Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo
Tuli ära teamika ship ja olen onlines ka ree peale saamas. Põhiturniiril istusin vahepeal telelauaas ka võrdlemisi reguses lauas kus ma polnud ilmselt top3 mängijagi skillwise, seega tööd on veel teha. ITM põhiturniiril ja rahvakal ja teamika ship - saab kehvemini joosta, jooksu üle kurta ei saa. Vanus annab muidugi tunda, ei suuda netis enam 20-tablida normaalselt. 16-tabling tundub peaki ajal suht max table count mis ära handlin hetkel...Mis tähendab et tuleb tundide mõttes veel rohkem sisse panna :(
Comment