Re: trasadonkad NL25/50
gg, nii peabki :D
võtsin sinult õppust ja hakkasin kah mängijatega suhtlema, endal ka huvitavam ja sotsiaalsem grindida :)
gg, nii peabki :D
võtsin sinult õppust ja hakkasin kah mängijatega suhtlema, endal ka huvitavam ja sotsiaalsem grindida :)
Q 
7
Comment