Road to 100k or prüga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #16
    Re: Road to 100k or prüga

    Algselt postitas Koristaja Vaata postitust
    Super gay day, ärkan igapäev mingi pool tundi hiljem kui eelmine mis mega tüütu. Täna mängisin rush and cashi 60% volüümist, sest teistes kohtades surid mängud ära. Ausalt öeldes tundub super rumal, sest rakebacki sealt väga ei saa ja rake on kõrge. PVI ka prolly shit. Aga lõbus mängida ju nende 16 12 2 vendade vastu. Äkki õpin kunagi KK ka pre maha panema, hoiaks raha kokku. Tundub, et igakord on sisetunne correct, aga hiir libiseb lõpus ikka sinna kohta et chipid lähevad sisse. Täna konkreetselt kui 3betti vajutasin ja vend tankima hakkas teadsin et kui foldi ei vajuta või kokku ei tõmba, siis neid chippe ma enam ei näe, aga nohh result on teada. Igatahes vast cutin GG välja vaatamata heale player poolile ja vaatan midagi muud asemele.

    Update:
    P/L +1461€
    Hande 15193
    Tunde 27.5
    Paari päevaga minu 2 kuu volüüm :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: Road to 100k or prüga

      Algselt postitas Koristaja Vaata postitust
      Super gay day, ärkan igapäev mingi pool tundi hiljem kui eelmine mis mega tüütu. Täna mängisin rush and cashi 60% volüümist, sest teistes kohtades surid mängud ära. Ausalt öeldes tundub super rumal, sest rakebacki sealt väga ei saa ja rake on kõrge. PVI ka prolly shit. Aga lõbus mängida ju nende 16 12 2 vendade vastu. Äkki õpin kunagi KK ka pre maha panema, hoiaks raha kokku. Tundub, et igakord on sisetunne correct, aga hiir libiseb lõpus ikka sinna kohta et chipid lähevad sisse. Täna konkreetselt kui 3betti vajutasin ja vend tankima hakkas teadsin et kui foldi ei vajuta või kokku ei tõmba, siis neid chippe ma enam ei näe, aga nohh result on teada. Igatahes vast cutin GG välja vaatamata heale player poolile ja vaatan midagi muud asemele.

      Update:
      P/L +1461€
      Hande 15193
      Tunde 27.5
      Küsin nii, et magama lähed siis ka alati nii öelda suva järgi, mitte ei ole rutiini?

      Seepärast "uurin", sest nii endal kui ka teistel pokkerimängijatel, kes elasid boheemi elu, siis igapäevasel nihkus ärkamine üks tund edasi. Teisisõnu. 24-tunnises päevas elati nagu organism sooviks elada 25-tunnises päevas.

      See oli päris huvitav fenomen, mida ei suutnudki ära põhjendada, et miks 24-tunnise päevapikkusega planeet Maal kohastunud inimorganism soovib boheemina hoopis 25 tunnist rütmi. Ja seda ei täheldanud ainult Eestis, kus päevapikkus on pidevas muutumise, vaid vaid ka Tais, kus päevapikkus on võrdselt 12 tundi.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #18
        Re: Road to 100k or prüga

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Küsin nii, et magama lähed siis ka alati nii öelda suva järgi, mitte ei ole rutiini?

        Seepärast "uurin", sest nii endal kui ka teistel pokkerimängijatel, kes elasid boheemi elu, siis igapäevasel nihkus ärkamine üks tund edasi. Teisisõnu. 24-tunnises päevas elati nagu organism sooviks elada 25-tunnises päevas.

        See oli päris huvitav fenomen, mida ei suutnudki ära põhjendada, et miks 24-tunnise päevapikkusega planeet Maal kohastunud inimorganism soovib boheemina hoopis 25 tunnist rütmi. Ja seda ei täheldanud ainult Eestis, kus päevapikkus on pidevas muutumise, vaid vaid ka Tais, kus päevapikkus on võrdselt 12 tundi.
        Mul nihkus rohkemgi, 20h üleval ja 10h+ und, minu jaoks oli väga hea, naise ja sõprade jaoks ei olnud ja väga raske oli

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: Road to 100k or prüga

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Mul nihkus rohkemgi, 20h üleval ja 10h+ und, minu jaoks oli väga hea, naise ja sõprade jaoks ei olnud ja väga raske oli
          Aga kassi ja koera jaoks?

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #20
            Re: Road to 100k or prüga

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Aga kassi ja koera jaoks?
            Kassi jaoks oli seis vast hapu, kui koeral oli iseteenindus

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #21
              Re: Road to 100k or prüga

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Aga kassi ja koera jaoks?
              Too aeg kass vist oli aga ta oli veits munn

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: Road to 100k or prüga

                :D

                Comment

                • Koristaja
                  Räme Fish
                  • Feb 2025
                  • 9

                  #23
                  Re: Road to 100k or prüga

                  Mingit otsest rutiini pole, aga proovin umbes nii minna, et liiga hilja ei ärkaks. Suhtkoht feeli järgi. Aga feel elab 25 tunnises päevas jep :D

                  Comment

                  • Koristaja
                    Räme Fish
                    • Feb 2025
                    • 9

                    #24
                    Re: Road to 100k or prüga

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Paari päevaga minu 2 kuu volüüm :D
                    Tahan microst kiirelt välja saada, poes asjad kalliks läinud :D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: Road to 100k or prüga

                      Algselt postitas Koristaja Vaata postitust
                      Mingit otsest rutiini pole, aga proovin umbes nii minna, et liiga hilja ei ärkaks. Suhtkoht feeli järgi. Aga feel elab 25 tunnises päevas jep :D
                      Väga imelik fenomen, millele ma olen proovinud leida ja otsida seletust, kuid ebaõnnestunult ?‍♂️ Minu loogika oleks, et kuskil sõja - või kosmoseteaduses peaks olema see ju uuritud teema, aga mina midagi sellist ei leidnud. Äkki kellelgi õnnestub?

                      Seletusena võiks otsida ka midagi evolutsioonist, näiteks Maa pöörlemisega ümber oma telje, kuid ka see ei paku selgitust. Maa pöörlemine küll pidevalt aeglustub, misttõttu päevad pikenevad. Näiteks 400 miljonit aastat tagasi oli päeva pikkus 23 tundi pikk ja aastas oli 385päeva ja umbes 200 miljoni aasta pärast on päevapikkus 25 tundi (alles siis sobiks see pokkerimängijatele).

                      Seega, isegi kui võtaks väga iidse elu, siis tõesti ta oli olemas ka siis, kui päevapikkus oli lühike ja sel perioodil tekkisid ka esimesed imetajad ning oletame, et see rütm oleks kuidagimoodi läbi evolutsiooni jõudnud see tänapäeva inimese geenidega tänapäeva, siis see rütm peaks olema hoopis 23, mitte 25 tundi. Imetajate dominatsioon hakkas ca. 60 miljontit aastat tagasi ja inimese eellased ilmusid umbe 4 miljonit. Seega see teooria ei pädeks mitte kuidagi.
                      ----

                      Pigem selgitus võiks äkki olla selles, et inimene on kohastunud 24 tunniks (nagu enamik loomariiki) ja ellujäämiseks kasutatakse niiöelda reserve, mis võetakse kasutusele, et stressiga perioodis hakkama saada.

                      Kuna inimene on üks väheseid, kellel puudub loomariigis stress, siis need "rservid" lähevad kasutusele harva ja "vabas elus" ehk boheemi elu elav inimene saab seda ühe tunni pikkust reservi rõõmsalt kasutada iga päev. Äkki sealt tulebki 25 tunni tsükkel?

                      See on minu teooria, sest kuskilt peab see 25 tundi tulema. See pole kellegi erand, vaid paljud pokkerimängijad on täheldanud seda, et "vabas päevakavas" elava pokkerimängija päevatsükkel liigub iga päev ca. ühe tunni võrra edasi, olenevalt geograafilisest asukohast ja aastaajast ehk seda ei mõjuta ei päike, ilmastik vms. vaid mingi sisemine bioloogiline kell, mis tiksub mingil põhjusel mitte 24, vaid hoopis 25 tundi.

                      Teine võimalus, et oleme pärit Marstilt, kus ongi päeva pikkus ligi 25 tundi ???

                      Comment

                      • Koristaja
                        Räme Fish
                        • Feb 2025
                        • 9

                        #26
                        Re: Road to 100k or prüga

                        Vaatasin challengi algusest umbes kuu aega möödas, tundus mõistlik aeg update teha.

                        Vahepeal suht palju muutnud nii grindi kui overall daily life osas. Jätsin daily smokemise (ei täpsusta mille, aga ega siin väga valikuid pole) maha ja liikusin hommiku graafiku peale. Alguses sai paar päeva rohkem magada ja motti väga mängida polnud, aga nüüd sellega korras. Senimaani hommikul nice pelada peale ärkamist, mentaalselt hea clear olla ja päeva teises pooles saab mis iganes teha (teoorias tundub tore, aga hetkel iga tegevus mis pole poker related tundub aja raiskamine :D). Põhiliselt viimasel ajal pelanud Olybetis, sest seal 24/7 pelasid ja alguses tundus, et saab ka suht korralikult rakebacki, aga peale eilset seshi oli näha et "fish punkte" tuleb oluliselt vähem kui varem. Vaadates, et keskmine winrate Olybetis on mängijatel miinuses, siis pole kindel kas on pointi edasi üritada uhada seal, eriti kui rakeback shit ja rake kõrge. Võimalik, et liigun tagasi õhtupoolsemale graafikule, et saaks teistel lehtedel again pelada. Väga ei taha, aga varjanti otseselt ei tundu hetkel olevat.

                        P/L +5108€
                        Handide arvu ja tunde tulevikus ei märgi, aga seekord las jääb.
                        Hande 94,963
                        Tunde 157

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #27
                          Re: Road to 100k or prüga

                          Algselt postitas Koristaja Vaata postitust
                          Vaatasin challengi algusest umbes kuu aega möödas, tundus mõistlik aeg update teha.

                          Vahepeal suht palju muutnud nii grindi kui overall daily life osas. Jätsin daily smokemise (ei täpsusta mille, aga ega siin väga valikuid pole) maha ja liikusin hommiku graafiku peale. Alguses sai paar päeva rohkem magada ja motti väga mängida polnud, aga nüüd sellega korras. Senimaani hommikul nice pelada peale ärkamist, mentaalselt hea clear olla ja päeva teises pooles saab mis iganes teha (teoorias tundub tore, aga hetkel iga tegevus mis pole poker related tundub aja raiskamine :D). Põhiliselt viimasel ajal pelanud Olybetis, sest seal 24/7 pelasid ja alguses tundus, et saab ka suht korralikult rakebacki, aga peale eilset seshi oli näha et "fish punkte" tuleb oluliselt vähem kui varem. Vaadates, et keskmine winrate Olybetis on mängijatel miinuses, siis pole kindel kas on pointi edasi üritada uhada seal, eriti kui rakeback shit ja rake kõrge. Võimalik, et liigun tagasi õhtupoolsemale graafikule, et saaks teistel lehtedel again pelada. Väga ei taha, aga varjanti otseselt ei tundu hetkel olevat.

                          P/L +5108€
                          Handide arvu ja tunde tulevikus ei märgi, aga seekord las jääb.
                          Hande 94,963
                          Tunde 157
                          Igal pool kui vaatad reigi võrdlust siis nagu GG-s oleks enamvähem sama aga see preflop rake teeb päris julma vahe sisse, esmapilgul mõni seda äkki ei märkagi.

                          Comment

                          • Koristaja
                            Räme Fish
                            • Feb 2025
                            • 9

                            #28
                            Re: Road to 100k or prüga

                            Jah, preflop rake + kui ma ei eksi siis postflop kui pot on üle 30bb, siis peaks ka juurde tulema +1bb for jackpot rake. Pead ei anna, aga vist peaks nii olema.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: Road to 100k or prüga

                              Algselt postitas Koristaja Vaata postitust
                              Jah, preflop rake + kui ma ei eksi siis postflop kui pot on üle 30bb, siis peaks ka juurde tulema +1bb for jackpot rake. Pead ei anna, aga vist peaks nii olema.
                              See 1BB on tegelt see ,et selle saab pikas jooksus siiski tagasi. Kuid lisaks peale PF rake on ka Rake prosed capid.

                              GGPoker
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              PokerStars
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              200NL-is maksab suures potis GGpokkeris $6+$2BBJ ning PokerStarsis $2,75.

                              Ja üldine võrdlus:


                              Kogu artikkel: https://www.pokkeriprod.com/kui-suur...okkeritubades/

                              Tegelt peaks selle tabeli uuesit üle vaatama ja korrigeerima.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #30
                                Re: Road to 100k or prüga

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Tegelt peaks selle tabeli uuesit üle vaatama ja korrigeerima.
                                Oleks väga vinge kui sa paneksid deepstacki rake ka sisse, ma eile ei leidnud seda üles aga cap on suurem.

                                Comment

                                Working...