Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #16
    Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

    miinusmärk sulu ees, muudab märgid sulu sees. GL

    Comment

    • Junken
      Lendur Sass
      • Sep 2011
      • 1039

      #17
      Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

      midagi väga lisada pole, 10NL FR tava ja ZOOM jookseme nii, aga suuremates limiitides sumpsi...
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #18
        Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

        Useless näidata ainult võitvat graafi ju :)

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #19
          Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

          Teaser, naisele strippad ka enne 2 päeva trussikutes kui need jalast võtad?

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #20
            Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

            Algselt postitas bluelite Vaata postitust
            Useless näidata ainult võitvat graafi ju :)
            näita siis enda kaotavaid graafikuid

            Comment

            • bluelite
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1190

              #21
              Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

              Otsi mu unustuste hõlma vajunud päevik ülesse ja vaata.

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #22
                Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                Kas tableselectid NL10? Teed ise laudu? Mitu lauda korraga? Ty.

                Comment

                • trasadonkad
                  Grinder
                  • May 2014
                  • 672

                  #23
                  Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                  Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                  Kas tableselectid NL10? Teed ise laudu? Mitu lauda korraga? Ty.
                  tasub selectida ikka juba 10NL ka imo

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #24
                    Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                    Küsimus on selles, et kas sul on mängijate ees eelis või mitte. Kui sul on eelis ainult teatud mängijatüübi või tendentside ees, siis selectidki ennast pooleks, kui sa teed aga omale selgeks ka ülejäänud nitikarja tendentsid ja vead, siis peab oluliselt vähem selectima või üldse mitte.
                    Just my two million dollars.

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #25
                      Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                      Jup jup, mõtlesin ise ennist sama kui ainult nitid lauas olid. Ei tahtnud vahetada ja proovisin exploitida, mõnus 3way kahe nitiga lasta. Huvitakski, et kuidas junken laudu otsib.

                      Comment

                      • trasadonkad
                        Grinder
                        • May 2014
                        • 672

                        #26
                        Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                        ta m2ngibn zoomi

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #27
                          Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                          Imo mõlemat mängib.

                          Comment

                          • muttaja
                            Pokkerihai
                            • Dec 2010
                            • 1965

                            #28
                            Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Küsimus on selles, et kas sul on mängijate ees eelis või mitte. Kui sul on eelis ainult teatud mängijatüübi või tendentside ees, siis selectidki ennast pooleks, kui sa teed aga omale selgeks ka ülejäänud nitikarja tendentsid ja vead, siis peab oluliselt vähem selectima või üldse mitte.
                            Just my two million dollars.
                            Zimbabwe dollarid

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #29
                              Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                              Midagi sarnast?

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Junken
                                Lendur Sass
                                • Sep 2011
                                • 1039

                                #30
                                Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                                tavalaudades ikka selectin muidugi.. tavaliselt kuskil 10-12 lauda korraga ja selectimisest puudu ei tule.. lauad lähevad nitiseks väga kiiresti
                                ise ntx sellist lauda ei viitsi üldse lahti hoidagi kus vähemalt 1 40vpp+ venda sees pole

                                Comment

                                Working...