud, kui asi hea tundub.
                  Üldine netipokkeri seis vähemalt cashi poole pealt tundub üpris kehva - 500+ häid laudu pigem väga raske leida ja kui on midagi head siis breakib suht kiirelt. Ütleks, et cashirege liiga palju hetkel ja kindlasti pole see longterm suuteline niimoodi toimima. Mingil määral isegi hakanud sümpatiseerima see GG süsteem, kus maksadki surnuks ennast ja vastutasuks saad grindida --evbb/100 pelasid koos fishiga ja GG tänutäheks annab sulle paar BBd tubli töö eest. Samas ise vist kunagi sellist orjatööd ei soovi teha. Lisaks nende see süsteem tundub liiga sketchy oma PVI ja asjandusega.
                  Natuke positiivsemas noodis, siis tegelikult challenge liigub kenasti. Muidugi tahaks rohkem laudu jne aga saab hetkel hakkama ka nii nagu on.

                  Algus: 18068
                  Lõpp: 24589
                  +6521

                  Päris hea tulemus, kuigi veits liiga palju sai taaskord puntitud. Saab paremini, peab rohkem kohal olema. Nädalat jäi iseloomustama hea jooks suuremates limiitides.
                  Järgmise nädala eesmärk oleks suuta olla natuke rohkem keskmes, käia paar korda jõuksis, süüa kindlasti paremini ja liikuda looduses.

                  Comment

                  • SimbaM
                    FPP Pro
                    • Oct 2010
                    • 237

                    #24
                    Re: BRC 8k-100k

                    Update

                    Weekly Check-ini aeg(9. nädal). Mängisin iga päev, 6 päevaga olen rahul, 7s päev oli väsimust tunda ja otsused olid pigem spewyd. Mäng üldpildis paremaks läinud viimaste nädalate jooksul. A-game on ilmselt suhteliselt sama aga B-game baseline on oluliselt parem. Sai üleeile veits koristajaga arutatud ka, et kas oleks mõistlik 2k laudu juurde võtta kui miskit head on. Ütlesin, et kui lauas on vähemalt 2 fishi, siis istun. Tihti seda ei juhtu, aga eile kohe oli siuke juhus, et sai 100 kätt 2k mängida. Jäi roughly BE. Ma tegelikult enne polegi kunagi 2k mänginud (kui live ei arvesta) ja veits scared money feel oli küll. Aga eks sellest ainult mängides jagu saabki.

                    Algus: 24589
                    Lõpp: 33383
                    +8794

                    Eesmärkidest sai täidetud kõik. Arenemisruumi on veel küllaga, eks jätkab seda teekonda. Järgmine nädal teen possibly ühe puhkepäeva ka. Veits on tunne nagu oleks vaja.
                    Väike tümm ka juurde, et vaikuses lugema ei peaks.


                    Järgmine nädal panen challenge graphi ka, kui keegi õpetab kuidas pilti normaalselt üles laadida saab.
                    Last edited by SimbaM; 12.05.25, 09:49.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #25
                      Re: BRC 8k-100k

                      Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
                      Update

                      Weekly Check-ini aeg(9. nädal). Mängisin iga päev, 6 päevaga olen rahul, 7s päev oli väsimust tunda ja otsused olid pigem spewyd. Mäng üldpildis paremaks läinud viimaste nädalate jooksul. A-game on ilmselt suhteliselt sama aga B-game baseline on oluliselt parem. Sai üleeile veits koristajaga arutatud ka, et kas oleks mõistlik 2k laudu juurde võtta kui miskit head on. Ütlesin, et kui lauas on vähemalt 2 fishi, siis istun. Tihti seda ei juhtu, aga eile kohe oli siuke juhus, et sai 100 kätt 2k mängida. Jäi roughly BE. Ma tegelikult enne polegi kunagi 2k mänginud (kui live ei arvesta) ja veits scared money feel oli küll. Aga eks sellest ainult mängides jagu saabki.

                      Algus: 24589
                      Lõpp: 33383
                      +8794

                      Eesmärkidest sai täidetud kõik. Arenemisruumi on veel küllaga, eks jätkab seda teekonda. Järgmine nädal teen possibly ühe puhkepäeva ka. Veits on tunne nagu oleks vaja.
                      Väike tümm ka juurde, et vaikuses lugema ei peaks.


                      Järgmine nädal panen challenge graphi ka, kui keegi õpetab kuidas pilti normaalselt üles laadida saab.
                      Ranka päevikus vist oli detailne õpetus,ma ka kunagi küsisin. Ei tea kas kuidagi otsingusõnadega leiad üles.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: BRC 8k-100k

                        Peab olema IMG märgistuse vahel.

                        Näide:
                        PHP kood:
                         [IMG]https://sinupildiaadress.ee/pilt.png[/IMG] 
                        Oletame, et pildi aadress on: https://i.gyazo.com/05f71e493cc46863...4bcdc71cff.png

                        Siis pane see IMG märgistuse vahele:
                        PHP kood:
                         [IMG]https://i.gyazo.com/05f71e493cc468638a17034bcdc71cff.png[/IMG] 
                        ---


                        Ja kui nüüd sinises kastis kogu kopeerida ja pasteerida, siis tulemus on selline:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Tuleb märkida, et pilte saab lisada ainult veebiaadressilt s..t foorumisse otse üleslaadida ei saa. Gyazo on selleks hea abivahend ja siis kopeerida pildi aadress ehk pildi aadressi lõppu tähistab .jpg, .png jne.

                        Comment

                        • SimbaM
                          FPP Pro
                          • Oct 2010
                          • 237

                          #27
                          Re: BRC 8k-100k

                          Update

                          Päris tummine nädal. Sai alguses hästi minema, mingi hea 2k pela oli ka, mis aitas. Suht naljakas oli mõelda/vaadata, kuidas 200 ja 2k kõrvuti olid. Mõtlesin, et iga 3b on nüüd full stack kõrval lauas. Samas nii ei saa võtta, vaikselt edasi truckida igal pool aga mentally funny note. Mingi hetk mõtlesin veel, et peaks vb iga päev mingit füüsilist päevikut täitma, sest niiviisi iga nädal kokkuvõtet kirjutada on enamus asjad juba meelest läinud.
                          Kokkuvõttes oli nädal suhteliselt rahulik, mängisin ikka nii nagu mängisin - iga päev sai tunde sisse pandud. Ja no see ongi tegelikult kõige tähtsam. Eile oli siuke olukord, kus mõtlesin, et võiks nüüd veel veits mängida, tegin unplanned seshi ja see ajas veits tilti, sest kui reaalselt pead/keha seshiks ette ei valmista, siis tihti sealt midagi head välja ei tule. Tõmbasin lobbyd lahti ja vaatasin, et mingi vaal tillitab laudades. Ja no vaala vastu mängides see good or bad play on nagu eriti thin kui max EVd saada üritad. Mingi hetk saingi aru, et ma tegelt full tiltis ja prolly mängin halvemini kui see vaal juba. Pidi kinni panema ja kaotuse vastu võtma.
                          Järgmine planned sesh oli sama vaal 2k lauas, sain miskitmoodi koha ja norm uha hakkas pihta. Ma arvan ta lasi mingi 20k sodiks, igaljuhul lõpus lugesin kokku lauas oli 35-36k. Vana strat oli selline, et iga tänav lihtsalt potib. Minu strat oli selline, et ole mees ja calli maha. Lõpus õnnestus paar seti ka veel saada ja läks libedamalt (kuigi jah kõik flushid ja nelja kaardi read jooksevad ju riveriks ikka kokku). Õnnestus sealt 3 stacki saada enne kui jehhat lasi.

                          Algus: 33383
                          Lõpp: 44486
                          +11103

                          Nädal tundus pigem tulevat väga rahulik kuni tolle viimase seshini. Igaljuhul panen graphi ka ja nagu näha siis suht sick upswing on hetkel.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #28
                            Re: BRC 8k-100k

                            Räägi kuidas sul õppetöö välja näeb?

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #29
                              Re: BRC 8k-100k

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Räägi kuidas sul õppetöö välja näeb?
                              Mul küsimus umbes samasse auku cashikauge inimesena. Et hinnanguliselt mis gap on teoreetiliste teadmiste osas nl100 tipu regil ja sul,ning omakorda sul ala taisto janteriga vms. Teoorias need nosebleederid ju istuvad nl2k laudades ka,et nagu kas üldse on meeletut vahet.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #30
                                Re: BRC 8k-100k

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Mul küsimus umbes samasse auku cashikauge inimesena. Et hinnanguliselt mis gap on teoreetiliste teadmiste osas nl100 tipu regil ja sul,ning omakorda sul ala taisto janteriga vms. Teoorias need nosebleederid ju istuvad nl2k laudades ka,et nagu kas üldse on meeletut vahet.
                                Ja kas nl1k regular suudab nl100 regulari vastu reiki biitida

                                Comment

                                Working...