korrastaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IsandJoberst
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 326

    #316
    Re: KORRASTAJA FR NL25

    Telli Starsist hind history ja tee uus database

    Comment

    • korrastaja
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2013
      • 321

      #317
      Re: KORRASTAJA FR NL25

      Okei, püüan, tänud!

      Comment

      • korrastaja
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2013
        • 321

        #318
        Re: KORRASTAJA FR NL25

        Selline küsimus, kas supportist saab käsida küsida ka nii, et tuleks üks suur fail milles on üks limiit ehk siis kõik nl25 fr käed koos? ehk vanemad olijad teavad.. nimelt mul arvuti vist liiga pask, et 450k kätt kõik ära importida, jooksis kokku pidevalt :D

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #319
          Re: KORRASTAJA FR NL25

          Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
          Selline küsimus, kas supportist saab käsida küsida ka nii, et tuleks üks suur fail milles on üks limiit ehk siis kõik nl25 fr käed koos? ehk vanemad olijad teavad.. nimelt mul arvuti vist liiga pask, et 450k kätt kõik ära importida, jooksis kokku pidevalt :D
          mkm , kõik pead võtma :) ma olen paar korda küsinud

          Comment

          • korrastaja
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2013
            • 321

            #320
            Re: KORRASTAJA FR NL25

            Sain kõik käed, ning nüüd on huvitav vaadata kuidas fullring algusest peale on läinud. 2kuud, natuke peale starsis täis.

            NL10-NL25:



            Winrate on 7,4.. kindlasti on veel kõvasti tööd teha ning kohti läbi mille wr kasvatada on palju. NL50 olen miinuses veel hetkel aga küll selle ka paika saab, olen seda mänginud ka natuke valesti usun, mitte mixinud 25ga vaid sukeldunud otse sisse ning 12 lauaga mänginud 50nd. Kahjuks on nii aga liiga palju vs reg actionit.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #321
              Re: KORRASTAJA FR NL25

              Norm reklaam. (Y)

              Comment

              • korrastaja
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2013
                • 321

                #322
                Re: KORRASTAJA FR NL25

                Kas keegi biidib pokertrackerit? Ühesõnaga ma tegin formati, et see progre tööle saada, kõik toimis, importisin käed ning hakkasin pelama, siis lõpetas tracker käte importimise ning osadest laudadest kadus HUD.. kui keegi teab midagi siis võite öelda, support on täis pask neil ning mingit abi pole pakkunud..

                Comment

                • korrastaja
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2013
                  • 321

                  #323
                  Re: KORRASTAJA FR NL25

                  Volüümi rohkeim päev, täis pasarahet.. natuke sain tagasi

                  Comment

                  • korrastaja
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2013
                    • 321

                    #324
                    Re: KORRASTAJA FR NL25

                    Sitasti näha, 14h mängu, vahepeal ca -400 ja lõpuks -200.. järgmise korrani

                    Comment

                    • korrastaja
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2013
                      • 321

                      #325
                      Re: KORRASTAJA FR NL25

                      Veits üle poole kuust läbi, volüümi natuke nagu on aga mänginud olen sitasti. Kui vahepeal väike downer oli, siis suutsin ikka väga väga palju spewida, pakun, et mõned head buyinid oleks alles olnud. NL50s vist pigem ei saa lihtsalt hakkama, kuidagi ei suju seal, võtan lauad ja panen paar stäkki auku ning lahkun tildiselt. Kindlasti on viga see, et ei mixi 50 sisse vaid pelan seda 12 laual ning pooled lauad on ainult vs reg action... aga noh see on laiskusest.

                      Selle kuu graph:

                      Comment

                      • korrastaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2013
                        • 321

                        #326
                        Re: KORRASTAJA FR NL25

                        Pole ammu postitanud, olen nüüd mõne aja fullringi mänginud ning rolli ja ülesse saanud. NL25's tunnen ennast päris kindlalt, NL50's aga suudan spewda ja igast sitta kokku keerata, seda ma hetkel ei näpi - NL50 mingi -400 vms, samas suht pohhui. Volüümiga pole üldse rahul, sellepärast saigi tehtud sõbraga diil 100k aprillis, tunnen, et mul on vaja mingisugust lisamotivatsiooni ning sellest piisab esialgu. See loodan, et aprillis suudan rolli veelgi suuremaks ajada ning seejärel juba uus samm teha ehk siis shottida deep rolliga NL50.

                        NL25 graph siiani, mingi 5 natuke peale bb sajale

                        Comment

                        • Confidence
                          FPP Pro
                          • Mar 2015
                          • 200

                          #327
                          Re: KORRASTAJA FR NL25

                          Sexxy!

                          Comment

                          • trasadonkad
                            Grinder
                            • May 2014
                            • 672

                            #328
                            Re: KORRASTAJA FR NL25

                            gj wp!

                            Comment

                            • korrastaja
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2013
                              • 321

                              #329
                              Re: KORRASTAJA FR NL25

                              Kellegil on taolist probleemi esinenud?

                              Oskab keegi midagi soovitada, peale supportiga ühenduse võtmist?

                              peaks suurem pilt olema nõksa http://gyazo.com/f9a81b0c3b2b979f0a52384707d46f29

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #330
                                Re: KORRASTAJA FR NL25

                                Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                                Kellegil on taolist probleemi esinenud?

                                Oskab keegi midagi soovitada, peale supportiga ühenduse võtmist?

                                peaks suurem pilt olema nõksa http://gyazo.com/f9a81b0c3b2b979f0a52384707d46f29

                                mul tavaliselt taoline asi kui nett on vigane :D

                                Comment

                                Working...