tere
olen m6nda aega foorumis vegeteerinud ning otsustasin hakata ka p'a'evikut pidama.
paar s6na enda senisest pokerdamisest kaa.
olen m'a'nguga tegelenud ligi kaks aastat ning kuni eelmise aasta detsembrini olin kaotav m'a'ngija(v'a'hemasti netis, live andmete kohta ei pea j'a'rge ning see on kuskil +-10k vahemikus t6en'a'oliselt)
novemris liitsin oma triobeti voidud/kaotused kokku ja oli -7k. 15detsembri paiku hakkasin 100euriga PLO10t taguma ning selle aasta algusest saadik olen enamasti trios PLO20t m'a'nginud ja umbes 25k sampli juures oli winrate umbes 20ptbb.
viimase n'a'dala jooksul olen ennast herneks nu***inud ja rahasi liigutanud mille tulemusena sai kantud 600$ starsi, et seal PLO25st alustada.
alustuseks tegin umbes 250 k'a'tt starsis yhel laual, et tutvuda limiidi ja starsi ise'a'rasustega. j'a'reldus - PLO25 on starsis kindlalt biiditav.
nyyd sain oma grindimisarvuti t'o''o'le ning ostsin endale starsi rahade eest PTO ja HUDi(PTOd olen ka enne kasutanud, kuid HUD vajab veel harjumist)
seda p'a'evikut hakkasin pidama, kuna leian et see kohustab mind veidi oma m'a'ngu analyysima.
proovin postitada kord n'a'dalas oma graafiku ning kirjutada veidi oma eesm'a'rkidest.
praeguseks on graafikul 357k'a'tt, pole m6tet n'a'idata, seega eesm'a'rgid...
aprilli l6puks goldstar - 2764 punni on puudu, selleks kulub umbes 11056k'a'tt 5hp'a'evas 4tabeldades, peaks 'a'ra tulema.
v'a'hemalt 10ptbb winrate hoida aprilli l6puni.
aprilli lopuks VPIP alla 40 ja win @SD yle 50
olen m6nda aega foorumis vegeteerinud ning otsustasin hakata ka p'a'evikut pidama.
paar s6na enda senisest pokerdamisest kaa.
olen m'a'nguga tegelenud ligi kaks aastat ning kuni eelmise aasta detsembrini olin kaotav m'a'ngija(v'a'hemasti netis, live andmete kohta ei pea j'a'rge ning see on kuskil +-10k vahemikus t6en'a'oliselt)
novemris liitsin oma triobeti voidud/kaotused kokku ja oli -7k. 15detsembri paiku hakkasin 100euriga PLO10t taguma ning selle aasta algusest saadik olen enamasti trios PLO20t m'a'nginud ja umbes 25k sampli juures oli winrate umbes 20ptbb.
viimase n'a'dala jooksul olen ennast herneks nu***inud ja rahasi liigutanud mille tulemusena sai kantud 600$ starsi, et seal PLO25st alustada.
alustuseks tegin umbes 250 k'a'tt starsis yhel laual, et tutvuda limiidi ja starsi ise'a'rasustega. j'a'reldus - PLO25 on starsis kindlalt biiditav.
nyyd sain oma grindimisarvuti t'o''o'le ning ostsin endale starsi rahade eest PTO ja HUDi(PTOd olen ka enne kasutanud, kuid HUD vajab veel harjumist)
seda p'a'evikut hakkasin pidama, kuna leian et see kohustab mind veidi oma m'a'ngu analyysima.
proovin postitada kord n'a'dalas oma graafiku ning kirjutada veidi oma eesm'a'rkidest.
praeguseks on graafikul 357k'a'tt, pole m6tet n'a'idata, seega eesm'a'rgid...
aprilli l6puks goldstar - 2764 punni on puudu, selleks kulub umbes 11056k'a'tt 5hp'a'evas 4tabeldades, peaks 'a'ra tulema.
v'a'hemalt 10ptbb winrate hoida aprilli l6puni.
aprilli lopuks VPIP alla 40 ja win @SD yle 50


, A
, J 
, 4
Comment