Seahogg SNG's - ????-????

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Seahogg
    Räme Fish
    • Nov 2015
    • 4

    #1

    Seahogg SNG's - ????-????

    Hrui Hrui,

    Mõtlesin, et kuna otsustasin hakata uuesti väikestviisi pokkerit taguma, siis paneks blogi ka ülesse, et saada nõu, toetust ja lisa motti!
    Pole nüüd vahepeal siin ca. poolteist aastat üldse pokkerit puutunud (varem microgaming) ja nüüd otsustasin asja nüüd starsis ette võtta.

    Kuna varem ka SNG'si mänginud siis alguses lendan samamoodi peale SNG'dele. (algus 6max-$3.50).

    Alustasin see laupäev (veits kahetsen), sest kuu lõpus on jama (samas hea) alustada, sest et saada Goldstar kätte peab veri ninast välja rabelema.




    esialgne depo oli $150 - kus oli mind ootamas ka mahe 100% - ilmselt depon kui see lahti mängitud ka puudu olev 450$, no ikka täie raha eest.

    Päevas plaanin mängida min: 2-3h max: ?

    Kuna alustasin kuu lõpus pmts. Siis panen kohe plaanid juba detsembrikuuks paika.

    31.12.2015 =
    total profit +1k$ + bljät star. + 7$ regular. (+spin?)

    Reeglina vigadest õppimise kompenseerin volüümiga (suur miinus).


    Hrui,
    Seahogg
  • Seahogg
    Räme Fish
    • Nov 2015
    • 4

    #2
    Re: Seahogg SNG's - ????-????

    Hrui,



    Tahaks rohkem volüümi anda aga kahe teise töökõrvalt on suht raske. Gold starist võib see kuu vist suu puhtaks pühkida :,(

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #3
      Re: Seahogg SNG's - ????-????

      mida sinu kaks teist tööd tähendavad? sitaks olen näinud "töökohtade kollektsioneeriaid", see ei anna midagi juurde sulle. isegi see kogemus mitte, et 24/7. mõtetult zombiks muutud lihtsalt.

      Comment

      • musaire
        FPP Pro
        • Dec 2012
        • 220

        #4
        Re: Seahogg SNG's - ????-????

        Eelmine kommentaar ärateenimatult negatiivne, samas ilmselt kasvatab õiges suunas. Ise SNG-huvilisena soovin good luck!

        VIP-staatuse leveleid ei tea kas tasub prioriteediks võtta.

        Comment

        • Seahogg
          Räme Fish
          • Nov 2015
          • 4

          #5
          Re: Seahogg SNG's - ????-????

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          mida sinu kaks teist tööd tähendavad? sitaks olen näinud "töökohtade kollektsioneeriaid", see ei anna midagi juurde sulle. isegi see kogemus mitte, et 24/7. mõtetult zombiks muutud lihtsalt.
          Hrui,

          peamise töökohaga ikka ajan karjääri taga ja, et arved oleks kenasti makstud. Teine on selline - osta müü ja kahetse (nali), et oleks walking around money. 8-5ni tiksumine ei ole kumbki :)

          Comment

          • Seahogg
            Räme Fish
            • Nov 2015
            • 4

            #6
            Re: Seahogg SNG's - ????-????

            Hrui,

            Igatahes pohmase (loe täis) pühapäevaga sain ikka korraliku sigadusega hakkama (cuz im a seahogg :( ) , katsusin paari turnat sealt SPIN GO'd, ja kuskilt tuli idee proovida paari 7mest.
            Lesson learned. Piiratud 3$ stele ja uuesti ronima redelist!

            Detember Gold + $1k.

            Comment

            Working...