[MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #316
    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei tea, kas tagasi ka tuleb w?

    Igatahes Viljandimaal voolukatkestusi palju ja ju see mõjutab siis mastide tööd. Kas ühelt poolt voolukatkestused ise või teisalt voolukatkestustest tulenevalt koormused mastidele läbi teloneti kasutajate.

    Operaatorid saadavad pucci ka pokkerimängijad,see suht kurb..aga nende kaitseks,ega muud polegi teha force major vms

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #317
      Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Operaatorid saadavad pucci ka pokkerimängijad,see suht kurb..aga nende kaitseks,ega muud polegi teha force major vms
      Mis mõttes saadavad putsi ?

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #318
        Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Mis mõttes saadavad putsi ?
        Kui vinguma hakkad,et sul raha läks tänu netikatkestusele

        Comment

        • Ecuador13
          🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
          • Aug 2009
          • 730

          #319
          Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

          Nett kõigub, üritan 3 viimast lauda ilusti ära mängida, streamiga vsjoo tänaseks. Tänud vaatamast.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #320
            Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #321
              Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

              Võta see kaabel sisse ,mida sa kannatad

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #322
                Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Kui vinguma hakkad,et sul raha läks tänu netikatkestusele
                Mul on chip leadina FT alguses nett ära läinud, tol ajal polnud mingit telefoni hotspoti ka, lihtsalt ropendad ja lähed magama.

                Foldis vähemalt top 6 mind.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #323
                  Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                  Minu tähelepanekuid. @ecuador, kas ei ole mõttekam enne sessi väike tunni-paari pikkune tukastus teha?

                  Lausa kaastundlik on vaadata, kuidas sessi viimasel kolmandikul on unemati õlale patsustamas ja sessi lõppudes suisa jalaga perse tagumas. Selle arvelt kannatab ka mäng.

                  Lihtne lahendus oleks ju tund-paar und ja siis vaaadata. Samas ei tohiks kaasa tunda ja teadlikult ei kasutanud sõnu "miks end nii piinad", sest osadele piin on hoopis nauding ?⛓️?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #324
                    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                    Ja lisaks. Võiksid teha ka paigutuse korda ja ma ei leiutaks alguses ratast, vaid kasutaks sissetöötatud lahendus, nagu näiteks võtame Eesti streamerid ja üks suvaline välismaa oma:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Head puhtad paigutused. Peale kõike selle lõpeta selle mikriga "mängimine". On-off nuppu pole? Helitugevus võiks olla kogu aeg stabiilne ja hea ning, kui lased kõrvale muusikat või kõrvalheli (pauside ajal), siis see ei tohiks erineda mikri häälest.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #325
                      Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                      Ja veel peale kõike selle, tekita voogedastusse teemastamine (kui üldse selline sõna eksisteerib). Näitena, kui praegu "grindid" külmkapiraha, siis äkki lisagi kuskile, kasvõi kirjeldusse väike info koos lugeriga - palju teenitud, palju puudu.

                      // Täpsustan lugeri osa
                      Külmkapi näitel lugeri puhul ei pea ega tohikski välja tuua netokasumit, vaid kas umbkaudseid tulemusi või siis eesmärgina, et kui on tulnud esimene $X suuruses tabamus (näiteks $4000 tabamuse või suuremaga ostad külmiku). Kui tabamust ei ole tulnud, siis on sellele lähimad TOP3 tabamust (näiteks ? 13.09.2024 - 33.koht / $1800 jne). Samal ajal striimi taga miski jimm beam sädeleb ja ootamas tabamust - kui toimubki tabamus, siis teed väikesed külmkapi liigud ja lased härra Jimmi suu pealt sisse.

                      See annab mu arvates palju juurde. Vastasel juhul võib tunduda eesmärgitu striim-grindina. JA veelkord toonitan - tegu on ainult minu arvamusega.
                      // Lugeri täpsustamise lõpp

                      Võib-olla ka see osa, et palju hetkeseisuga (sessi algusest) on umbkaudne päevatulemus. Ilmselgelt turniiride puhul tibusid loetakse päeva lõpus, kuid annab aimu, mis volüümi sisse taod. Arvud ei pea olema täpsed, vaid andma mingi ettekujutuse formaadis: ~22 turniiri / ~$343 / (8)

                      Ehk selle sessi aeg on mängitud / mängimas umbes 22 turniiri ja praegune rahaline seis. Viimane sulgudes olev number (8) ei ole ITM, vaid selle sessi aeg joodud õllede arv ??

                      Minu arvates lisaks interaktiivsust. Õllede osa muidugi nali. Samuti suu pealt Jimmi laskmise osa :D

                      EDIT: Kõik see ülaltoodud ja eelmise kommentaarid on minu subjektiivne arvamus. Mitte võtta tõepähe. Oleks hea, kui tegelt siia tuleks veel arvamusi.

                      EDIT2: "Lets make this stream great again!"

                      Taamal grinditav külmkapp

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #326
                        Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                        Miljoni idee, keset sessionit lased iga stream mõne kohalikuga live HUd ka veel

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #327
                          Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                          Ega loosirattast ka ei pääse ,prg oddsid ka head hittida kuni liiga palju nigeeria grindereid laivis pole.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #328
                            Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Ega loosirattast ka ei pääse ,prg oddsid ka head hittida kuni liiga palju nigeeria grindereid laivis pole.
                            Peaauhinnaks õhtusöök Tehnikuga?

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #329
                              Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Peaauhinnaks õhtusöök Tehnikuga?
                              Luxexpressi sõidukrediiti,et saaks ka külla minna striimerile

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #330
                                Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                                Saku bossudele võiks ka meili saata, ma võin chatti spammida ka ,et oi equador ajasid rocki isu peale ,peab poodi jooksma. Ega alkoholile raske reklaami teha tänapäeval,kirjutad,et palun varustage mind rockiga-näete vaatajad jooksevad kohe õlle järgi.

                                Comment

                                Working...