Yo!
Otsustasin ka lõpuks selle päeviku siia foorumisse ära teha, et vähe tugevamatelt, targematelt mängijatelt infot saada ja et otseloomulikult ka enda mängu tugevdada. (NL5-ga suht nutused seisud millegipärast)
Plaanin hakata siia päevikusse peale sesse käsi/graafe jpm toppima.
Pokkeriga olen tegelenud ca kuu aega. Pärit Tallinnast!
NL2, tavaliselt 12-24 table, graafik:
NL5, 6-12 table, graafik:
Overall:
Gl@the tables!
Otsustasin ka lõpuks selle päeviku siia foorumisse ära teha, et vähe tugevamatelt, targematelt mängijatelt infot saada ja et otseloomulikult ka enda mängu tugevdada. (NL5-ga suht nutused seisud millegipärast)
Plaanin hakata siia päevikusse peale sesse käsi/graafe jpm toppima.
Pokkeriga olen tegelenud ca kuu aega. Pärit Tallinnast!
NL2, tavaliselt 12-24 table, graafik:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
NL5, 6-12 table, graafik:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Overall:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Gl@the tables!





A
4
Q
A



Comment