Kuidas jätkata ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virolane
    Räme Fish
    • Feb 2014
    • 2

    #1

    Kuidas jätkata ?

    Tere!

    Sooviksin vastust küsimusele kuidas jätkata? Nimelt olen mänginud hobi korras neti pokkerit üle 5 aasta,väikeste panustega ja oma raha eest(mõi kuu 20 euri ,vahel rohkem ,vahel mänginud mitu kuud võidetud summade eest).Selle 5 aasta jooksul lugenud paar pokkeri raamatut ja see ka kõik.

    Ehk siis olen mõelnud asja suuremalt käsile võtta .... kuid siin ongi ???
    Millise summaga alustada(500 eurot või enam)?
    Kust rahad leida?
    Kas otsida juhendaja?
    Jne ???

    Igasugused mõtted ja huvitavad ideed oleks teretulnud!

    Mängin ainult pokerstarsis ja kasutaja Virolane ,minu stat lingil

  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #2
    Re: Kuidas jätkata ?

    Ega sa üleöö biitima ei hakka, kanna või 54000 euri sisse. Ja kui sa biidid, siis pole sul vaja mingit erilist summat sisse kanda, sest saad ka väiksest piskust kasvatama hakata. Treener aidaks kindlasti su mängutaset arendada, samuti leidub palju häid õppevidosid, ent tuleb meeles pidada, et saasta on hoomamatult rohkem.

    Ps, nõrgemate lehtedega pole häbiasi 3betile foldida.

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #3
      Re: Kuidas jätkata ?

      Sorri aga kui 5 aastaga ei ole piisavalt kõrvade vahele jäänud, et mikrosid biitida, kas siis on mõtet pusima hakata?

      Comment

      • korrastaja
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2013
        • 321

        #4
        Re: Kuidas jätkata ?

        100 dollariga alustamisest imo täiesti piisab, 20bi nl2 jaoks ja kui fullringi mängida soovitaks võtta pastila algaja paketi ka:)

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #5
          Re: Kuidas jätkata ?

          Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
          100 dollariga alustamisest imo täiesti piisab, 20bi nl2 jaoks ja kui fullringi mängida soovitaks võtta pastila algaja paketi ka:)
          +1. Alusta nl2st ja võta pastilaa pakett.


          Ära aja pada atsetoon.

          Comment

          • 5555555555555555
            Julm Donk
            • Jun 2012
            • 86

            #6
            Re: Kuidas jätkata ?

            Ära loe teiste lolli juttu. Lae peale nii palju kui julged kaotada ja asu rünnakule (oluline on, et summad, mida kaotad, ei ole mõjuks pokkeriväliselt) Õppimine käib jooksvalt

            Comment

            • trasadonkad
              Grinder
              • May 2014
              • 672

              #7
              Re: Kuidas jätkata ?

              +2 korrastajale
              coach tuleks ka kindlasti kasuks
              viitsimist & tahet peab olema!

              Comment

              • virolane
                Räme Fish
                • Feb 2014
                • 2

                #8
                Re: Kuidas jätkata ?

                Just nimelt seda ole ka endalt küsinud ... kui ei võida väikestega miks siis peaksin võitma suuremate panustega.

                Comment

                • 5555555555555555
                  Julm Donk
                  • Jun 2012
                  • 86

                  #9
                  Re: Kuidas jätkata ?

                  Mu meelest peaksid ronima just sellisesse limiiti, kus sinu panuse suuruseid austatakse !

                  Comment

                  • ivar866
                    Grinder
                    • Oct 2012
                    • 776

                    #10
                    Re: Kuidas jätkata ?

                    +1, suurte panustega hirmutab vastased minema. Nuts kätega tuleb meelitada väikselt

                    Comment

                    • armiido
                      Julm Donk
                      • Nov 2010
                      • 57

                      #11
                      Re: Kuidas jätkata ?

                      Ma soovitan mängida puhtalt ranka tabeli järgi, ise alustasin ka hiljuti natuke tõsisemalt pokkeriga ja olen suutnud isegi kasumisse jääda.

                      Comment

                      • korrastaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2013
                        • 321

                        #12
                        Re: Kuidas jätkata ?

                        miks nutsiga tuleb meelitada väikselt? sõltub pigem vastasest, mis sizedega mängida ja mis olukorras..

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #13
                          Re: Kuidas jätkata ?

                          Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                          miks nutsiga tuleb meelitada väikselt? sõltub pigem vastasest, mis sizedega mängida ja mis olukorras..
                          Ära pane trolle tähele

                          Muidu ranka tabelile +1. Sealt edasi pastilaa paketid.

                          Comment

                          • korrastaja
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2013
                            • 321

                            #14
                            Re: Kuidas jätkata ?

                            trolle? seleta lähemalt

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #15
                              Re: Kuidas jätkata ?

                              Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                              trolle? seleta lähemalt
                              Teeme ikka pokkeri terminid ilusti selgeks endale.

                              Trollimine = Nutsiga meelitamine väikeste panustega. Ehk kui vastasel nuts ja ta meelitab sind väikeste panustega, siis ta trollib sind.

                              Comment

                              Working...