Oli lubadus juba tehtud tulevasele prügale, et kui ta teeb, teen ma ka. Ilmselt mingi hetk veits editin seda posti ka aga kiirelt midagi kirja.
Viimase poole aastaga mingi top3 downer olnud, peakist miski mid-high viiekohaline arv. Vaatasin finantsseisud üle, otsustasin sangad tiksuma panna ja võtta mingi väiksem summa üles jooksutamiseks. Päris mikrost tulla tundub ajaraisk, 8k paras, et 200st minema minna.
Plaan miski 30BI peal 500 liikuda, edasi vbla 40BI peal. Turnasid panen ka vahepeal kõrvale. Täpselt mõelnud pole, mis livega teen, aga possibly läheb samasse potti kõigega.
Mingeid käsi postitama ei plaani hakata, päevik pigem progressi trackimiseks, endale notede tegemiseks. Kaua läheb seda on raske peaga välja mõelda, aga loodetavasti aasta lõpuks olen vähemalt lähedal.
Tegelt olen juba eelmisest esmaspäevast uhanud, aga vahepeal jäin haigeks ja volume pigem olematu olnud. Turnades vist veits auku, cashis up.
Start: 8000
BR: 10976
+2967
Viimase poole aastaga mingi top3 downer olnud, peakist miski mid-high viiekohaline arv. Vaatasin finantsseisud üle, otsustasin sangad tiksuma panna ja võtta mingi väiksem summa üles jooksutamiseks. Päris mikrost tulla tundub ajaraisk, 8k paras, et 200st minema minna.
Plaan miski 30BI peal 500 liikuda, edasi vbla 40BI peal. Turnasid panen ka vahepeal kõrvale. Täpselt mõelnud pole, mis livega teen, aga possibly läheb samasse potti kõigega.
Mingeid käsi postitama ei plaani hakata, päevik pigem progressi trackimiseks, endale notede tegemiseks. Kaua läheb seda on raske peaga välja mõelda, aga loodetavasti aasta lõpuks olen vähemalt lähedal.
Tegelt olen juba eelmisest esmaspäevast uhanud, aga vahepeal jäin haigeks ja volume pigem olematu olnud. Turnades vist veits auku, cashis up.
Start: 8000
BR: 10976
+2967
Comment