Re: tyrasadonkad NL10
Lihtsalt keegi ei foldi TP see on mõtetu üritus NL10. Eriti halb on see sellepärast, et river paardus. Lihtsalt foldi mõni käsi preflop ka :)
Veel halvem on see sellepäarst, et sul on juba flopis käsi pm drawing dead ehk puudub igasugune võimalus, et su käsi mingil tänaval paraneks.
Mõni out võiks sul ikka olla turnil. Hea oleks bluffida kui sul Ah2d vms misiganes FD poeg kasvõi. Aga konkreetsel riveril annaks ikkagi alla.
Lisaks veel, et kui vastane foldib stealile väga palju. 60% Pole väga palju. Siis seda enam on tema ranges kõrgeid kaarte kui otsustab callida.
Kõige parem on muidugi see, et ma algul lugesin käe ülevalt "mu poolt normilt üle mängitud?"
ja tahtsin vastata jah :D
Lihtsalt keegi ei foldi TP see on mõtetu üritus NL10. Eriti halb on see sellepärast, et river paardus. Lihtsalt foldi mõni käsi preflop ka :)
Veel halvem on see sellepäarst, et sul on juba flopis käsi pm drawing dead ehk puudub igasugune võimalus, et su käsi mingil tänaval paraneks.
Mõni out võiks sul ikka olla turnil. Hea oleks bluffida kui sul Ah2d vms misiganes FD poeg kasvõi. Aga konkreetsel riveril annaks ikkagi alla.
Lisaks veel, et kui vastane foldib stealile väga palju. 60% Pole väga palju. Siis seda enam on tema ranges kõrgeid kaarte kui otsustab callida.
Kõige parem on muidugi see, et ma algul lugesin käe ülevalt "mu poolt normilt üle mängitud?"
ja tahtsin vastata jah :D
3
K






Comment