6-max cash

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SimbaM
    FPP Pro
    • Oct 2010
    • 237

    #16
    Re: 6-max cash

    Sellest pole siiani aru saanud, kuidas starsi turnasi beatida. Fieldi tase on ikka overall üpris kehv.
    Sunday Milly
    Hand Information
    PokerStars No Limit, 400 BB (9 handed).
    Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

    Table Information
    Seat: 1 mohykan1981 ($8522) Big Blind
    Seat: 2 riverpleeze ($27438)
    Seat: 3 cashkiller77 ($8910)
    Seat: 4 louilouigini ($10720)
    Seat: 5 aerodynamikk ($23581)
    Seat: 6 catalinmurea ($10910)
    Seat: 7 dandras76 ($19704)
    Seat: 8 Hero ($10912) Dealer
    Seat: 9 esposado ($7764) Small Blind

    Dealt to Hero
    **

    Preflop (Pot:960)
    riverpleeze****FOLD
    cashkiller77****FOLD
    louilouigini****RAISE $880
    aerodynamikk****FOLD
    catalinmurea****FOLD
    dandras76****FOLD
    Hero****RAISE $2200
    esposado****ALL-IN
    mohykan1981****FOLD
    louilouigini****ALL-IN
    Hero****CALL $8480

    Flop(Pot: $29884)
    ***


    Turn(Pot: $29884)
    ****


    River(Pot: $29884)
    *****

    Showdown:
    louilouigini SHOWS
    **
    Hero SHOWS
    **
    esposado SHOWS
    **
    louilouigini**wins the pot: $23972

    Üleeile ka final 2 tables 55$ Prog KO 6max.
    AQ vs AJ ei tule for top 3 stack ja 100$ bounty.

    Üldse turnad tekitavad mingit erilist tilti. Peab eemale hoidma vist rohkem.

    Comment

    • SimbaM
      FPP Pro
      • Oct 2010
      • 237

      #17
      Re: 6-max cash

      Huhu. Vahepeal nii kiire olnud, et pole olnud isegi tahtmist kirjutada. Liikunud üles NL200 for good. Turnadest suutnud täiesti eemale hoida. Piot vaikselt näppima hakanud. Superexciting sh*t. Selle kuu viimased päevad kavatsebki õppida ainult ja mitte mängida. Järgmine kuu hakkab korralik ronimine probably. Ma ei tea ma nii excited. Eestikad ka vist järgmine kuu? sealt võiks ka midagi vast mängida, kui aega/mahti leiab. Tavaliselt jääb selg livest nii valusaks, et hoian heaga eemale. Kui kellelgi mingeid häid nippe/vahendeid, mida kasutada let me know. Tavaline ramble jälle. Graph ka lõppu. Peace.



      EV on nagu on küll ta kätte saab millalgi. A ja liikusin HM2-lt PT4-le. Lambist jaanuaris jooksis arvuti kokku ja kogu 400k käsi läks kaduma. Ja no PT4 parem filterida ka.

      Comment

      • SimbaM
        FPP Pro
        • Oct 2010
        • 237

        #18
        Re: 6-max cash

        Hand Information
        PokerStars No Limit, 10 BB (6 handed).
        Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

        Table Information
        Seat: 1 Player 1 ($1098)
        Seat: 2 Player 2 ($835)
        Seat: 3 Player 3 ($1397) Dealer
        Seat: 4 Player 4 ($960) Small Blind
        Seat: 5 Hero ($1175.5) Big Blind
        Seat: 6 Player 6 ($1059.4)
        Dealt to Hero
        **

        Preflop (Pot:15)
        Player 6****FOLD
        Player 1****FOLD
        Player 2****FOLD
        Player 3****FOLD
        Player 4****RAISE $30
        Hero****CALL $20

        Flop(Pot: $65)
        ***

        Player 4****CHECK
        Hero****BET $20
        Player 4****RAISE $100
        Hero****CALL $80

        Turn(Pot: $265)
        ****

        Player 4****BET $210
        Hero****CALL $210

        River(Pot: $685)
        *****

        Player 4****BET $410
        Hero****RAISE $820
        Player 4****ALL-IN
        Hero****RETURN $200
        Showdown:
        Hero SHOWS
        **
        Player 4 MUCKS

        Hero**wins the pot: $2120



        Esimene jääb alati meelde :)
        Last edited by SimbaM; 08.03.18, 19:24.

        Comment

        • Will111
          Räme Fish
          • Dec 2016
          • 6

          #19
          Re: 6-max cash

          Kus saidil sa üldse mängid?

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #20
            Re: 6-max cash

            Algselt postitas Will111 Vaata postitust
            Kus saidil sa üldse mängid?
            Hand Information
            PokerStars No Limit, 10 BB (6 handed).

            Comment

            • Will111
              Räme Fish
              • Dec 2016
              • 6

              #21
              Re: 6-max cash

              Viimane käsi tõesti Starsist, aga seal ta ju SimbaM92. Kuid viimane graafik on Mell92 mängust. Kus ta Mell92 on? Microgamingu süsteemis pole näha olnud ja seal ka väga vähe mängijaid. Starsis pole ka näinud.

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #22
                Re: 6-max cash

                PT graphil nime ees on Starsi logo, eelmised HM2 graphid väidavad ka et tegemist starsi kasutajaga, aga teatud salajane tracking site ei tea sellise usernamega mängijast midagi.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • SimbaM
                  FPP Pro
                  • Oct 2010
                  • 237

                  #23
                  Re: 6-max cash

                  Untracked sites. Vaeva nähtud, et leida normi trafficuga keskmisest softima fieldiga saite, niiet ei jaga seda infot. Kes otsib, see leiab.
                  Küll ma varsti starsi ka liigun. Kui BR piisavalt deep on.

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #24
                    Re: 6-max cash

                    Comment

                    • Will111
                      Räme Fish
                      • Dec 2016
                      • 6

                      #25
                      Re: 6-max cash

                      Kui sa mängid kusagil salajasel saidil, siis miks paned sa siia PS-s mängiva Mell92 graafiku? Sellist mängijat tegelt polegi PS-s. Pane parem enda graafik.

                      Comment

                      • SimbaM
                        FPP Pro
                        • Oct 2010
                        • 237

                        #26
                        Re: 6-max cash

                        Algselt postitas Will111 Vaata postitust
                        Kui sa mängid kusagil salajasel saidil, siis miks paned sa siia PS-s mängiva Mell92 graafiku? Sellist mängijat tegelt polegi PS-s. Pane parem enda graafik.
                        Whut? Minu graafik on see. Käed tulevad PT4 pokerstarsi oma formaadis... miks ma peaks kellegi teise graphe panema? lol

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #27
                          Re: 6-max cash

                          Palju pole veel kokku puutnud ma arvan, seepärast tuleks osadele lahti seletada miks nii on :)

                          Võtame näiteks Tigergaming saidi kus puudub HUD, aga müüakse HUD convertereid. Kui selle converteri endale soetad siis tulevad nad PS märgiga ja sealse saidil oleva screennamega.

                          Comment

                          • SimbaM
                            FPP Pro
                            • Oct 2010
                            • 237

                            #28
                            Re: 6-max cash

                            Täpselt nii nagu Priidix ütles. Aga ma leidsin nupud üles kus need maha saab võtta, niiet rohkem ei tohiks segadust tekkida.

                            Igaljuhul... See kuu mentaalselt ikka väga raske olnud. Kuu algas jube kenasti, 400 oli justkui lapsemäng. Aga jah, peale igat rungoodi tuleb ka runbad. Ja Milline ta tuli...


                            Paar päeva järjest olen lihtsalt huvi pärast täheldanud ja jälginud, kui hullult riverisse siis tõmmatakse. Kätt väga raske olnud võita ja tunne ülimalt pask. Mu lühikese karjääri jooksul enne vast sellist asja ühe korra juhtunud NL50s eelmise aasta sügisel, kui pea 60k kätt läks aega, et end breakeven toksida.
                            Endale kirjutaks siia, et kui kunagi uuesti siukest pulli juhtub, siis tea, et tühi ja abitu tunne on normaalne. See on mööduv, hinga sisse, hinge välja. Toksi edasi nii kuis oskad. Ära kaota pead.
                            Nüüd, kus ma rahulikult olen päeva mõelnud saan aru, et tegelikult asi nii hull ka pole. Kuu on endiselt päris korralikult plussis (graph on aint 400) ja siukesed asjad ikka juhtuvad.

                            Liikusin tagasi alla 200 peale, et kuu vähe rahulikumalt lõpetada. EMV ka vist kavas. 6-max turna kinda tõmbab :)
                            Last edited by SimbaM; 22.03.18, 17:06.

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #29
                              Re: 6-max cash

                              updates? käsi pls
                              Last edited by Priidix; 30.03.18, 03:18.

                              Comment

                              • SimbaM
                                FPP Pro
                                • Oct 2010
                                • 237

                                #30
                                Re: 6-max cash

                                Viimasel ajal rohkem õppimisele pühendunud kui mänginud. Võib-olla mingi 15-20k kätt mänginud enamasti 200s.
                                Pio-s ikka väga palju põnevat ja igast huvitavaid asju leidnud. Enamasti vaatan MDF spote ja otsin häid pure strat playsi.

                                Käisin EMV 500 eurist ka mängimas. Istusin mingi 7h ja siis sain AK vs AA PF AI miski 28-29bb deep. Tahtsin ausaltöelda foldida, aga jah pole väga siuke foldija vend. Üldine tase tundus suhteliselt 3/10st minu lauas. Oli 100VPIP, oli korralikult donkleade 3b pottides jne. Igast huvitavaid asju nägi. Suht korraliku image suutsin luua ka endale, pidevalt püüti mu bluffid kinni aga kahjuks õigetel hetkel käsi ei jooksnud ja boarde ei hittinud. Maini mängima minna küll ei viitsi, 1. aprillil muud nalja teha (bun indended).

                                Aprilli esimene pool kavatsen suht korralikult grindida, sest kuu teine pool lähen reisile ja seal saab rohkem õppimisega tegeleda. Ostsin spets uue läpaka ka, et pio kiiremini jookseks veits.
                                Käsi hetkel ei viitsi otsida, aga kui soov on, siis tulevikus mõned standard käed võin panna :)

                                Comment

                                Working...