[MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #331
    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    kuna striimi saab, või viljandis kõik mastid maas ?

    Comment

    • Ecuador13
      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
      • Aug 2009
      • 730

      #332
      Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

      Suht läbi, siin viimased streamid on rasked olnud, aga üritan ikka täna miskit käima tõmmata õhtupoole. Hetkel liigun viina jooma.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #333
        Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

        Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
        Suht läbi, siin viimased streamid on rasked olnud, aga üritan ikka täna miskit käima tõmmata õhtupoole. Hetkel liigun viina jooma.
        Siis on õiget konditsiooni oodata. Varu õhtuks viina ja lisaks külalisi.

        Comment

        • Ecuador13
          🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
          • Aug 2009
          • 730

          #334
          Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

          We are live

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #335
            Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

            10 järgi ehk final table bubble. Sa buttonil 3.3BB ja käes KQo, siis on kindlasti see fold, kui teises lauas keegi all-in läheb? Oskab keegi seda kommenteerida? Mõned käed varem oli J7s, siis oli äkki 12 järgi 4.7bb vms.

            Comment

            • Ecuador13
              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
              • Aug 2009
              • 730

              #336
              Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

              Jep, FT mullis on most extreme risk premium, oleks ma näinud et ta allini läheb, siis ez fold meil. Aga timebank sai otsa ja napilt ei näinud.

              Comment

              • Ecuador13
                🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                • Aug 2009
                • 730

                #337
                Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                tänane saak siis, nagu ikka jäi puudu.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #338
                  Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                  Vähemalt väike pääste.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #339
                    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                    Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
                    Jep, FT mullis on most extreme risk premium, oleks ma näinud et ta allini läheb, siis ez fold meil. Aga timebank sai otsa ja napilt ei näinud.
                    Ma ei tea mis saidist te räägite,a gg-s veel see ka mõjutab , et fts see pagana blind reverse ,või kuidas iganes selle triki nimi oli.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #340
                      Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                      Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
                      Jep, FT mullis on most extreme risk premium, oleks ma näinud et ta allini läheb, siis ez fold meil. Aga timebank sai otsa ja napilt ei näinud.
                      Oled sa kindel selles? See 3,3BB. Pole päris sitakas ja isegi sitaka bubbles hakkas see lähenema juba shovele, sest polnud neid väikesi seal enam ja seal on ekstreem - 0 v midagi.

                      Mõistaks, kui 5BB, aga 3.3BB. Seega tahsksin veel kuulata arvamusi. Tegelt vist see mingi ICM kalkulaatoriga lahendatav?

                      Kui jah, ecuador, viitsid postita kogu käsi. Täitsa huvitab. Lisaks orbiit/kaks varem J7s käsi ning väljamaksed.

                      Natuke klõbistaks arvudega ja arvutitega.

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Ma ei tea mis saidist te räägite,a gg-s veel see ka mõjutab , et fts see pagana blind reverse ,või kuidas iganes selle triki nimi oli.
                      Jep. GG oli.

                      Kui õigesti mäletan, siis see blind reverse ei oleks andnud sittagi selles olukorras juurde. Oleks ka finaali alustanud suht sama BBdega, milleks oleks olnud 3BB.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #341
                        Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                        Aa ja ecuador, mitmendaks jäid? See finaal hakkas nii uimama ja jäin magama, kui 2 venda korraga välja lendas ja ehk 7 oli järgi siis? Korra veel klaabu avanes, kui nägin, et 5 v 4 oli järgi ning peale seda must maa.

                        Edasine pilt juba, kui ärkasin diivanil. Välja puhanuna ja virgununa.

                        E: aa nyyd nagin. Neljas. Ei orienteeru veel telos nii hästi kui moned

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #342
                          Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                          Muumipoiss ka online, kuid kahtlustan, et ta hakkab Madis Müüri Challenget mängima, sest laseb hetkel Optibetis Spinne.

                          Paraku, kuna delayd pole (tema arvuti kellaaeg ühtib minu omaga), siis täna ei saa vaadata. Vähemalt niikaua, kuniks ise Challengel sees.

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #343
                            Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Muumipoiss ka online, kuid kahtlustan, et ta hakkab Madis Müüri Challenget mängima ja kuna delayd pole, siis täna ei saa vaadata.
                            Kas nagu delay panemine mingi raketiteadus või,?ma arvatavasti satun temaga unibetis ka vb laudadesse täna..... on h**o . Ruadselt mingi 2 hiireklikki

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #344
                              Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Muumipoiss ka online, kuid kahtlustan, et ta hakkab Madis Müüri Challenget mängima, sest laseb hetkel Optibetis Spinne.

                              Paraku, kuna delayd pole (tema arvuti kellaaeg ühtib minu omaga), siis täna ei saa vaadata. Vähemalt niikaua, kuniks ise Challengel sees.
                              Paneb teise ekraani peale lihtsalt

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #345
                                Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Kas nagu delay panemine mingi raketiteadus või,?ma arvatavasti satun temaga unibetis ka vb laudadesse täna..... on h**o . Ruadselt mingi 2 hiireklikki
                                Raketiteadus-raketiteaduseks, kuid kui jube eelise otsimine tänapäeval, siis pole miskit välistatud, et ühel hetkel kuskil turniiril keegi ta kaarte ka jälgib.

                                Comment

                                Working...