Kes?Mis?
Tere PokkeriProd,
Olen 25. aastane ja tegelen hobikorras pokkeriga umbkaudu kokku juba 3 - 4 aastat. Leidsin, et pokkeripäevikut pidades
saan salvestada enda progressi mängides pokkerit ja postitada graafikuid tulemustest.
Miks?
Vastus sellele on suhteliselt lihtne - Huvi, kui pokkeri vastu on kasvanud ainult suuremaks ja mis ajastus selleks veelgi paremini sobiks, kui võtta 2015 aastat, kui eksperimenti - Kas suudan biitida Micro, Low ja Medium stake pidevalt arenevas mängus, kus keskmiselt hea mängija on kaotav mängija.
Oskan ka midagi ?
Uploadin mõned graafikud,
FullTilt, peamiselt MTTSNG

Pokerstars MTT

Pokerstars MTTSNG 45 & 180

Plaan ?
Deponeerin Pokerstarsi 400 USD - d ja kasutan väga diskreetset BRM - i. Average BI on kokku algselt 1.35 USD - d mis annab mulle piisavalt ruumi kohaneda mängudega ilma Ive gone broke and fak that mentaliteeti saavutades. See peaks kokku olema 300 BI, mis siis Micro leveli jaoks peaks piisav olema.
Main mängudeks on mixitud MTT, 45 ja 180 MTTSNG - d. TN II - ga loodan vurama saada 20 lauda pidevalt sessi ajal ja seda kokku Avg. 80 mängu per day. Juhul kui tulemused peaksid kontol märku andma siis hakkan Avg. Buy In-i kasvatama.
No Money Target ?
Füüri teenida pole selle päeviku eesmärk, kindlasti mitte Micro, low stake raames. Eraldi sissetulek on endal olemas hetkel ja cashouti nuppu vajutada ei plaani. Erand oleks, kui selle kasumiga saan investeerida software v coachingusse. Tont teab tglt, kui mingi sicko run peale tuleb siis miks mitte ? Elu näitab.
Millal ?
Jaanuari esimesest poolest võtsin puhkuse kaheks nädalaks, mille ajal proovin volüümi näidata Pokerstarsis. Ametlikult siis, kui on juba pilt üleval Pokerstarsi Cashierist, kus lamab 400 USD - d.
GOAL ?
Soovi pole eriti keeruliseks ajada plaane ja sätin Short-term eesmärgid - Beat the Micros ja korralik volüüm.
Nii siis ongi...
Varsti näeme Pokkeriprod.com
Tere PokkeriProd,
Olen 25. aastane ja tegelen hobikorras pokkeriga umbkaudu kokku juba 3 - 4 aastat. Leidsin, et pokkeripäevikut pidades
saan salvestada enda progressi mängides pokkerit ja postitada graafikuid tulemustest.
Miks?
Vastus sellele on suhteliselt lihtne - Huvi, kui pokkeri vastu on kasvanud ainult suuremaks ja mis ajastus selleks veelgi paremini sobiks, kui võtta 2015 aastat, kui eksperimenti - Kas suudan biitida Micro, Low ja Medium stake pidevalt arenevas mängus, kus keskmiselt hea mängija on kaotav mängija.
Oskan ka midagi ?
Uploadin mõned graafikud,
FullTilt, peamiselt MTTSNG

Pokerstars MTT

Pokerstars MTTSNG 45 & 180

Plaan ?
Deponeerin Pokerstarsi 400 USD - d ja kasutan väga diskreetset BRM - i. Average BI on kokku algselt 1.35 USD - d mis annab mulle piisavalt ruumi kohaneda mängudega ilma Ive gone broke and fak that mentaliteeti saavutades. See peaks kokku olema 300 BI, mis siis Micro leveli jaoks peaks piisav olema.
Main mängudeks on mixitud MTT, 45 ja 180 MTTSNG - d. TN II - ga loodan vurama saada 20 lauda pidevalt sessi ajal ja seda kokku Avg. 80 mängu per day. Juhul kui tulemused peaksid kontol märku andma siis hakkan Avg. Buy In-i kasvatama.
No Money Target ?
Füüri teenida pole selle päeviku eesmärk, kindlasti mitte Micro, low stake raames. Eraldi sissetulek on endal olemas hetkel ja cashouti nuppu vajutada ei plaani. Erand oleks, kui selle kasumiga saan investeerida software v coachingusse. Tont teab tglt, kui mingi sicko run peale tuleb siis miks mitte ? Elu näitab.
Millal ?
Jaanuari esimesest poolest võtsin puhkuse kaheks nädalaks, mille ajal proovin volüümi näidata Pokerstarsis. Ametlikult siis, kui on juba pilt üleval Pokerstarsi Cashierist, kus lamab 400 USD - d.
GOAL ?
Soovi pole eriti keeruliseks ajada plaane ja sätin Short-term eesmärgid - Beat the Micros ja korralik volüüm.
Nii siis ongi...
Varsti näeme Pokkeriprod.com
Comment