Re: Classicdonk - Fullring
Ma natuke uurisin ning jõudsin pärast erinevate foorumite lugemist järeldusele, et bottom set fd flopiga pole midagi nii nuts, kui ma varem arvasin. Kui olen mänginud live'i siis on ka fullring mängides oluliselt tihedamalt set over sette ja flush over flushe, kui 6maxis. Vaalade-fishide vastu on obv, et ajan sisse aga krt, kui regularid selliseid boarde raisivad siis peab seal ikkagi mingi draw või made hand olema ning otsuse tegema lähtuvalt vastase statsist ja eelnevate käte info puhul, mis temaga mängitud ( muidugi on suur märk betsizing, halvad mängijad eksivad betsizedega ) ja tänu nendele võib vahest olla readimine lihtsam. Muidugi raisitakse for bluff ka aga fullringis on bottom set minu arust kõvasti overrated käsi nüüd ja seda regularide vastu. Ja siinkohal toonitan ma veel, et jutt käib bottom setist märgadel boardidel. Kes tahab ja oskab võib muidugi mu arvamust muuta :)
Ma natuke uurisin ning jõudsin pärast erinevate foorumite lugemist järeldusele, et bottom set fd flopiga pole midagi nii nuts, kui ma varem arvasin. Kui olen mänginud live'i siis on ka fullring mängides oluliselt tihedamalt set over sette ja flush over flushe, kui 6maxis. Vaalade-fishide vastu on obv, et ajan sisse aga krt, kui regularid selliseid boarde raisivad siis peab seal ikkagi mingi draw või made hand olema ning otsuse tegema lähtuvalt vastase statsist ja eelnevate käte info puhul, mis temaga mängitud ( muidugi on suur märk betsizing, halvad mängijad eksivad betsizedega ) ja tänu nendele võib vahest olla readimine lihtsam. Muidugi raisitakse for bluff ka aga fullringis on bottom set minu arust kõvasti overrated käsi nüüd ja seda regularide vastu. Ja siinkohal toonitan ma veel, et jutt käib bottom setist märgadel boardidel. Kes tahab ja oskab võib muidugi mu arvamust muuta :)
Comment