[MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    888 fieldid suuremad kui unibetis+partys kokku minu silma järgi hinnates, suurus ei loe ka, kui meenutame näiteks full tilt pokerit. Ainuke jama , et 888l pole litsentsi eestis. Litsents mis võiks kaitsta iga eesti mängijat, kui mingi jama juhtub-praktikas pole mul sellesse väga palju usku. Litsentsi point rohkem raha kukrusse pista, vaevalt kellegi mured EMTA-t huvitavad.
    Litsents kui pokkerimängija kaitse ja maksurisk oli mingi ETPF-laste levitatud müüt. Mingi litsents ei kaitse mitte midagi ja maksuriskist pole mõtet rääkidagi. Need olid voodialused kollid, millega lolle lapsi hirmutati s.h. mind.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #32
      Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Litsents kui pokkerimängija kaitse ja maksurisk oli mingi ETPF-laste levitatud müüt. Mingi litsents ei kaitse mitte midagi ja maksuriskist pole mõtet rääkidagi. Need olid voodialused kollid, millega lolle lapsi hirmutati s.h. mind.
      ei uskunud mina seda algusest peale.Tasus vaid küsida endalt, et kui juhtub Fulltildi analoog mõnel litsentsiga saidil, kas eesti riik kiiremas korras maksab oma kitsast kukrust mängijatele kõik välja...... ikkka jh . Alguses menetletakse 10a ja siis üldse aegub ära ja sorry ei suutnud taastada andmeid, kellel palju raha oli.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #33
        Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

        Ma ei hoia ühelgi saidil üle 3-4 sessi jagu raha korraga peal lisamärkusena, mitte et nüüd pangad ja skrillid turvalisemad oleks... a no saite usaldan veel vähem

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          ei uskunud mina seda algusest peale.Tasus vaid küsida endalt, et kui juhtub Fulltildi analoog mõnel litsentsiga saidil, kas eesti riik kiiremas korras maksab oma kitsast kukrust mängijatele kõik välja...... ikkka jh . Alguses menetletakse 10a ja siis üldse aegub ära ja sorry ei suutnud taastada andmeid, kellel palju raha oli.
          Eks ta taandub kõik jah selle usalduse juurde. Selge on see, et kui näiteks mingi ime läbi Party või GG pilbasteks lendab, ju OlyBet ja Optibet selle raha leiavad, et mängijatele see ära maksta. Kui aga kogu kogu ettevõte ise, siis riik ei maksa penni ka mitte. Isegi too 1 miljon nõue, et litsentsi saada, on suur nali. Sisuliselt samasugune nõue, et OÜ-l peab olema €2500 (nüüdsekst vist pidi, ei ole kursis nende rott sissemakstega OÜ-deg).

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #35
            Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Eks ta taandub kõik jah selle usalduse juurde. Selge on see, et kui näiteks mingi ime läbi Party või GG pilbasteks lendab, ju OlyBet ja Optibet selle raha leiavad, et mängijatele see ära maksta. Kui aga kogu kogu ettevõte ise, siis riik ei maksa penni ka mitte. Isegi too 1 miljon nõue, et litsentsi saada, on suur nali. Sisuliselt samasugune nõue, et OÜ-l peab olema €2500 (nüüdsekst vist pidi, ei ole kursis nende rott sissemakstega OÜ-deg).
            googeldasin palju inimesi eestis usaldab ka valitsust. Kõrged 39% lausa. Tundub usaldus subjektiivne mõiste päeva lõpuks. Osad usaldavad lihtsalt pimesi ilma igasusuguse põhjuseta.

            Edit: ma ei arva , et sul pole põhjust oly ja optibeti usaldada, kuna oled kaua sellel maastikul olnud ja arvatavasti tead ka juhtfiguure

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #36
              Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              googeldasin palju inimesi eestis usaldab ka valitsust. Kõrged 39% lausa. Tundub usaldus subjektiivne mõiste päeva lõpuks. Osad usaldavad lihtsalt pimesi ilma igasusuguse põhjuseta.

              Edit: ma ei arva , et sul pole põhjust oly ja optibeti usaldada, kuna oled kaua sellel maastikul olnud ja arvatavasti tead ka juhtfiguure
              Ma ausalt öeldes ei ole kunagi aru saanud, et miks selliseid küsitlusi üldse teha. Mis kasu neil on? Kui ma oleksin rohepöörde usku, siis ma ütleksin, et selliste küsitluste korraldamine on räme ressursi raiskamine ja CO2 jalajälg.

              Kuna ei ole rohepöörde usku, küll aga olen ma väga loodushoiu ning ressursside mõistliku kasutamise poolt, siis ka seetõttu ma ütleksin, et maailmas on vist kaks kõige räigemat asja, mis asjatult ressursse kulutavad - plastik Temustiilis mänguasjad (sisuliselt 1-kordsed) kui ka küsitlused.

              Pole ka eriline maksudepooldaja, kuid päriselt sellised asjad võiks olla kaetud küll miski eriaktsiisiga... Siis mõeldakse üleüldse enne, kui midagi küsitakse või kui mingit mänguasja poodi müüki tuuakse.

              Comment

              • Ecuador13
                🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                • Aug 2009
                • 730

                #37
                Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Miks sa selliseid kahtlaseid saite pelad?
                Minu kohustus on leida internetiaravatustest parimad MTTd kus ma näitan kõrgeimat ROId. Ja seal on minu stiili jaoks sobivad mängud ja nüüd pelan seal aktiivsemalt. Seal hetkel kerge issue dokumentide uploadimisega, aga alati on kõik lahendatud saadud. Eks pommitan neid edasi kirjade ja varsti kõnedega.

                Täna streami ei tule, panen jõuliselt volüümi.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #38
                  Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Ma ausalt öeldes ei ole kunagi aru saanud, et miks selliseid küsitlusi üldse teha. Mis kasu neil on? Kui ma oleksin rohepöörde usku, siis ma ütleksin, et selliste küsitluste korraldamine on räme ressursi raiskamine ja CO2 jalajälg.

                  Kuna ei ole rohepöörde usku, küll aga olen ma väga loodushoiu ning ressursside mõistliku kasutamise poolt, siis ka seetõttu ma ütleksin, et maailmas on vist kaks kõige räigemat asja, mis asjatult ressursse kulutavad - plastik Temustiilis mänguasjad (sisuliselt 1-kordsed) kui ka küsitlused.

                  Pole ka eriline maksudepooldaja, kuid päriselt sellised asjad võiks olla kaetud küll miski eriaktsiisiga... Siis mõeldakse üleüldse enne, kui midagi küsitakse või kui mingit mänguasja poodi müüki tuuakse.
                  Rahvas peab olema võimalikult vaene ja eelkõige tööd rügavad kuulekad alamad. Parim viis selle märja unistuse ellu viimiseks ongi maksud ja oksendamiseni isikuvabaduste/omandi piiramine. Praegune sotssüsteem ka liiga hea,inimestel puudub vajadus vastutust võtta enda elu eest. Riik aga toitku lusikast aina. Vb häma jutt kuna ise pole veendunud selle jutu õigsuses-EL tahab võtta vastu seaduse ,et kõik inimeste vara alates X summast (ütleme mugavuse jaoks 1000 eurot) oleks deklareeritud, vot sulle iga päev sammuke lähemal hiinale. Sularaha ka nagunii kaob,kui mitte minu elu jooksul ,siis kindlasti järgmise põlve ajal. Kaamerad iga nurga peale. Uutel autodel nõue ,et peab olema kiiruse piiramissüsteem ,et kui ületad kiirust,siis auto ise pärast hoiatamist aeglustab(see pole kuulujutt vaid uudisteski läbi käinud fakt). Jutu lõpuks tsiteeriks vahet pole mis poliitikut :"see kõik on teie enda heaolu ja kaitse jaoks".

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #39
                    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                    Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
                    Täna streami ei tule, panen jõuliselt volüümi.
                    Kumbat volüümi? Pokkeri või pokaali?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #40
                      Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Rahvas peab olema võimalikult vaene ja eelkõige tööd rügavad kuulekad alamad. Parim viis selle märja unistuse ellu viimiseks ongi maksud ja oksendamiseni isikuvabaduste/omandi piiramine. Praegune sotssüsteem ka liiga hea,inimestel puudub vajadus vastutust võtta enda elu eest. Riik aga toitku lusikast aina. Vb häma jutt kuna ise pole veendunud selle jutu õigsuses-EL tahab võtta vastu seaduse ,et kõik inimeste vara alates X summast (ütleme mugavuse jaoks 1000 eurot) oleks deklareeritud, vot sulle iga päev sammuke lähemal hiinale. Sularaha ka nagunii kaob,kui mitte minu elu jooksul ,siis kindlasti järgmise põlve ajal. Kaamerad iga nurga peale. Uutel autodel nõue ,et peab olema kiiruse piiramissüsteem ,et kui ületad kiirust,siis auto ise pärast hoiatamist aeglustab(see pole kuulujutt vaid uudisteski läbi käinud fakt). Jutu lõpuks tsiteeriks vahet pole mis poliitikut :"see kõik on teie enda heaolu ja kaitse jaoks".
                      Umbes nii on, aga ei hakka rohkem seda päevikut sodima. Selleks teine teema ja üldse KOT sitakad hakkasid.

                      Comment

                      • Ecuador13
                        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                        • Aug 2009
                        • 730

                        #41
                        Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                        Pokkerit tegin vahelduseks (veinid olid otsa saanud), aga midagi ette näidata ei ole. Laulupidusid lammutades tihtilugu polegi midagi ette näidata. Võib isegi olla, et aasta aega pole mingit tulemust ette näidata kehvema jooksu korral. Aga kuna ma lasen ka väiksematel saitidel siis ikka viskab mingeid tulemusi vahele. Unibetis oli isegi üks 60se FT kus sain KK vs QQ suhu FTs for CL pot. Standard day at the office. Hetkel siis saidivalikus Winamax + Pacific + Unibet + Pokerstars + Olybet + Coolbet. Betonline võtan testiks ette, seal 1k depo boonus ka vaja vabastada.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #42
                          Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                          Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
                          Pokkerit tegin vahelduseks (veinid olid otsa saanud), aga midagi ette näidata ei ole. Laulupidusid lammutades tihtilugu polegi midagi ette näidata. Võib isegi olla, et aasta aega pole mingit tulemust ette näidata kehvema jooksu korral. Aga kuna ma lasen ka väiksematel saitidel siis ikka viskab mingeid tulemusi vahele. Unibetis oli isegi üks 60se FT kus sain KK vs QQ suhu FTs for CL pot. Standard day at the office. Hetkel siis saidivalikus Winamax + Pacific + Unibet + Pokerstars + Olybet + Coolbet. Betonline võtan testiks ette, seal 1k depo boonus ka vaja vabastada.
                          kindel,et unes ei näinud seda unibeti 60se finaallauda ? Minu silmad pole veel näinud sellist sisseostu unibetis

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #43
                            Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            kindel,et unes ei näinud seda unibeti 60se finaallauda ? Minu silmad pole veel näinud sellist sisseostu unibetis
                            Pidin kiirelt kontrollima minema, enne kui PokkeriProde faktikontroll ette jõuab. Aga sain ise totaalselt valesti aru. Arvasin, et seal polegi üle €60 osalustasuga turniire, aga mõeldi, et standard sisseostud on siiski €50 ja sealt edasi juba €100 ehk €60 tõesti pole.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #44
                              Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Pidin kiirelt kontrollima minema, enne kui PokkeriProde faktikontroll ette jõuab. Aga sain ise totaalselt valesti aru. Arvasin, et seal polegi üle €60 osalustasuga turniire, aga mõeldi, et standard sisseostud on siiski €50 ja sealt edasi juba €100 ehk €60 tõesti pole.

                              jah ma mõtlesingi täpselt 60st , et unibet üks minu põhikodudest, ja 60st ei ole mina seal veel näinud.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #45
                                Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Pidin kiirelt kontrollima minema, enne kui PokkeriProde faktikontroll ette jõuab. Aga sain ise totaalselt valesti aru. Arvasin, et seal polegi üle €60 osalustasuga turniire, aga mõeldi, et standard sisseostud on siiski €50 ja sealt edasi juba €100 ehk €60 tõesti pole.

                                Su screenshoti pealt ei saa aru kas su bankroll 202€, 2020€, 20200€ või 202000€

                                Comment

                                Working...