Tervist
Mõtlesin, et teen samuti päeviku, peamine eesmärk päevikul on enda motiveerimine ning abi saamine keerulistes olukordades. Lähikuudel saab 2 aastat täis kui esimest korda online pokkeriga kokku puutusin. Enamus ajast hüppasin erinevate formaatide vahel ja kuhugile pidama ei jäänud ning volüüm oli samuti olematu. 2014 Okt jõudis kohale, kui tahan kuhugile pokkeris jõuda tuleb asi korralikult käsile võtta.
Otsustasin cashi kasuks, esialgu küll Fullring, aga 6max oli midagi mis mind kõige rohkem tõmbas. Fullringist alustasin kuna limiitides edasi liikumine on tunduvalt lihtsam. FR multitablemine ning laudadega majandamine tüütas üsna kiirelt ära, detsembri paus ning jaanuari NL5 doomer pani mind uuesti 6maxi poole vaatama. Jaanuari jooksul pendeldasin FR ja 6maxi vahel, lõpuks otsustasin et hakkan parem 6maxi mängima ja liigun aeglasemini edasi kui surun fullringi endale peale.
Alates 1. okt 2014
Esimesed 8k kätt on NL2 FR ning ülejäänud NL5 FR
Fullring NL10 mind kahjuks nii soojalt vastu ei võtnud ning hakkasid esimesed suuremad motivatsiooni probleemid.
6max NL2 ja NL5, 4.7k on NL2 ning ülejäänud NL5. NL10 sample on hetkel liiga väike ning ei hakka postitama.
Mõned käed ka
1) AKs, vastane supernova, Turn veits suuremalt ning check fold river?
2) AQs, kas turn üle? As played mis riveril?
Mõtlesin, et teen samuti päeviku, peamine eesmärk päevikul on enda motiveerimine ning abi saamine keerulistes olukordades. Lähikuudel saab 2 aastat täis kui esimest korda online pokkeriga kokku puutusin. Enamus ajast hüppasin erinevate formaatide vahel ja kuhugile pidama ei jäänud ning volüüm oli samuti olematu. 2014 Okt jõudis kohale, kui tahan kuhugile pokkeris jõuda tuleb asi korralikult käsile võtta.
Otsustasin cashi kasuks, esialgu küll Fullring, aga 6max oli midagi mis mind kõige rohkem tõmbas. Fullringist alustasin kuna limiitides edasi liikumine on tunduvalt lihtsam. FR multitablemine ning laudadega majandamine tüütas üsna kiirelt ära, detsembri paus ning jaanuari NL5 doomer pani mind uuesti 6maxi poole vaatama. Jaanuari jooksul pendeldasin FR ja 6maxi vahel, lõpuks otsustasin et hakkan parem 6maxi mängima ja liigun aeglasemini edasi kui surun fullringi endale peale.
Alates 1. okt 2014
Esimesed 8k kätt on NL2 FR ning ülejäänud NL5 FR
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Fullring NL10 mind kahjuks nii soojalt vastu ei võtnud ning hakkasid esimesed suuremad motivatsiooni probleemid.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
6max NL2 ja NL5, 4.7k on NL2 ning ülejäänud NL5. NL10 sample on hetkel liiga väike ning ei hakka postitama.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Mõned käed ka
1) AKs, vastane supernova, Turn veits suuremalt ning check fold river?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
2) AQs, kas turn üle? As played mis riveril?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
K
J
Q
Comment