Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik
NL30 lähen alles siis, kui tunnen end biitivat NL20nd.. roll lubab aga ei näe mõtet, parem biitida kui niisama erinevate limiitide vahel töllerdada, minu arvamus.. Edu laudades
NL30 lähen alles siis, kui tunnen end biitivat NL20nd.. roll lubab aga ei näe mõtet, parem biitida kui niisama erinevate limiitide vahel töllerdada, minu arvamus.. Edu laudades
Q
8
6
Comment