Re: tyrasadonkad NL10-16
sul mingi hotkey määratud? Mul oli TN ainutl timebanki klikkimiseks ning sättis ka panuste suurused preflop paika. Rohkemat ma teha ei lasknud väga. Erandina muidugi see aeg kui mängisin puldiga. Siis oli vaja hotkeysi.
sul mingi hotkey määratud? Mul oli TN ainutl timebanki klikkimiseks ning sättis ka panuste suurused preflop paika. Rohkemat ma teha ei lasknud väga. Erandina muidugi see aeg kui mängisin puldiga. Siis oli vaja hotkeysi.
K 
J
(two pair, Aces and Fives)
Comment