6-max cash

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SimbaM
    FPP Pro
    • Oct 2010
    • 237

    #61
    Re: 6-max cash

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Kui sa isegi ei mängi, rääkimata NL200st, kus see käsi mängitud on, siis miks sa ülima meelekindlusega täielikku jama kirjutad?
    Kõik võivad oma arvamust kirjutada, ei pea nii vaenulik olema. Isegi vähe kirjutatakse. Mis ise arvad sellest käest?

    E: discordi link kui keegi tahab joinida vms. https://discord.gg/wRzkAUN
    Last edited by SimbaM; 22.12.18, 16:43.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #62
      Re: 6-max cash

      Algselt postitas overbet Vaata postitust
      Kui sa isegi ei mängi, rääkimata NL200st, kus see käsi mängitud on, siis miks sa ülima meelekindlusega täielikku jama kirjutad?
      :D :D

      kas ma pean nyyd kiiremas korras 100k+ kätt nl200s kytma ja siis ev joone graphi panema, et mu juttu jama alla ei liigitataks? ja kui see jama on ja vbolla ma tõesti ajast nii maas ja teadmised amoritseerinud, siis palun ehk selgitaksid miks see just jama on. mu jama point oli pmst selles, et ajalooliselt yxkõik mis mänge ma mänginud olen (sealjuures üle milli käe nl100z ja kõrgemal), siis playerpool suht kunagi ei lähe riveris bluffcatcherite vastu c/rima, sest see on ebaloomulik, seega check sellistes spottides on imo pmst alati give up.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #63
        Re: 6-max cash

        Overbetil vist päris rõlge heater käsil, et alamrahvas ei tohi enam sõnagi võtta. Arusaadav, isegi läbi elatud.

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #64
          Re: 6-max cash

          Well, kui donkament räägib playerpooli readidest, siis järelikult loogiline järeldus on, et ta on NL200s aktiivne top tier reg. Also sellepärast oli huvi, et imho on ta since forever avant-garde nonsense stratposte teinud, aga kuna back in the day ma olin low-skilled low-limit player, siis väga ei olnud midagi öelda. Kui kõik võivad oma arvamust kirjutada, siis see minu arvamus. Also idk kuidas see erakordselt vaenulik on kui öelda, et kellegi pokkeristrat on lol bad, see vastupidi pigem sõbralik. Loodetavasti keegi nurka nutma ei jookse selle pärast. Loomulikult ma ei ütleks midagi halvasti, kui mingi 2NL mängija oma arvamust avaldab käe kohta, aga kui keegi vihjab, et crushib NL200 ja ajab mingit random jama, siis veits teine lugu, või kuidas?

          Lisaks ma arvan, et kõik ülejäänud postitajad on teemale clearly väga head inputi andnud, eriti Ment ja The_Meer, kes obv väga head pokkerimängijad heade tulemustega ja much respect ja nõustun pretty much nende arvamusega antud käe osas.

          Idk mida rõlgeks heateriks pidada tho, mul viimased 1,6M kätt suht stabiilsed. Shoutout fgatorsile.

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #65
            Re: 6-max cash

            Ma donkamenti ei tunne ja ei tea mis limiite ta crushib kui üldse, aga iga arvamus, mis sulle ei pruugi arukas tunduda on kuldaväärt tegelikult. Ma kasvasin üles pisises külas kus kõik (peaaegu) täiskasvanud poisid underground pokkerit mängisid igal võimalusel ja nende sõnakõlksud aitasid (tahtmatult) mind tõenäoliselt kõige enam aru saamises, kuidas kõige lihtsam fishidelt raha eemaldada. Samamoodi võiks arutelus olla nibulad ( :) ), overbetid ja otb-redbaronid, et näha teisi vaatenurki. Lõppjäreldusi saad ju kokkuvõttes ikka ise teha. Et kui siin äärmustesse minna, siis kunagi mängis starsis 7/1 vpip/pfr tegelane vinniepooh vms, kes suutis isegi raha teenida enne pokertrackeri esilekerkimist. Igasugused solverid võivad ju teavitada, et AK buttonilt on ülinaiss käsi 4bet/callimiseks, aga sellise tüübi vastu võid samahästi süüdatud ilutulestikurakette sisse istuda ja loota, et positiivsed tagajärjed negatiivse üle kaaluvad.

            Aga nende 1/3 kuni 1/5 bettide puhul küsiks küll üle, mis teie plaan on kui c/r tuleb? Sisuliselt tegu ikka suht inducemisega, mis tundub vähe halb kui vastasel umbes 4 miljonit combot maju ranges.

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #66
              Re: 6-max cash

              mulle yldiselt ei meeldi saagi käima tõmmata, aga see viimane rynnak minu aadressil on kyll selline, et wtf. Playerpool readidest nii palju, et tõesti pidasin silmas yldisemat playerpooli, mitte spetsiifilist playerpooli mõnel spetsiifilisel saidil. rly, mu kogemuste järgi pole eriti vahet mis game-type või mis stakes (kui tegu pole just ylimicroga v high stakesiga), siis teatud liinid on alati yhte-teise suunda kallutatud. spot, mis simba postitas, on villani perspektiivist yx sellistest, pole suht kunagi näind, et keegi läheks valuekäega trappima sellises spotis, has almost never happened. mu esimene reaktsioon sama, mis teistel, easy check, bet lihtsalt midagi sellist, mis võiks olla exploitable improvement lähtuvalt kogemustest, aga mitte mingil juhul ple see std.

              ma ple kuskil väitnud ega ka mitte vihjanud, et crushin hetkel nl200 (ja reaalsuses mängivat nl2, wtf?), selline puude alla panemine way over the top imo. lisaks on naljakas ka see, et kui ma paar a tagasi vahetevahel stratiposte (since forever avant-garde nonsense) tegin, siis olin ma yx vähestest eestlastest, kes aastaid nl100/200 zoomi for a living lasi. syydistus, nagu ma oleks pmst forever sitta ajanud siin foorumis, ajab kyll tilti. jh enam ma zoomi for a living ei lase, aga alusetult nl2 tasemel dongiks sõimata on kyll liig.

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #67
                Re: 6-max cash

                Fwiw pole ise ever solverit lahti teinud+ selle mõttega olen nõus, et igasuguste stattide ja unconventional stiiliga saab beatida, üks tegelane mängis mul 20/6 pre stattidega ja beatis 6bb/100.

                Also pole sind NL2 dongiks sõimanud. Mendi postist jäi mulje, nagu ma arvaks, et ainult NL200+ mehed võiksid sõna võtta, ma lõin oma postis hüpoteetilise olukorra NL2 mängijast, kes ka tahaks oma arvamust avaldada, see ei käinud sinu kohta.

                Ja mu meelest on suht straightforward loogika, et kui keegi postitab stiilis, et X limiidis playerpool teeb seda ja seda, siis ta ka mängib ja beadib X limiiti.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #68
                  Re: 6-max cash

                  Seega te foldite JsTx(2) riveri betile (~75%+)?
                  Last edited by Priidix; 23.12.18, 00:58.

                  Comment

                  • SimbaM
                    FPP Pro
                    • Oct 2010
                    • 237

                    #69
                    Re: 6-max cash

                    Aga nende 1/3 kuni 1/5 bettide puhul küsiks küll üle, mis teie plaan on kui c/r tuleb? Sisuliselt tegu ikka suht inducemisega, mis tundub vähe halb kui vastasel umbes 4 miljonit combot maju ranges.
                    Ma selles osas olen donkamendiga täiesti nõus, et trapitakse seda riverit nii harva, et neid maju seal tegelikult väga palju pole. Ja imo 1/3 paneb suhteliselt paljud käed üpris raskesse kohta.

                    Üldiselt ma postitan neid käsi diskussiooni tekitamiseks, niiet kõik võivad ikka sõna võtta olenemata mängutasemest. Mul strati arutamiseks inimesed keda tean ja usaldan. See on täiesti normaalne, et inimesed näevad neid liine erinevalt toetudes oma kogemustele, teooriale või muule taolisele.

                    Ontopic ka, et eile esimest korda reaalselt tiltisin üle pika aja mängus. Põhjustatud miskist triggerist isiklikust elus ja nii mõnigi stack oleks võinud kaotamata jätta. enamasti vs fish mingid superobvious fish nuts liinid. Üldiselt oleks võinud üldse mitte mängida. Eriline degen nagu ei ole ja ei tea, mis peas toimus.

                    Otsin hiljem mingi käe ka mille üle kõik siis uuesti arutada saaksid.

                    Ja discordi link ka veel uuesti, kes eelmist ei näinud ja sooviks ühineda: https://discord.gg/mHhcKy

                    Comment

                    • ment52
                      Politseidokumendiga kusjuures!
                      • Oct 2008
                      • 1270

                      #70
                      Re: 6-max cash

                      Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
                      Ma selles osas olen donkamendiga täiesti nõus, et trapitakse seda riverit nii harva, et neid maju seal tegelikult väga palju pole. Ja imo 1/3 paneb suhteliselt paljud käed üpris raskesse kohta.
                      Ei saa nagu nõus olla, kehva turni sizing jättis stackide suhtes olukorra, kus päris palju trapitakse. Pealegi nende betsizingu gimmickutega, mida keegi balansseerida ei suuda, keeratakse oma käsi tavaliselt niivõrd face-up, et minu jaoks peamiselt fold/raise olukord seal riveril pisibeti vastu.

                      Comment

                      • SimbaM
                        FPP Pro
                        • Oct 2010
                        • 237

                        #71
                        Re: 6-max cash

                        Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                        Ei saa nagu nõus olla, kehva turni sizing jättis stackide suhtes olukorra, kus päris palju trapitakse. Pealegi nende betsizingu gimmickutega, mida keegi balansseerida ei suuda, keeratakse oma käsi tavaliselt niivõrd face-up, et minu jaoks peamiselt fold/raise olukord seal riveril pisibeti vastu.
                        Okei. Kui suuremalt paneks turni siis, siis väike bet IP sobiks su arvates? Et OOP range rohkem polar?

                        Comment

                        • ment52
                          Politseidokumendiga kusjuures!
                          • Oct 2008
                          • 1270

                          #72
                          Re: 6-max cash

                          Mu isiklik arvamus on paardunud laudu ikka väga polariseeritult raiseda, et sel juhul läheksid enamus 79 1 ärtu ja QT stiilis käed riveril kohe allini, kui turni raise oleks 70+ olnud ja neid ülejäävaid medium stiilis käsi oleks nii vähe, et saad enamvähem ise peas paika, mis frequencyga callida, ilma, et kuidagi tohutult exploitableks muutud. Aga need betsizingu varieerimised regularide vastu ei meeldi ikka sellepärast, et ikka tõeliselt raske on neid balansis hoida niivõrd, et endale sitta keerama ei hakka. Siin mõned aastad tagasi hakkasid äkki kõik 1/5 potti donkbettima turnil kuivadel laudadel, siis tuli see 1/4pot cbet+ 2.2xpot barrel turnil, millele keegi vastata ei osanud enam kui raise tuli ja praegu tundub kõige popim värk vist nutsiga hiigelbetid kuivadel laudadel stiilis kk732 et nkn midagi siin maha ei visata, aga see on ju täielik lasteaed, donkide vastu võid selliseid asju välja mõelda, mitte profesionaalide.
                          Last edited by ment52; 23.12.18, 19:19.

                          Comment

                          • SimbaM
                            FPP Pro
                            • Oct 2010
                            • 237

                            #73
                            Re: 6-max cash

                            Head Uut kõigile!
                            Unustasin vastata, aga krt ment su postitus on puhas kuld imo. Väga huvitav siukest asja lugeda eriti mul, kes pole kaua tõsisemalt asjaga tegelenud.

                            Selle aasta plaanid endal teada, vaikselt hakkab putitama. Esimesed microswingid ja asjad juba üle elatud, mindset superhea. Läksime!

                            Ja discordi link ka, praegu 4 inimest sees, vahest täitsa asjalikud convod :D
                            Discord is great for playing games and chilling with friends, or even building a worldwide community. Customize your own space to talk, play, and hang out.

                            Comment

                            • SimbaM
                              FPP Pro
                              • Oct 2010
                              • 237

                              #74
                              Re: 6-max cash

                              Kuu suurim võidetud pot:
                              Hand Information
                              , 2 BB (5 handed).
                              Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

                              Table Information
                              Seat: 1 Hero ($397.85) Small Blind
                              Seat: 3 Player 3 ($144.93) Big Blind
                              Seat: 6 Player 6 ($85.31)
                              Seat: 8 Player 8 ($211.8)
                              Seat: 10 Player 10 ($381.7) Dealer
                              Dealt to Hero


                              Preflop (Pot:3)
                              Player 6 CALL $2
                              Player 8 CALL $2
                              Player 10 CALL $2
                              Hero RAISE $15
                              Player 3 FOLD
                              Player 6 FOLD
                              Player 8 FOLD
                              Player 10 CALL $12

                              Flop(Pot: $36)


                              Hero BET $16
                              Player 10 RAISE $68
                              Hero CALL $52

                              Turn(Pot: $172)


                              Hero CHECK
                              Player 10 ALL-IN
                              Hero CALL $299.7
                              Hero RETURN $1

                              River(Pot: $771.4)


                              Showdown:
                              Hero SHOWS

                              Player 10 SHOWS

                              Hero wins the pot: $771.4

                              Kuu suurim kaotatud pot: AK vs AA PF AI for 150BBs.

                              Üldine jooks oli suht mannetu, aga homme esimene 500 shot.

                              E: kõrvale madalama sisseostuga turnasid ka tegema hakanud. Neis jooks päris korralik olnud (ja hea no brainer field ka)
                              Last edited by SimbaM; 31.01.19, 21:37.

                              Comment

                              Working...