korrastaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • korrastaja
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2013
    • 321

    #16
    Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik



    Korralik hiiter peal, käsi pole väga näidata.

    Üks hea cooler ka:

    CO: $16.04
    BTN: $8.04
    SB: $16.72
    Hero (BB): $19.54
    UTG: $16.94
    MP: $16.56

    Pre Flop: ($0.24) Hero is BB with Q J
    3 folds, BTN calls $0.16, SB raises to $0.64, Hero calls $0.48, 1 fold

    Flop: ($1.44) J 4 2 (2 players)
    SB bets $0.91, Hero calls $0.91

    Turn: ($3.26) 6 (2 players)
    SB bets $2.33, Hero calls $2.33

    River: ($7.92) K (2 players)
    SB bets $4.98, Hero raises to $15.66 all in, SB calls $7.86 all in

    Final Pot: $33.60
    SB shows A 9 (a flush, Ace high)
    Hero shows Q J (a flush, Queen high)
    SB wins $32.10
    (Rake: $1.50)

    Comment

    • rollkopter
      Grinder
      • Oct 2011
      • 501

      #17
      Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

      godmode graafik, wp ja wp QJs

      Comment

      • korrastaja
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2013
        • 321

        #18
        Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

        Shottisin nl25 just, kaotan ühe BI, liigun alla tagasi... see tuli krdima kiirelt :D

        MP: $27.74
        CO: $37.11
        BTN: $101.95
        SB: $27.03
        BB: $42.06
        Hero (UTG): $45.99

        Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with A A
        Hero raises to $0.75, 1 fold, CO calls $0.75, BTN raises to $3.25, 2 folds, Hero raises to $8.75, 1 fold, BTN calls $5.50

        Flop: ($18.60) J Q 6 (2 players)
        Hero bets $11, BTN raises to $93.20 all in, Hero calls $26.24 all in

        Turn: ($93.08) 9 (2 players - 2 are all in)

        River: ($93.08) 2 (2 players - 2 are all in)

        Final Pot: $93.08
        BTN shows Q Q (three of a kind, Queens)
        Hero shows A A (a pair of Aces)
        BTN wins $91.08
        (Rake: $2.00)

        Mis käsi me biidime üldse?
        Saab/ei saa foldida?
        Krdi raske oli foldida.............
        Last edited by korrastaja; 11.05.14, 00:12.

        Comment

        • bugg
          Julm Donk
          • Mar 2014
          • 97

          #19
          Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

          wp imo, foldida ei saa, võibolla nii deep olles 3betiks pre 10.5-11. Standard cooler, mis vastase statsid olid muidu ?
          Last edited by bugg; 11.05.14, 01:17.

          Comment

          • korrastaja
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2013
            • 321

            #20
            Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

            ma ei mäletagi, sample oli väga väike, sest just shottisin nl25... rahvuskaaslane oli lol
            Last edited by korrastaja; 11.05.14, 01:37.

            Comment

            • korrastaja
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2013
              • 321

              #21
              Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

              ok 66kätt, 23/18/11 .. asjalik stats täitsa

              Comment

              • korrastaja
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2013
                • 321

                #22
                Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                Mängisin kaotatud raha nl16s tagasi ning läksin uuesti shottima.. ei läinud kaua kuni tõmmati uuesti ära.. kas olid äkki sizingud valed või oleks pidanud teistmoodi mängima, et too 77 mees ei oleks callinud.. ei 3bettind preflop kuna tegu oli suhteliselt nitise mängijaga, VP:17-PF:12 ca 50 kätt

                SB: $10.55
                BB: $39.21
                UTG: $66.57
                MP: $24.86
                Hero (CO): $31.01
                BTN: $26.04

                Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with Q Q
                UTG raises to $0.75, 1 fold, Hero calls $0.75, 1 fold, SB raises to $2, 1 fold, UTG raises to $5.50, Hero raises to $11.25, SB calls $8.55 all in, UTG calls $5.75

                Flop: ($33.30) 8 4 7 (3 players - 1 is all in)
                UTG checks, Hero bets $19.76 all in, UTG calls $19.76

                Turn: ($72.82) 8 (3 players - 2 are all in)

                River: ($72.82) 7 (3 players - 2 are all in)

                Final Pot: $72.82
                SB mucks 3 3
                UTG shows 7 7 (four of a kind, Sevens)
                Hero mucks Q Q
                UTG wins $40.36
                UTG wins $30.46
                (Rake: $2.00)
                Last edited by korrastaja; 11.05.14, 17:52.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #23
                  Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                  Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                  Shottisin nl25 just, kaotan ühe BI, liigun alla tagasi
                  Siukest tsirkust pole mõtet teha

                  Comment

                  • korrastaja
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2013
                    • 321

                    #24
                    Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                    Kuu on alanud siis nl16s ning nl25s nii:

                    NL16



                    NL25



                    Edasi plaanin nii teha, et liigun NL25, kui on bankroll kannatab kaotada ca 4-5 BI..

                    Comment

                    • korrastaja
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2013
                      • 321

                      #25
                      Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                      No mitme buyinniga siis normaalne on?

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #26
                        Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                        Ma usun, et nende väikeste shottidega on mäng lihtsalt törts teistsugune ja vbl isegi kergelt scared money.
                        Ära võtagi otseselt shotti, lihtsalt mixi randomilt softimaid laudu sisse, 16 ja 25 vahe pole teab mis suur.
                        Last edited by qbj0hn; 11.05.14, 18:17.

                        Comment

                        • korrastaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2013
                          • 321

                          #27
                          Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                          Okei, pmst ma pean nõustuma, sellepärast paningi nüüd, et liigun järgmine kord korralikuma rolliga ülesse.. Oskad sa mind selle QQ käega aidata?

                          Comment

                          • Majandaja
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 2133

                            #28
                            Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                            Milliste BI arvuga mugavalt tunned. Ise shotin uut limiiti siis, kui selles on 50 sisseostu ning stoploss ehk liigun alla kui 10 sisseostu kaotatud. 1BI-ga pole mõtet edasi tagasi sipsida.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #29
                              Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                              Oot, mai saa QQ käest hästi aru- ei 3bettinud kuna oli nitt, aga ta 4beti peale 5bettisid?

                              Comment

                              • korrastaja
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2013
                                • 321

                                #30
                                Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                                No ma hakkasin millegipärast leiutama, sest mõtlesin, kui tal oleks AA, KK siis ta äkki calliks shorti 3bet, et mind ka sisse saada...

                                Comment

                                Working...