Põhimõtteliselt olen siin juba vana kala, vahepeal lihtsalt eemal olnud pikemalt. Elus toimunud muutused ja pole saanud täiskohaga grindida. Varem mängisin full ringi starsis. Nüüd proovin siis 5-max mänge eurosaidil, mäng on suhtselt loose ja fishe jagub ka. Vahele segan HU'd. Mängida saan siiski üsna vähe - töö ja lapse kõrvalt väga aega enam ei jää.
Hetkel mängin 6 lauda NL10-20 kasutades jrg BRM'i:
Päeviku eesmärk on eelkõige tagasiside ja käte analüüs, mängu eesmärk on pm iga kuu plussi jääda ja limiitidel üles liikuda.
Lisainffi saab ka minu blogist
Hetkel mängin 6 lauda NL10-20 kasutades jrg BRM'i:
- €60-€320=NL10
- €320-€900=NL20
- €900-€2000=NL30
- €2000+....=NL50
Päeviku eesmärk on eelkõige tagasiside ja käte analüüs, mängu eesmärk on pm iga kuu plussi jääda ja limiitidel üles liikuda.
Lisainffi saab ka minu blogist
J
7
(
, Q

Comment