Re: tyrasadonkad NL2/NL5 FR
see non-sd joon hirmutab mind väga, kas mõni targem kuju oskab öelda miks ta miinuses on? olen liiga passive?
see non-sd joon hirmutab mind väga, kas mõni targem kuju oskab öelda miks ta miinuses on? olen liiga passive?
A
Q




Comment