korrastaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kondor
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 339

    #46
    Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    mina callin
    Last edited by kondor; 15.05.14, 10:09.

    Comment

    • rynno
      Grinder
      • Feb 2009
      • 511

      #47
      Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

      100bb deep ez call imo. fold on mõeldamatu

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #48
        Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

        ei näe, miks ta peaks setti nii mängima. Vähemalt 50% ajast võiks tal olla ülepaar, seega call

        Comment

        • korrastaja
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2013
          • 321

          #49
          Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

          Okei, tänud kõigile

          Comment

          • korrastaja
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2013
            • 321

            #50
            Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik



            Seis on selline, et olen mänginud ca 10k kätt breakevenit. Lisaks sellele jooksen üle EV korralikult. Kaardijooks on nagu on, enamjaolt tundub, et suhteliselt pask aga selle vabanduse taha ei hakka pugema, kui limiiti biidiks siis vast 10k kätt nl16s nullis ei mängiks :) Vead tulevalt enamasti sisse sesside keskel/lõpus, kui tundub, et miski ei taha toimida ning üritan ch/r märga boardi või mõtlen mõne muu debiilsuse välja. Üldiselt, selline pikaajaline breakevenis mängimine tundub olevat sama rusuv (vähemalt minu jaoks) kui kannatada pikema downswigi käes. Lisaks enda lollustele mida ma suudan teha, olen viimase kolme päeva jooksul kaotanud kõik flipid QQ-AK,JJ-AK... neid on olnud oma 4-5 tükki ja paljud boardid suudavad ka muidugi kohutavalt kokku joosta.

            BTN: $16.03
            SB: $23.07
            BB: $16.00
            UTG: $34.77
            MP: $16.00
            Hero (CO): $16.00

            Pre Flop: ($0.24) Hero is CO with 7 7
            UTG calls $0.16, 1 fold, Hero raises to $0.72, 3 folds, UTG calls $0.56

            Flop: ($1.68) 5 6 3 (2 players)
            UTG bets $0.80, Hero calls $0.80

            Turn: ($3.28) 7 (2 players)
            UTG bets $3.13, Hero calls $3.13

            River: ($9.54) T (2 players)
            UTG bets $6.12 hero???

            Alla raisk ei anna :)

            Comment

            • korrastaja
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2013
              • 321

              #51
              Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

              Üks asi mille kindlasti nüüdsest lõpetan on pidev sessi tulemuse vaatamine, kindlasti suurem segaja, kui algselt tundub.. Kõik, Edu laudades!

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #52
                Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                Nalja teed või 10K kätt breakeven.
                Üldiselt, selline pikaajaline breakevenis mängimine tundub olevat sama rusuv (vähemalt minu jaoks) kui kannatada pikema downswigi käes.
                Mõni mees mängib ööpäevas 10K kätt läbi.

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #53
                  Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                  Ma lol'isin ka selle peale. 10k BE on lumme kusta.

                  Comment

                  • korrastaja
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2013
                    • 321

                    #54
                    Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                    Normaalne, minu jama jutt sellisel juhul, neljal laual mängides tundub 10k kätt lihtsalt üüratu aeg lol

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #55
                      Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                      Neljal laual mängides läheb sul nt 200k BE jooksu läbimängimiseks ikka korralikult aega. GL

                      Comment

                      • widescreen
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 579

                        #56
                        Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                        Algselt postitas korrastaja Vaata postitust


                        BTN: $16.03
                        SB: $23.07
                        BB: $16.00
                        UTG: $34.77
                        MP: $16.00
                        Hero (CO): $16.00

                        Pre Flop: ($0.24) Hero is CO with 7 7
                        UTG calls $0.16, 1 fold, Hero raises to $0.72, 3 folds, UTG calls $0.56

                        Flop: ($1.68) 5 6 3 (2 players)
                        UTG bets $0.80, Hero calls $0.80

                        Turn: ($3.28) 7 (2 players)
                        UTG bets $3.13, Hero calls $3.13

                        River: ($9.54) T (2 players)
                        UTG bets $6.12 hero???

                        Alla raisk ei anna :)
                        Ei tea 6maxist eriti midagi aga miks turnil otsa ei keevitanud?

                        Comment

                        • korrastaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2013
                          • 321

                          #57
                          Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                          No tundus, et board on piisavalt sitt, et ma midagi seal oma 7setiga biidiksin, turni paneb poti, et oma rida/setti kaitsta ning river compliidib flushi ja jätkab väga korraliku value betiga... Ma võin ka eksida, muidugi andke tagasisidet mida te arvate!!!

                          Comment

                          • ropka11
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1008

                            #58
                            Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                            Turnil otsa keevitada oleks küll täiesti ajuvaba IMO

                            Comment

                            • korrastaja
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2013
                              • 321

                              #59
                              Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                              Tundus endale ka, board oli riveris jube

                              Comment

                              • widescreen
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 579

                                #60
                                Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                                my bad jep.. ei pannud tähele, et 4rea kaarti

                                Comment

                                Working...