Re: My journey to €200 000
Hei,
pole päris ammu kirjutanud ja mõtlesin, et viskan siia ka oma selle aasta esimese kuu tulemused.
Kõik spinid(50-100sed, mõni üksik 25ne eksis ka ilmselt siia ära):
Kõik hyper-turbo HUSNG'd(50-200):
+ ca. €1k rakebacki.
Kuu kokkvõttes jagasin siis kuskil €600 laiali
Laudadesse olen see aasta jõudnud väga vähe, aga ise mängimine polegi hetkel primaarne eesmärk.
Arendamisel on uus väga põhjalik videopack ja õppekeskkond, et saaksime ka mitte elukutselisi mängijaid vastu võtma hakata. Launchime eeldatavasti kuskil kuu pärast
Hakkasin hiljuti kasutama uut venkside tehtud tracking software'i, võrreldes hemi ja pt4ga ikka huge step edasi. H2n abil saab huvitavaid fishide/rexide population tendenceid koostada ja siis vastavalt nendele nritele pios perfektsed playd leida playerpooli vastu(pean silmas siis just unknown mängijate vastu).
Ka ingame mäng on minuarust teisele levelile läinud, iga stati peal hiirt hoides tuleb insta heatmap, postflop saab täpselt teada mis sizenguga vastane mida varem teinud on ja üldse tundub et see programm on kõik info üles korjanud ja selle väga kiirelt ingame meile vaatamiseks kuvama pannud. Tegelt vist sai hemi ja pt4ga ka sarnaseid asju näha, aga vist aind mingite custom hudidega. Siin kõik automaatselt juba sisse ehitatud.
Ise hindan kõige rohkem selle progr kiirust, minu 1M käelise databasei importis vist ca. 30 min ära ja ka õpilaste state filterdades toimub iga liigutus snap, olen ulme rahul ikka sellega
Kes sellega liituda tahab võib PMi saata, siis saan 10% sooduskoodi teile visata :)
Uue kuu eesmärgid:
*Uus õppekeskkond valmis saada
*H2N'iga starsi parimate 100ste rexide mängu väga põhjalikult uurida
*1000 mängu
*16+ trenni ja toitumiskavast kinni pidada
*Meditatsioon iga hommik
€59K/€200 000
Hei,
pole päris ammu kirjutanud ja mõtlesin, et viskan siia ka oma selle aasta esimese kuu tulemused.
Kõik spinid(50-100sed, mõni üksik 25ne eksis ka ilmselt siia ära):
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Kõik hyper-turbo HUSNG'd(50-200):
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
+ ca. €1k rakebacki.
Kuu kokkvõttes jagasin siis kuskil €600 laiali

Laudadesse olen see aasta jõudnud väga vähe, aga ise mängimine polegi hetkel primaarne eesmärk.
Arendamisel on uus väga põhjalik videopack ja õppekeskkond, et saaksime ka mitte elukutselisi mängijaid vastu võtma hakata. Launchime eeldatavasti kuskil kuu pärast

Hakkasin hiljuti kasutama uut venkside tehtud tracking software'i, võrreldes hemi ja pt4ga ikka huge step edasi. H2n abil saab huvitavaid fishide/rexide population tendenceid koostada ja siis vastavalt nendele nritele pios perfektsed playd leida playerpooli vastu(pean silmas siis just unknown mängijate vastu).
Ka ingame mäng on minuarust teisele levelile läinud, iga stati peal hiirt hoides tuleb insta heatmap, postflop saab täpselt teada mis sizenguga vastane mida varem teinud on ja üldse tundub et see programm on kõik info üles korjanud ja selle väga kiirelt ingame meile vaatamiseks kuvama pannud. Tegelt vist sai hemi ja pt4ga ka sarnaseid asju näha, aga vist aind mingite custom hudidega. Siin kõik automaatselt juba sisse ehitatud.
Ise hindan kõige rohkem selle progr kiirust, minu 1M käelise databasei importis vist ca. 30 min ära ja ka õpilaste state filterdades toimub iga liigutus snap, olen ulme rahul ikka sellega

Kes sellega liituda tahab võib PMi saata, siis saan 10% sooduskoodi teile visata :)
Uue kuu eesmärgid:
*Uus õppekeskkond valmis saada
*H2N'iga starsi parimate 100ste rexide mängu väga põhjalikult uurida
*1000 mängu
*16+ trenni ja toitumiskavast kinni pidada
*Meditatsioon iga hommik
€59K/€200 000


Comment