[MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #586
    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ma ei saa aru kaua, või palju peab jooma, et selline asi võimalik oleks üldse.
    Mitte väga kaua, kuid palju. Umbes kuu jutti iga päev paar pudelidt viina ja võid sellise tulemuse kätte saada. Probleemiks on võõrutus - äkkvõõrutusega võivad need vanad kõik surra või saada räige ajukahjustuse. Mida kauem joomasööst on olnud, seda suurem on tõenäosus, et võõrutus tähendab surma / kahjustust.

    Kui keegi tahab vaadata, siis 48 minutiline video Ryanist, 28-aastane. Kes jõi iga päev - videos on tal päris karmid võõrutusnähud. Lõpus otsustas loobuda. Vaatamata sellele, et võõrutas arstide järelvalve all, suri. Väga karm video, peaks olema õppematerjal ja kohustuslik vaatamine koolides - alles siis ehk mõistetakse kui karm asi alko on.



    Ega, miks muidu ei ole kuulsat Thomas Lerooy skulptuuri: "Algul mees võttis joogi, siis jook võttis mehe"



    “First the man takes the drink, then the drink takes the man.” (Thomas Lerooy)

    Comment

    • Ecuador13
      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
      • Aug 2009
      • 730

      #587
      Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

      Tänapäeval niimoodi raputab et telost ei saa foorumit ka lugeda, kõik virvendab.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #588
        Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

        Kui juua soovid, siis soovitan valada õlle enne ämbrisse ja siis juua - muidu loksutad poole maha!

        Comment

        • Ecuador13
          🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
          • Aug 2009
          • 730

          #589
          Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

          Proovin siis 19 paiku live käima tõmmata ilma delayta, Tehnikut hetkel platsis pole nii et tehnikaga peab õnne peale lootma seekord. Teeb sooja vanakooli Age of Empires 2 mänguga (olen stone-cold fish selles) ja hiljem on üks day2 GGs 10bb-ga, lebo chill.

          Comment

          • Ecuador13
            🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
            • Aug 2009
            • 730

            #590
            Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

            Mul peaks Corontsi ämber isegi olemas olema kuskil selleks puhuks.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #591
              Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

              Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
              Proovin siis 19 paiku live käima tõmmata ilma delayta, Tehnikut hetkel platsis pole nii et tehnikaga peab õnne peale lootma seekord. Teeb sooja vanakooli Age of Empires 2 mänguga (olen stone-cold fish selles) ja hiljem on üks day2 GGs 10bb-ga, lebo chill.
              On ikka masohhist oma gg-ga

              Comment

              • Ecuador13
                🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                • Aug 2009
                • 730

                #592
                Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                Tegin viiekast 10x, ez print!
                Lasin offstream veel 06ni mongoleid.

                Täna plaanis Teisipäevased Tehniku Tegemised (edaspidi TTT). Start nagu ikka 19 paiku.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #593
                  Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                  Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
                  Tegin viiekast 10x, ez print!
                  Lasin offstream veel 06ni mongoleid.

                  Täna plaanis Teisipäevased Tehniku Tegemised (edaspidi TTT). Start nagu ikka 19 paiku.
                  Sunrun on real. Ma lendasin busti pmst. Kahju,et "spinnides üles grindimas", "lusika tagasitulek" oleks natuke plagiaat ja trafficu klickbaitimine ??

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #594
                    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Sunrun on real. Ma lendasin busti pmst. Kahju,et "spinnides üles grindimas", "lusika tagasitulek" oleks natuke plagiaat ja trafficu klickbaitimine ??
                    Lusikas supi otsingul või Lusikas otsib suppi

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #595
                      Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Lusikas supi otsingul või Lusikas otsib suppi
                      Lusikas sai kahvlisse

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #596
                        Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Lusikas sai kahvlisse
                        Täna tulekski streamer specialilt tonn ära ma arvan

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #597
                          Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Täna tulekski streamer specialilt tonn ära ma arvan
                          Ma liigun paraku nüüd 1-2euroste 5max sngde peale mingiks ajaks. Pigem safe kui smslaenu ala minna küsima. Talli ma ka nõus enam minema pole,ma arvan mu väärtus pole proportsioonis selle diiliga. Pole esimene bustoville ega viimane. Ja busto all ei mõtle ümmargust nulli ,aga jh väga kaka värk.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #598
                            Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                            Punt laivis jälle: https://www.twitch.tv/s3ndlocation

                            Comment

                            • Ecuador13
                              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                              • Aug 2009
                              • 730

                              #599
                              Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                              Nii vaikseks kõik on jäänud, erilisi shipi pilte postitada pole, ühe 5se shipi leiab, panen hiljem. Aga megapalju häid runne ja actionit vahepeal olnud. Nagu teada keskendun peamiselt 1k+ fieldidele, aga olen nüüd optibeti ja coolbeti juurde võtnud GG'le ja starsi quittinud.
                              Homme Chesterfieldi koomikutega madistama, võtan mevo kaamera kaasa. Kui alkohoolikuid majja lubatakse tõmban streami käima ja hakkan ise nalja tegema!

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #600
                                Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                                Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
                                Nii vaikseks kõik on jäänud, erilisi shipi pilte postitada pole, ühe 5se shipi leiab, panen hiljem. Aga megapalju häid runne ja actionit vahepeal olnud. Nagu teada keskendun peamiselt 1k+ fieldidele, aga olen nüüd optibeti ja coolbeti juurde võtnud GG'le ja starsi quittinud.
                                Homme Chesterfieldi koomikutega madistama, võtan mevo kaamera kaasa. Kui alkohoolikuid majja lubatakse tõmban streami käima ja hakkan ise nalja tegema!
                                Tee chesteri kuulsast seksodroomi peldikust ka tuur, ma pole siiani jõudnud chesteris käia.

                                Comment

                                Working...