Tervist!!!!
Olen ka minagi suur pokkeri huviline ja seda juba päris ammu aga vahepeal olnud paar pausi ja nüüd siis päris tõsiselt asja hakanud õppima ja vaatama selle aasta algusest. Ütleks, et aasta on siian läinud hästi kui jätta välja viimased 2 kuud kus mai kuus pidin käima kaitseväe kordusõppustel mis pani mängule korraliku põntsu, sest mai kuuks olin saanud väga hea mängu rütmi ja tunnetuse ja biitisin NL50 korraliku WR-ga. Mai esimene nädal tabas mind tavaline downer umbes 10BI ja teine nädal pidin juba minema õppustele ja sealt tagasi tulles mai lõpus ei jõudnudki rohkem mängida siis oligi käes juuni kus hakkasin mängima ja tabas mind jälle downer umbes sama 10BI ja sellega oli mindset katki ja selline tunne, et ei taha ei oska ja ei saa. Juuni siis mängisin jälle vähe kuna jaanipäevad, üritused ja muud jutud ja tuli selle aasta kõige sitem kuu. Juuni lõpust siis mõtlesin, et aitab jamast ja võtan ennast kokku ja hakkan püüdma seda rütmi ja sama kvaliteetset mängu tegema mis ennem kordusõppusi tegin. Nüüd siis mängin NL20 ja NL30 888-s, kuigi BR lubaks mängida ka NL50 otsustasin, et mängin see kuu madalamaid limiite, et joone peale tagasi saada. Päevikusse tahan hakata postitama probleemseid käsi ja iga nädal ülevaadet kuidas nädal läinud on, aga mis seal ikka viskan alla veel selle aasta graafiku NL10 NL20 ja NL30. NL50 ei pane praegu, sest ei taha seda praegu ise vaadata kuna peale selle vaatamist on tunne, et tahaks oksendada:D:D selle graafiku panen siis kui källe NL50 mängin.

Aga mis seal ikka kõigile edu laudades!!!!!
Olen ka minagi suur pokkeri huviline ja seda juba päris ammu aga vahepeal olnud paar pausi ja nüüd siis päris tõsiselt asja hakanud õppima ja vaatama selle aasta algusest. Ütleks, et aasta on siian läinud hästi kui jätta välja viimased 2 kuud kus mai kuus pidin käima kaitseväe kordusõppustel mis pani mängule korraliku põntsu, sest mai kuuks olin saanud väga hea mängu rütmi ja tunnetuse ja biitisin NL50 korraliku WR-ga. Mai esimene nädal tabas mind tavaline downer umbes 10BI ja teine nädal pidin juba minema õppustele ja sealt tagasi tulles mai lõpus ei jõudnudki rohkem mängida siis oligi käes juuni kus hakkasin mängima ja tabas mind jälle downer umbes sama 10BI ja sellega oli mindset katki ja selline tunne, et ei taha ei oska ja ei saa. Juuni siis mängisin jälle vähe kuna jaanipäevad, üritused ja muud jutud ja tuli selle aasta kõige sitem kuu. Juuni lõpust siis mõtlesin, et aitab jamast ja võtan ennast kokku ja hakkan püüdma seda rütmi ja sama kvaliteetset mängu tegema mis ennem kordusõppusi tegin. Nüüd siis mängin NL20 ja NL30 888-s, kuigi BR lubaks mängida ka NL50 otsustasin, et mängin see kuu madalamaid limiite, et joone peale tagasi saada. Päevikusse tahan hakata postitama probleemseid käsi ja iga nädal ülevaadet kuidas nädal läinud on, aga mis seal ikka viskan alla veel selle aasta graafiku NL10 NL20 ja NL30. NL50 ei pane praegu, sest ei taha seda praegu ise vaadata kuna peale selle vaatamist on tunne, et tahaks oksendada:D:D selle graafiku panen siis kui källe NL50 mängin.
Aga mis seal ikka kõigile edu laudades!!!!!
J
5
3
Comment