Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -ZZ-
    Bännitud
    • Dec 2014
    • 4

    #31
    Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

    Mis statsid sul mängides kujunenud on?

    Comment

    • Junken
      Lendur Sass
      • Sep 2011
      • 1039

      #32
      Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

      Okei panen ka ühe käe... kas antud olukorras postf, on käsi liiga passiivselt mängitud? Mis oleks Antud vastase vastu kõige tulusam mäng long term?

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Hero mõtleb nii, kuna sample väike ning ei tea mis ta 4b callign range on, aga kui sinna jäävad JJ+ AKs, siis bettides AK pealt valuet saada oleks raske, muu range JJ+ enamusaega oleme taga või BE, ainuke asi mis me biidime ja millelt valuet saaks oleks KK, aga kuna see võib olla mitte nii suur osa ta rangest, siis long term ei oleks hea nuppe ajada? Kui 4b calling range oleks KK+ siis oleks nuppude ajamine kergelt +EV... Mõtteid?

      Hero statsid ka mööda, tegelt on 13/9 3b 3.5 aggf 1.88

      PS! laud oli kinni minemas kuna fish sai just busto... ei mängi nii nitises lauas tavaliselt :D
      Last edited by Junken; 31.01.15, 10:31.

      Comment

      • ivar866
        Grinder
        • Oct 2012
        • 776

        #33
        Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

        Flop lubab reatõmbeid ja Q tabab ta range pigem küll, et panustaks floppi,
        Turn on blank, tõmmete, QKs käes vaid saaks valuet-alla poole poti paneks (ei tea kui hea check ka oleks)
        Riveris JJ välistab ära, valuet panustades poleks. Kui vastane paneb siin siis, ta vaevalt blufib.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

          Kindel bet flopis. Sa naerataksid, kui ta calliks ja/või raiseks, aga kurvastaksid, kui checkib järgi või bet/foldib.

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #35
            Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

            Saab ka jaanuari kuu kokku võtta... kokku 78000 kätt ja 124 mängutundi.. +4000 bb


            Paneme siis veebruari eesmärgid ka
            [ ] Saada töö sinna kuhu tahan
            [ ] 50k käsi NL25
            [ ] Püsima jääda NL25
            [ ] CRUSH! 5bb+/100
            Last edited by Junken; 01.02.15, 11:14.

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #36
              Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

              Nii täna siis jõudsin oma pandud eesmärgini, et saada 25-te roll millega võiks pigevabalt mängida, tna siis jõudsingi enda ~30 BI rolli peale, 25s seni läinud suhteliselt swingiselt, kuna pole ikka saanud väga paika enda PRF mängu. Kohati mängin ikka väga looselt ja tõmban nende kätega soliidselt auku, augus olles lööb aru pähe ja hakkan nittima ning tulen ilusti august välja jälle.. pole vist ühtegi sessi veel olnud kus oleks augus lõpetanud, aga tavaline taks on see, et sessi algul kohe mingi 4 BI auku ja siis grindin seda üles...

              Graafik selline..
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              ja kes ütles et NL25s on eestlasi vähe... mu arust on liiga palju eestlasi seal..
              Last edited by Junken; 04.02.15, 13:25.

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #37
                Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                Algselt postitas Junken Vaata postitust
                ja kes ütles et NL25s on eestlasi vähe... mu arust on liiga palju eestlasi seal..
                Seda meest tahaks ise ka näha, kes nii on öelnud:D GL!

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #38
                  Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Gl Gl , nl25s ongi vähe eestlasi
                  chypher0

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #39
                    Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                    :)

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #40
                      Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                      Võttes kokku viimase 5 päeva kaardijooksu ja -24 BI
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • saugakarel
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 288

                        #41
                        Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                        no pic no proof

                        Comment

                        • Junken
                          Lendur Sass
                          • Sep 2011
                          • 1039

                          #42
                          Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                          aga poisid ma olen quited

                          Comment

                          • Xavi
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2012
                            • 346

                            #43
                            Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                            miks siis nõnda?

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #44
                              Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                              Pappi lendas nii palju peale, et aeg seda kulutama hakata ja puhkusele minna?

                              Comment

                              • donkihott
                                Jube Noob
                                • Mar 2015
                                • 118

                                #45
                                Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Pappi lendas nii palju peale, et aeg seda kulutama hakata ja puhkusele minna?
                                Pappi paistab olevat

                                Algselt postitas Junken Vaata postitust
                                nii poisid... küsimus sjuke.. arvatavasti 2015 lõpu poole tahaks osta autot.. ranges kuskil 15-40k tekib küsimus näiteks.. kas osta tutikas masin aga "madalama klassi" auto või osta kastutatud "kõrgema klassi auto" näiteks, kas osta tutikas C klass või osta sama raha eest kasutatud S klass. Samuti kas mõistlikum võtta liisingusse või pangalaen ja osta kohe välja? Any thoughts?

                                Comment

                                Working...