Tere sõbrad,
Kandsin sota Starsi ja mõtlesin et hakkan elukutseliseks :) Hetkel mängin NL5 ja PLO2 vaatame kuidas läheb!
Päikest,
Confidence,
Kandsin sota Starsi ja mõtlesin et hakkan elukutseliseks :) Hetkel mängin NL5 ja PLO2 vaatame kuidas läheb!
Päikest,
Confidence,


A


Comment