WeThePeople [NL25 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #16
    Re: WeThePeople [NL25 FR]

    where da EV-line mate?

    Comment

    • ivar866
      Grinder
      • Oct 2012
      • 776

      #17
      Re: WeThePeople [NL25 FR]

      tonn viissada peaks tulema dollarites?

      Comment

      • WeThePeople
        Vana Tegija
        • Mar 2010
        • 1163

        #18
        Re: WeThePeople [NL25 FR]

        Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
        tonn viissada peaks tulema dollarites?
        nõks alla

        Comment

        • WeThePeople
          Vana Tegija
          • Mar 2010
          • 1163

          #19
          Re: WeThePeople [NL25 FR]

          TÜRA HAKKA JOOKSMA JUBA ÜKSKORD

          Comment

          • WeThePeople
            Vana Tegija
            • Mar 2010
            • 1163

            #20
            Re: WeThePeople [NL25 FR]

            Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
            where da EV-line mate?
            kergelt üle jooksen. be strech ajal ev ka be olnud. mis on kurb.

            Comment

            • feelitwell
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2015
              • 328

              #21
              Re: WeThePeople [NL25 FR]

              hei, mitmel laual mängid?

              Comment

              • WeThePeople
                Vana Tegija
                • Mar 2010
                • 1163

                #22
                Re: WeThePeople [NL25 FR]

                Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
                hei, mitmel laual mängid?
                kuni 12. viimasel ajal isegi rohkem kuni 9-10.

                Comment

                • feelitwell
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2015
                  • 328

                  #23
                  Re: WeThePeople [NL25 FR]

                  Miks mitte proovida maximum kuuel laual? Teha rohkem läbimõeldud otsuseid, püüda overall rohkem datat näha ja anlüüsida ning as kehva jooksu puhul mitte olla nii busy 10+ laual.

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #24
                    Re: WeThePeople [NL25 FR]

                    Mõnedele sobib masstabling rohkem, ma ntx madala table countiga hakkan igast kõrvaliste asjadega tegelema ja mäng kannatab hoopis rohkem kui up to 12 mängides.

                    Comment

                    • feelitwell
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2015
                      • 328

                      #25
                      Re: WeThePeople [NL25 FR]

                      Ma arvan, et me ei peaks otsima situatsioone, kus meie mäng "kannatab" vähem, vaid püüdlema selle poole, et igas situatsioonis mängides saame olla kindlad endale, olenemata palju laudu mängime jpm.

                      sinu puhul bi0 tundub tegemist olevat korraliku mindset leakiga ja distsipliini käitlemisega ja miskit millega peaksid tegelema.

                      Comment

                      • Fuzzy
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2010
                        • 452

                        #26
                        Re: WeThePeople [NL25 FR]

                        Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
                        Ma arvan, et me ei peaks otsima situatsioone, kus meie mäng "kannatab" vähem, vaid püüdlema selle poole, et igas situatsioonis mängides saame olla kindlad endale, olenemata palju laudu mängime jpm.

                        sinu puhul bi0 tundub tegemist olevat korraliku mindset leakiga ja distsipliini käitlemisega ja miskit millega peaksid tegelema.
                        Tundub, et su coachikarjäär edeneb hoogsamalt kui mängijakarjäär.

                        (sõbralikult)

                        :D

                        Comment

                        • feelitwell
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2015
                          • 328

                          #27
                          Re: WeThePeople [NL25 FR]

                          heh, lihtsalt panen kirja mõtted, pärast ise loen ja coachin iseennast, pidavat hea harjutus olema :)

                          Comment

                          • WeThePeople
                            Vana Tegija
                            • Mar 2010
                            • 1163

                            #28
                            Re: WeThePeople [NL25 FR]

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • WeThePeople
                              Vana Tegija
                              • Mar 2010
                              • 1163

                              #29
                              Re: WeThePeople [NL25 FR]

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #30
                                Re: WeThePeople [NL25 FR]

                                :)

                                Comment

                                Working...