Classicdonk - Fullring

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • classicdonk
    Räme Fish
    • Jun 2015
    • 9

    #16
    Re: Classicdonk - Fullring

    Ma natuke uurisin ning jõudsin pärast erinevate foorumite lugemist järeldusele, et bottom set fd flopiga pole midagi nii nuts, kui ma varem arvasin. Kui olen mänginud live'i siis on ka fullring mängides oluliselt tihedamalt set over sette ja flush over flushe, kui 6maxis. Vaalade-fishide vastu on obv, et ajan sisse aga krt, kui regularid selliseid boarde raisivad siis peab seal ikkagi mingi draw või made hand olema ning otsuse tegema lähtuvalt vastase statsist ja eelnevate käte info puhul, mis temaga mängitud ( muidugi on suur märk betsizing, halvad mängijad eksivad betsizedega ) ja tänu nendele võib vahest olla readimine lihtsam. Muidugi raisitakse for bluff ka aga fullringis on bottom set minu arust kõvasti overrated käsi nüüd ja seda regularide vastu. Ja siinkohal toonitan ma veel, et jutt käib bottom setist märgadel boardidel. Kes tahab ja oskab võib muidugi mu arvamust muuta :)

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #17
      Re: Classicdonk - Fullring

      Oleneb sinu imagest kah, kui ise nit ja cbet madal, saad loomulikult ainult nutsuga checkraise.

      Comment

      • classicdonk
        Räme Fish
        • Jun 2015
        • 9

        #18
        Re: Classicdonk - Fullring

        Nõus!

        Comment

        • classicdonk
          Räme Fish
          • Jun 2015
          • 9

          #19
          Re: Classicdonk - Fullring

          Julm päev on olnud, stacke igalt poolt peale tulnud ning kõik on kinni makstud. Muidu nii palju, et kõik sujub ja kaart jookseb üüratult hästi. Eks ole näha, mis saab siis, kui enam setid raha taskusse ei too ning ässasi-kunne pre sisse ei saa.

          4 päeva mängitud nüüdseks ja kui nii jätkub, saan varsti kõrgemaid limiite ka näppida.

          Comment

          • classicdonk
            Räme Fish
            • Jun 2015
            • 9

            #20
            Re: Classicdonk - Fullring

            Niisiis, olen sinnamaani jõudnud, et NL20 laudadest liikunud NL30'sse. Tunnen ennast laudades hästi ning plaan on jõuda võimalikult kiirelt NL50sse.

            Comment

            • feelitwell
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2015
              • 328

              #21
              Re: Classicdonk - Fullring

              nice

              Comment

              • Cele
                Julm Donk
                • May 2015
                • 62

                #22
                Re: Classicdonk - Fullring

                Peaks ka vist sinna tuppa kolima :D Päris korralik hiiteri/crushi segu käib sul. Keep up the good work :)

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #23
                  Re: Classicdonk - Fullring

                  Päris kena

                  Comment

                  • saugakarel
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 288

                    #24
                    Re: Classicdonk - Fullring

                    Mis toaga tegu on?

                    Comment

                    Working...