WeThePeople [NL25 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WeThePeople
    Vana Tegija
    • Mar 2010
    • 1163

    #31
    Re: WeThePeople [NL25 FR]

    ei oska 50e 3betide ja squeezidega kohaneda :(

    Comment

    • totaldonk
      Grinder
      • Dec 2009
      • 914

      #32
      Re: WeThePeople [NL25 FR]

      miks? mis seal siis nii palju teistmoodi?
      mõtled vähe üle äkki?

      Comment

      • WeThePeople
        Vana Tegija
        • Mar 2010
        • 1163

        #33
        Re: WeThePeople [NL25 FR]

        Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
        miks? mis seal siis nii palju teistmoodi?
        mõtled vähe üle äkki?
        vb jooks ka selline aga tundus et saan üle käe otsa.

        anyways

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • WeThePeople
          Vana Tegija
          • Mar 2010
          • 1163

          #34
          Re: WeThePeople [NL25 FR]

          vahepeal kuulasin korra seda ingrid peeki hallo mõistust ja siis sellega seoses tuli meelde et vahepeal aasta suitsetamisest täis saand. millegipärast tekitas see mingi motivatsiooni veel paremaks inimeseks saada. söömine on suht iseenesest korda läinud, bodyweight trenni teen viimane kuu-poolteist ka juba aktiivselt, kui tunnen mingist hetkest et on ok siis viin jõusaali üle selle. kaks korda olen kindlest mingit raamatut ka juba valind aga pole millelegi peatuma jäänud veel, sest uni tuleb peale ja kuskile mujale ei oska raamatulugemist paigutada ka kui enne magamist. töö ja eraeluga olen rahul. elulised goalsid on hägused ja vb polegi goalsid vaid lihtsalt asjad mida tahaks teha jooksvalt paremini veel.

          noh ja siis on pokker. vaatasin detsembri keskel graphe mis uuel kettal olid. seal on mingi viimase nelja kuu jagu. nl25 pre rb 130k käe peale 1600$ up (5bb isegi) mis väga kurvaks ei teinudki sest endale valetamata tean pole väga hea mängija aga võrreldes sellega mis eelmisel aastal oli siis mingi progress on ikkagi toimunud. samas volüüm on lol. siis vaatasin nl50 milles mõne k-ga 250 taala miinuses. see vast jäi shoti ajast. anyways panin seal kaks asja kokku ehk siis uuel aastal keevitan volüümi (nt 60k kätt kuus) ja shotin 50t seni kuniks pidama jään. kui midagi on kuu lõpuks ette näidata siis panen graphi ka. Hetkel nt volüümi goalist neljandik on täidetud. Shoti ei tahaks isegi kommenteerida aga jooks on suhteliselt kelbas hetkel.

          gl.

          Comment

          • feelitwell
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2015
            • 328

            #35
            Re: WeThePeople [NL25 FR]

            GL!

            * Ja thumbs up, et nikoprii
            Last edited by feelitwell; 07.01.16, 10:08.

            Comment

            • Confidence
              FPP Pro
              • Mar 2015
              • 200

              #36
              Re: WeThePeople [NL25 FR]

              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              vahepeal kuulasin korra seda ingrid peeki hallo mõistust ja siis sellega seoses tuli meelde et vahepeal aasta suitsetamisest täis saand. millegipärast tekitas see mingi motivatsiooni veel paremaks inimeseks saada. söömine on suht iseenesest korda läinud, bodyweight trenni teen viimane kuu-poolteist ka juba aktiivselt, kui tunnen mingist hetkest et on ok siis viin jõusaali üle selle. kaks korda olen kindlest mingit raamatut ka juba valind aga pole millelegi peatuma jäänud veel, sest uni tuleb peale ja kuskile mujale ei oska raamatulugemist paigutada ka kui enne magamist. töö ja eraeluga olen rahul. elulised goalsid on hägused ja vb polegi goalsid vaid lihtsalt asjad mida tahaks teha jooksvalt paremini veel.

              noh ja siis on pokker. vaatasin detsembri keskel graphe mis uuel kettal olid. seal on mingi viimase nelja kuu jagu. nl25 pre rb 130k käe peale 1600$ up (5bb isegi) mis väga kurvaks ei teinudki sest endale valetamata tean pole väga hea mängija aga võrreldes sellega mis eelmisel aastal oli siis mingi progress on ikkagi toimunud. samas volüüm on lol. siis vaatasin nl50 milles mõne k-ga 250 taala miinuses. see vast jäi shoti ajast. anyways panin seal kaks asja kokku ehk siis uuel aastal keevitan volüümi (nt 60k kätt kuus) ja shotin 50t seni kuniks pidama jään. kui midagi on kuu lõpuks ette näidata siis panen graphi ka. Hetkel nt volüümi goalist neljandik on täidetud. Shoti ei tahaks isegi kommenteerida aga jooks on suhteliselt kelbas hetkel.

              gl.
              Calisthenics/bodyweight trenn on parem ja huvitavam kui tüüpiline jõusaali trenn minu arvates. Though, alakega peaks ikka jõusaalis tegema (kükk, deadlift).
              http://www.amazon.com/Complete-Calis.../dp/1905367546 - väga mõnus raamat.
              Last edited by Confidence; 07.01.16, 11:44.

              Comment

              • WeThePeople
                Vana Tegija
                • Mar 2010
                • 1163

                #37
                Re: WeThePeople [NL25 FR]

                nädal tehtud. homme ei mängi.

                volüüm - 20k/60k tehtud
                nl50 püsima jäämine - lol

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                anyways gl kõigile.

                Comment

                • WeThePeople
                  Vana Tegija
                  • Mar 2010
                  • 1163

                  #38
                  Re: WeThePeople [NL25 FR]

                  tähelepanek: downerite kohapealt on mu mindset ikka väga nõrk

                  Comment

                  • lambitont
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1095

                    #39
                    Re: WeThePeople [NL25 FR]

                    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                    tähelepanek: downerite kohapealt on mu mindset ikka väga nõrk
                    mis sorti julmad downerid sul siis nl25's on, et närv vastu ei pea?

                    Comment

                    • WeThePeople
                      Vana Tegija
                      • Mar 2010
                      • 1163

                      #40
                      Re: WeThePeople [NL25 FR]

                      Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                      mis sorti julmad downerid sul siis nl25's on, et närv vastu ei pea?
                      ei ole midagi julma

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #41
                        Re: WeThePeople [NL25 FR]



                        viis miinust oma võtab endiselt. madal bemm, tagavedu, klubi ees tellistel.

                        Comment

                        • WeThePeople
                          Vana Tegija
                          • Mar 2010
                          • 1163

                          #42
                          Re: WeThePeople [NL25 FR]

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Karelkorm
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 856

                            #43
                            Re: WeThePeople [NL25 FR]

                            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                            https://soundcloud.com/5miinust/5mii...ja-vosu-gloree

                            viis miinust oma võtab endiselt. madal bemm, tagavedu, klubi ees tellistel.

                            heaaaa

                            Comment

                            • WeThePeople
                              Vana Tegija
                              • Mar 2010
                              • 1163

                              #44
                              Re: WeThePeople [NL25 FR]

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              teine nädal läbi, vb tuleb 60k kätt ära ka, vb mitte.

                              Comment

                              • 50CandyJoe
                                FPP Pro
                                • Jan 2009
                                • 253

                                #45
                                Re: WeThePeople [NL25 FR]

                                Mis nime all mängid starsis?

                                Comment

                                Working...