6-max cash

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #46
    Re: 6-max cash

    Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
    Hahahaha! Võib-olla tõesti. Hetkel siiski arvan, et tunneks pigem piinlikust :D Pull on see, et ma ise peaaegu üldse ei mäleta, et midagi sellist öeldi. Ego oli liiga kõrge vist aga no paras tattnokk ka veel tol ajal - tegelikult mängis ju ema.

    GG on super software kui välja arvata need lambi freezed (vähemalt kui mina seal mängisin). Siis pidi clienti restartima. Suht annoying bug oli see, kurtsin ka, võib-olla nüüd parandatud. Tourney Leaderboard on täiesti nuts, superkerge tõmmata vähemalt see min 500$ boonus ära, RB on mega, Tournasi grindides iga päev teeb vabalt selle max taseme ära. Eesti lipu all mängisin ja, paar üksikut oli veel. Pull on see, et depo on otse panka ja withdraw saab ka otse panka teha nagu starsis ja muudel litsentseeritud saitidel. Kindlasti väga nuts koht kus turnasi mängida, VÄÄÄGA soft field, nüüd neil igapäevased 5k$ turnad ka vist. Niiet jah rolli peab olema, et seal mingi korraliku volüümiga mängida ma vaatan praegu mu AVG BI on 44$. Cash oli suhteliselt tight ja üritasin eemale hoida, RB grinderid koos suht. Naljakaid liigutusi nägi ikka aeg-ajalt aga üldiselt on kõvasti paremaid saite (isegi nagu Unibet).
    Ma ei tea palju seal nüüd eestlasi ka on, aga kindlasti soovitan kõigile turnagrinderitele.

    Sorri kui mu jutt väga imelik lugeda vms ma ei viitsi kirjakeelt parandada ja panen rohkem messengeri stiilis.

    E: Lisaks veel rolli pealt, et neil pühapäeviti oli vist mingi 300$ HT tourney, et see annab veel ekstra ülevaate mis kandis see roll peaks olema :D Ja igapäevaselt oli pidevalt 100$ HT ja Turbod.
    Kuidas see RB seal töötab muidu, kas peab läbi mingi lingi registreerima või nagu Partys, et mängid ära ja saad oma raha kätte igal juhul?

    Comment

    • Pokkeripro99
      Julm Donk
      • Sep 2018
      • 40

      #47
      Re: 6-max cash

      Huvi pärast küsin, see viimane KK käsi. Kui mängiksid anon playerpoolis ja eeldad, et villaini puhul tegu regulariga, kellega historyt pole (ilma HUD-ta sait, kasutajanime võimalik muuta tihti ala unibet etc), siis mis su turn call-off range selles samas spotis oleks?

      Comment

      • SimbaM
        FPP Pro
        • Oct 2010
        • 237

        #48
        Re: 6-max cash

        Algselt postitas overbet Vaata postitust
        Kuidas see RB seal töötab muidu, kas peab läbi mingi lingi registreerima või nagu Partys, et mängid ära ja saad oma raha kätte igal juhul?
        See on miski lotosüsteem et keerutad ratast peale igat taset ja siis saad teada palju saad, average on olemas küll, aga suht ränk variance seal kõrgemate tasemete juures tho. Pikemas perspektiivis kindlasti okei aga short term suht luck. Aga muidu mingeid boonus punkte jne lahti ei pea grindima et saad straight cashi kontole.



        Algselt postitas Pokkeripro99 Vaata postitust
        Huvi pärast küsin, see viimane KK käsi. Kui mängiksid anon playerpoolis ja eeldad, et villaini puhul tegu regulariga, kellega historyt pole (ilma HUD-ta sait, kasutajanime võimalik muuta tihti ala unibet etc), siis mis su turn call-off range selles samas spotis oleks?
        Suht keeruline niimoodi öelda, kuna ma splitin flopis ikka üpris palju sellisel boardil SB vs HJ. Ma arvan, et ta siuke väga overpair heavy oleks. Vo paar ATs ja QJs tüüpi käsi ka sees, millel blocker valuet. Üldiselt väga keeruline koht kuna HJ päris korralik range advantage.

        E: võiks tegelt Piost läbi lasta aga tundub veits irrelevant ja väga harva juhtuv spot.

        Comment

        • SimbaM
          FPP Pro
          • Oct 2010
          • 237

          #49
          Re: 6-max cash

          Päris huvitav check-back. Tundub veits nitty.

          Hand Information
          , 2 BB (5 handed).
          Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

          Table Information
          Seat: 1 Player 1 ($189)
          Seat: 3 Player 3 ($262.25) Dealer
          Seat: 5 Player 5 ($201) Small Blind
          Seat: 6 Hero ($261.18) Big Blind
          Seat: 8 Player 8 ($367.3)
          Dealt to Hero


          Preflop (Pot:3)
          Player 8 FOLD
          Player 1 FOLD
          Player 3 RAISE $7
          Player 5 FOLD
          Hero CALL $5

          Flop(Pot: $15)


          Hero CHECK
          Player 3 BET $9.5
          Hero CALL $9.5

          Turn(Pot: $34)


          Hero CHECK
          Player 3 BET $23
          Hero RAISE $60
          Player 3 CALL $37

          River(Pot: $154)


          Hero CHECK
          Player 3 CHECK
          Showdown:
          Player 3 SHOWS

          Hero MUCKS

          Player 3 wins the pot: $154

          Comment

          • Pokkeripro99
            Julm Donk
            • Sep 2018
            • 40

            #50
            Re: 6-max cash

            KK spoti kohta olid mul täpselt samad mõtted.

            See viimane käsi on imelik, kui villain ei suuda mõelda nõrgemaid käsi millelt calli saab ja ei näe enda ranges samas spotis bluffe, siis checkback loogiline. See river on ka üks halvemaid mitte paarduvaid rivereid shovemiseks antud käega. Ma checkin ka samas spotis piinlikult tihti, ei tea kas see on tugev leak.

            Comment

            • SimbaM
              FPP Pro
              • Oct 2010
              • 237

              #51
              Re: 6-max cash

              Ma arvan, et see on üpris suur leak vähemalt midstakes ja madalamal. Liiga harva trapitakse riveril, paljud ei tule selle pealegi. Ülidselt ikka betitakse riverit top valuega. Kui tuleb check siis K-high flush on 100% bet. Ma arvan et mitte suurelt aga 1/3 makstakse peaaegu alati kinni ja harva tuleb X/R (kui just mingi korralik mõtlev reg vastas pole). Ja kui tuleb X/R siis probs peab ikka maha callima kuigi väga meeldiv see muidugi pole. Vähemalt selle komboga - blockime FH-se jne.
              Imo ei saa alati vaadata kas on bluffe või ei, sest ikka üllatavalt tihti pole kui sa just VÄGA hea mängija pole.

              E: Võin korralikult sokkida ka, keegi targem võib kommida oma arvamust. Või üldse keegi teine võib oma aravamust ka kirjutada.

              E2: Ja kui keegi tihedamalt käsi arutada tahab või niisama nutta oma halva jooksu üle siis miski discordi teema võiks ju teha?
              Last edited by SimbaM; 21.12.18, 18:44.

              Comment

              • Pokkeripro99
                Julm Donk
                • Sep 2018
                • 40

                #52
                Re: 6-max cash

                Discord on super idee. Ma oleks in.

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #53
                  Re: 6-max cash

                  Väga loogiline checkback ju. Preflopi psb ja boardi arvestades sul ei saagi sisuliselt nõrgemat masti olla ja peale seda kummalist turni raise oled sa vastaselt enamvähem kõik blufid ka elimineerinud, nii et mingi poisiga callimine oleks raha põletamine su poolt. Kogu see olukord haiseb tegelikult nii tugevalt "persse ma turnis nihukese miniraise tegin, nüüd pean jälle checkraisema et kogu stack oma QTga kätte saada" järgi, et ma oleks lootuse käe võitmise suhtes kaotanud juba.

                  Comment

                  • The_Meer
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 765

                    #54
                    Re: 6-max cash

                    Tunri ch-r on kehva jah, kujuta nüüd ette, millega vastane turni barreldab, eriti kui sa omad veel risti ässa, pm sa elimineerid vastaselt need vähesed blufid mis tal on ja isoleerid end range vastu, kus sa oled totaalselt crusched. Kui sul on notes, et vastane betib turni laialt for free sd, siis ei ole see kõige hullem.

                    Comment

                    • SimbaM
                      FPP Pro
                      • Oct 2010
                      • 237

                      #55
                      Re: 6-max cash

                      Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                      Väga loogiline checkback ju. Preflopi psb ja boardi arvestades sul ei saagi sisuliselt nõrgemat masti olla ja peale seda kummalist turni raise oled sa vastaselt enamvähem kõik blufid ka elimineerinud, nii et mingi poisiga callimine oleks raha põletamine su poolt. Kogu see olukord haiseb tegelikult nii tugevalt "persse ma turnis nihukese miniraise tegin, nüüd pean jälle checkraisema et kogu stack oma QTga kätte saada" järgi, et ma oleks lootuse käe võitmise suhtes kaotanud juba.

                      Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
                      Tunri ch-r on kehva jah, kujuta nüüd ette, millega vastane turni barreldab, eriti kui sa omad veel risti ässa, pm sa elimineerid vastaselt need vähesed blufid mis tal on ja isoleerid end range vastu, kus sa oled totaalselt crusched. Kui sul on notes, et vastane betib turni laialt for free sd, siis ei ole see kõige hullem.
                      Jooksutasin PIOst läbi, AJo üks valikuid low freq X/R turnis, ja checkback võib loogiline olla, aga ta optimaalne pole. Vastast täpselt ei mäleta ja statse pole ka. Isoleerimise mõttes on küll veits halvasti jah tunnistan kuna nut advantage on tal, aga ometi mul palju käsi mida riveris tahaks for stacks mängida.
                      Turn sizing on exploitative, made handidega suuremalt. (parim vabandus mille taha pugeda tean)

                      Aga tegelt tänud tagasiside eest. Ja aktiivsuse :)

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #56
                        Re: 6-max cash

                        imo check on std play, autopilootides snap checkiks ise ka suht kiirelt. bettimine reaalsuses prolly parem exploidina, kuna siin kyll imo playerid kunagi balanced pole ja suht aint give-upivad, samas sdv käsi, mis vbolla callivad, saab neil riveris olla. 1/3 tho oleks suht suur sizing spoti jaoks, kus suht 0 bluffi. 1/4-1/5 oleks parem imo

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #57
                          Re: 6-max cash

                          Oleks ka käpp kui discord vms käima läheb:)

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #58
                            Re: 6-max cash

                            Algselt postitas donkament Vaata postitust
                            imo check on std play, autopilootides snap checkiks ise ka suht kiirelt. bettimine reaalsuses prolly parem exploidina, kuna siin kyll imo playerid kunagi balanced pole ja suht aint give-upivad, samas sdv käsi, mis vbolla callivad, saab neil riveris olla. 1/3 tho oleks suht suur sizing spoti jaoks, kus suht 0 bluffi. 1/4-1/5 oleks parem imo
                            Huvi pärast, et mis stakesi ise mängid ja mis winratega?

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #59
                              Re: 6-max cash

                              Algselt postitas overbet Vaata postitust
                              Huvi pärast, et mis stakesi ise mängid ja mis winratega?
                              ausalt öeldes pole umbes aasta eriti tõsiselt midagi enam mänginud (v.a hypereid/spinne aasta algul). vahepeal, kui zoomis donganud, siis üldised playerpooli readid paistavad olevat üsna muutumatud (st liinid mis alati yhele või teisele poole väga kaldu).

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #60
                                Re: 6-max cash

                                Algselt postitas donkament Vaata postitust
                                ausalt öeldes pole umbes aasta eriti tõsiselt midagi enam mänginud (v.a hypereid/spinne aasta algul). vahepeal, kui zoomis donganud, siis üldised playerpooli readid paistavad olevat üsna muutumatud (st liinid mis alati yhele või teisele poole väga kaldu).
                                Kui sa isegi ei mängi, rääkimata NL200st, kus see käsi mängitud on, siis miks sa ülima meelekindlusega täielikku jama kirjutad?

                                Comment

                                Working...