Gons75 võtab asja kätte. NL2 -> ->

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • gons75
    Räme Fish
    • Feb 2015
    • 6

    #1

    Gons75 võtab asja kätte. NL2 -> ->

    Algatuseks tervist kõigile.

    Olen 21a noormees kes nühib hoolsalt ülikooli pinki. Näpud sügelesid pokkeri järele juba ammu ning kui vanus kukkus hakkasin asjaga pihta Pokerstarsis. Kandsin algatuseks 20$ peale ning sain 20 lisaks (BR 40$). Ostsin endale kohe alguses raamatu SIT'N GO STRATEEGIA
    Autor: COLLIN MOSHMAN, ning lasin värsketel teadmistel enda osa mängida.



    Alguses mängisin 1 laua kaupa, ning hiljem juba 4 laua kaupa. Leian, et sain alguse kohta päris hästi hakkama. Lõpuks tüütas SnG ära ning hakkasin rahalaudade poole vaatama. Otsustasin teha väikese investeeringu ning ostsin omale raamatu POKKER JA VÕITJA PSÜHHOLOOGIA
    Autor: IAN TAYLOR, MATTHEW HILGER. Lugesin raamatu kahe õhtupoolikuga läbi, sest see tõesti kohutavalt meeldis mulle. Parim osa raamatu juures oli see, et iga teise peatüki juures avastasin ma enda juures vigu mida parandada. Olles taaskord oma teadmiste pagasit täiendanud asusin mängima NL2 rahalaudadesse.



    Praeguseks on BR 200$ koos ning tänasest päevast hakkan mängima NL5. Suurima heameelega ootaksin, et annaksite vägagi rohelisele mängijale nõu NL5 osas. Kui palju sealne mäng erineb NL2 omast? Mis oleks normaalne BB/100 NL5's? Muidugi on oodatud ka kõik muud mõtteavaldused mu varasema käekäigu kohta. Kui NL5 hakkab juba kuidagi edenema postitan taaskord oma tegemistest.
  • widescreen
    Grinder
    • Dec 2010
    • 579

    #2
    Re: Gons75 võtab asja kätte. NL2 -> ->

    NL 5 on pmst sama mis NL2, suurt vahet olla ei tohiks.
    bb/100 kohta niii palju, et mida suurem seda uhkem :)
    Ilus graafik, ei tohiks vist probleeme tulla nl5-s

    GL!

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: Gons75 võtab asja kätte. NL2 -> ->

      Jõudu sel okkalisel teel!

      Comment

      • gons75
        Räme Fish
        • Feb 2015
        • 6

        #4
        Re: Gons75 võtab asja kätte. NL2 -> ->

        Esimesed paartuhat kätt sain pisut peksa NL5, aga siis suutsin juba kohaneda ja läks isegi tunduvalt paremini kui oleks lootnud.

        Graafik siis esimesest kahest päevast, täna pole kahjuks väga aega mängida, sest päev otsa loengud.

        Comment

        • widescreen
          Grinder
          • Dec 2010
          • 579

          #5
          Re: Gons75 võtab asja kätte. NL2 -> ->

          2 päeva nl5 ja nüüd saab nl10 shoti võtta juba :D

          Comment

          • Arcanian
            Julm Donk
            • Dec 2014
            • 34

            #6
            Re: Gons75 võtab asja kätte. NL2 -> ->

            edu sulle, tundub et oled hea "red line warrior" :)

            Comment

            • gons75
              Räme Fish
              • Feb 2015
              • 6

              #7
              Re: Gons75 võtab asja kätte. NL2 -> ->

              NL10 ei lähe enne kui BR 400 koos. Praeguse tempoga läheb tõesti vaid paar päeva veel :D

              Red line kohta niipalju, et suuremat rahuldust raha võitmisest pakub mulle vastaste ülemängimine. Ei hakka mitte valetamagi, et olen ka korralikult sita sisse astunud oma "tembutamistega", aga ajaga püüan paremaks saada ning loodan, et tulevikus on sellest ka kasu.

              Comment

              • muttaja
                Pokkerihai
                • Dec 2010
                • 1965

                #8
                Re: Gons75 võtab asja kätte. NL2 -> ->

                Algselt postitas gons75 Vaata postitust
                NL10 ei lähe enne kui BR 400 koos. Praeguse tempoga läheb tõesti vaid paar päeva veel :D

                Red line kohta niipalju, et suuremat rahuldust raha võitmisest pakub mulle vastaste ülemängimine. Ei hakka mitte valetamagi, et olen ka korralikult sita sisse astunud oma "tembutamistega", aga ajaga püüan paremaks saada ning loodan, et tulevikus on sellest ka kasu.
                See "üle mängimine" toimib madalamatel limiitidel, kus vastaste range'id pole balansseeritud. Hobimängijate vastu muidugi igal tasemel, ehk nende vastu ei pea optimaalselt mängima.
                Enda mängule ja mõttetööle mõjub aga kindlasti arendavalt ning loodevasti viib mingi hetk ka selleni, et nood otsused, mis on hetkel "üle mängimised", on mingi hetk loomulik mängu osa ja ka nö range-wise põhjendatud, mitte umbropsu pimeda juhuse haaramine.

                Comment

                • ivar866
                  Grinder
                  • Oct 2012
                  • 776

                  #9
                  Re: Gons75 võtab asja kätte. NL2 -> ->

                  graafi all on ka kobedad naised, sama ilusad kui graafik ise

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #10
                    Re: Gons75 võtab asja kätte. NL2 -> ->

                    kui cashoute ei tee, on 15-20bi piisav shottimiseks nendel limiitidel. muuv app.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #11
                      Re: Gons75 võtab asja kätte. NL2 -> ->

                      Suhtumine tundub olevat tulevase staari oma. Good luck !

                      Comment

                      • gons75
                        Räme Fish
                        • Feb 2015
                        • 6

                        #12
                        Re: Gons75 võtab asja kätte. NL2 -> ->

                        Nl5 algus oli väga paljulubav, 3 päevaga suutsin üle 100$ kasumit koguda, küll aga sattusin sama võimsale downerile kohe peale seda. Ükski hea käsi value ei saanud, või siis kui tuli valuet, mängisid lauda tulevad kaardid minu vastu. QQ/KK vastu A/K lauda, 4mastikaarti, väga connected kaardid, kahe paari vastu set jne.

                        Kuna downer ei tundugi lõppevat lõpetasin mängimise 4s lauas ning mängin hetkel vaid kahes lauas keskendudes vaid õigetele otsustele.

                        Puht inimlikult rikkus downer mu A mängu kuna olin äsja väga kiirelt kenad summad suutnud võita. Downer viis väheke rööpast välja, see omakorda kehvema mänguni, mis viis omakorda suuremate kaotusteni. Kehvade tulemuste tõttu otsustasin paari päevase pausi teha ning oma pead negatiivsetest mõtetest tühjendada. Nüüd aga püüan taas mängu rööpasse ajada ja isuga NL10 poole liikuda.

                        Siin siis ka graafik

                        Comment

                        Working...