Classicdonk - Fullring

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • classicdonk
    Räme Fish
    • Jun 2015
    • 9

    #1

    Classicdonk - Fullring

    Tervist,

    Olen 21 aastane korralik fish. Pokkeri puutusin kokku esmakordselt 15 aastaselt, kui hakkasin sõpradega ajaviiteks kõige suvalisemat pokkerit mängima. Cashgame'i olen mänginud tegelikult päris pikalt, nüüdseks juba ca. 6 aastat, mõned korrad kuus ja naljakas on see, et ma pole kunagi mõelnud netis pelamisele, see on olnud lihtsalt hea ajaviide ning parematel päevadel ka väike profit endale tekitada pole ju paha. Seega mõtlesingi nüüd proovida väheke online's pelada.

    Plaan on järgmine, kandsin endale peale 10bi NL20 jaoks ning kui selle bustin, siis kustutan selle päeviku siit. Usun, et see on piisav bankroll vähemalt arusaamaks, kas mõikan netis midagi või mitte. NL2st lihtsalt ei viitsi alustada, kuigi mulle öeldi, et liigun kiirelt edasi, kui biidin. Mulle meeldib pigem mängida ja läbi selle areneda. Edu kõigile, hakkan jooksvalt postitama käsi ning probleemseid kohti.
  • feelitwell
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2015
    • 328

    #2
    Re: Classicdonk - Fullring

    have fun :)

    Comment

    • classicdonk
      Räme Fish
      • Jun 2015
      • 9

      #3
      Re: Classicdonk - Fullring

      Niisiis esimene käsi, ma ei ajanud flopist otse sisse, sest vastane oli 201 käe peale 11/6/0 ning raise flop oli 0 ning samuti oli ka ch raise 0. Mõtteid ?!

      Stacks:
      UTG Hailun39 ($10) 50bb
      UTG+1 Hero ($20) 100bb
      MP1 TommysBrand ($39.27) 196bb
      MP2 catrayx ($50.77) 254bb
      MP3 recyborg1 ($27.52) 138bb
      CO Hemi6pack ($20.41) 102bb
      BTN qq530979941 ($22.74) 114bb
      SB Klauss29 ($53.51) 268bb
      BB BillyDKid357 ($20) 100bb

      Pre-Flop: (0.30, 9 players) Hero is UTG+1 7 7
      1 fold, Hero raises to $0.60, TommysBrand calls $0.60, 6 folds
      Flop: Q 7 10 ($1.50, 2 players)

      Hero bets $1.12, TommysBrand raises to $2.64, Hero calls $1.52

      Turn: 3 ($6.78, 2)
      Hero checks, TommysBrand bets $3.40, Hero calls $3.40 River: 9 ($13.58, 2)

      Hero checks, TommysBrand bets $5, Hero folds

      Final Pot: $18.58

      TommysBrand wins $17.91 (net +$6.27)

      Hero lost $6.64

      Riveri sizing on juba täielik valuebet minu arust ja Q10 tal ranges pole, mida ma flopist biidiks
      Last edited by classicdonk; 12.06.15, 17:30.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: Classicdonk - Fullring

        Kas see 0 on tal 3bet? Siis võid ju rahulikult flopist sisse ajada.

        Comment

        • classicdonk
          Räme Fish
          • Jun 2015
          • 9

          #5
          Re: Classicdonk - Fullring

          3bet oli 0 jah aga ka raise oli 0, mida sitemat ta seal raisib? mina mõtlen niipidi, et kui 3bet on 200+ käe jooksul + siis on tal seal mp flat ranges 1010-qq kindlasti sees ja isegi, kui ta flushi raisib nii väikselt siis see tuli ka turniks kokku...

          Comment

          • lambitont
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1095

            #6
            Re: Classicdonk - Fullring

            no kui sa aru saad, et set ei ole igas situatsioon nuts, siis sa ju korralik fish ei ole.
            edu graindil!

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: Classicdonk - Fullring

              10bi pealt ülestöötamine on ikka väga flip, isegi kui crushid. gl!

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #8
                Re: Classicdonk - Fullring

                Algselt postitas classicdonk Vaata postitust
                3bet oli 0 jah aga ka raise oli 0, mida sitemat ta seal raisib? mina mõtlen niipidi, et kui 3bet on 200+ käe jooksul + siis on tal seal mp flat ranges 1010-qq kindlasti sees ja isegi, kui ta flushi raisib nii väikselt siis see tuli ka turniks kokku...
                Mängija, kelle 3b on 0, ei tea sellest mängust mitte midagi. Tal võib seal AK olla minupärast. kindlasti AA, KK AQ. Sul ei ole seal flopis midagi trappida, pane raise otsa.
                200 kätt pole muidugi eriline sample, aga seda väem tuleks üldse statte vaadata, kui set on käes.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #9
                  Re: Classicdonk - Fullring

                  See käsi näitabki täpselt miks 10 buy ini pealt üles ehitamine on flip nagu pastilaa ütles.

                  Aga river fold mulle meeldib as played.

                  Comment

                  • Cele
                    Julm Donk
                    • May 2015
                    • 62

                    #10
                    Re: Classicdonk - Fullring

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    10bi pealt ülestöötamine on ikka väga flip, isegi kui crushid. gl!
                    +1

                    Eriti kui kirjutad, et netipokkerit pole mänginud varem. Mida suuremas limiidis tahame mängida, seda rohkem tasub bankrolli kaasa varuda. Isegi Full-Ringis on olemas up to 20 BI downswinge lihtsalt, kus teed enda tavalist solid mängu ja lihtsalt see 30% õnne hävitab su ära.

                    Pole mõeldud vingumisena, lihtsalt soe soovitus, et rohkem rolli jätkub lõbu kauemaks. Või siis loodame, et komistad kohe hiiteri peale ja saad rolli kiirelt üles :)

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #11
                      Re: Classicdonk - Fullring

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Mängija, kelle 3b on 0, ei tea sellest mängust mitte midagi. Tal võib seal AK olla minupärast. kindlasti AA, KK AQ. Sul ei ole seal flopis midagi trappida, pane raise otsa.
                      200 kätt pole muidugi eriline sample, aga seda väem tuleks üldse statte vaadata, kui set on käes.
                      kui semiunknown nittide kohta selliseid eeldusi teha vaakumis, siis õppetunnid lähevad päris kalliks imo. Aga noh, suht okse spot reaalsuses, turni saab vist foldida.

                      Comment

                      • classicdonk
                        Räme Fish
                        • Jun 2015
                        • 9

                        #12
                        Re: Classicdonk - Fullring

                        Nii, esimene päev NL20 fullringis on selja taha jäetud ning olen tulemustega enam, kui rahul. Mind tabas väga hea jooks ning sain väga palju mängida fishide-vaaladega (minust suuremad siis :D) hu'd ja selle läbi sain vist 3-4 stackki ennem, kui regularid lauda istusid. Tegin kolm sessi eile, kõik olid erinevate pikkustega ning mängin üldse 6'l laual korraga, sest tunnen, et nii suudan maksimaalselt keskenduda ja teha erinevate vastaste vastu parimaid otsuseid. Usun, et tulevikus mõned lauad lisan aga see on kaugem tulevik. Kohe kohe on 20bi koos, kui selline jooks peaks jätkuma ning siis saab natuke kergemalt hingata aga eriti ekstaasis ma pole, sest minu arust võidetakse raha downswingide/doomerite ajal mitte, kui parasjagu hiiter on käimas. Sellel ajal oskavad kõik mängida. Eks ole näha kuidas asjad edasi lähevad aga postitan järjepidevalt.

                        Tänud Cele, et lootsid alguses hiiterit, see tuligi!

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #13
                          Re: Classicdonk - Fullring

                          Kas nit saab olla 0% 3betiga? Pole ammu fullringi mänginud.

                          Comment

                          • Cele
                            Julm Donk
                            • May 2015
                            • 62

                            #14
                            Re: Classicdonk - Fullring

                            Pole tänu väärt. Loodetavasti kestab nii 20k kätt :D

                            Kui sämpel suuremaks saab viska miskeid state ka kui viitsid. Oleks tore vaadata ja võrrelda :)

                            Comment

                            • classicdonk
                              Räme Fish
                              • Jun 2015
                              • 9

                              #15
                              Re: Classicdonk - Fullring

                              Ikka saab!

                              Comment

                              Working...