Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away
Saan see nädal uue ajakava strkutuuriga valmis siis ehk järgmine nädal proovin. Usun, et 7-8h und hea, kuid miskitpärast kui magan kuni 6h, ärkan erksamini ja kergemini, kui 6+h siis on raskusi üles saamisega ja päeva korralikult käima tõmbamisega... dunno
Saan see nädal uue ajakava strkutuuriga valmis siis ehk järgmine nädal proovin. Usun, et 7-8h und hea, kuid miskitpärast kui magan kuni 6h, ärkan erksamini ja kergemini, kui 6+h siis on raskusi üles saamisega ja päeva korralikult käima tõmbamisega... dunno
Q
Q
(
Comment