Tervist kõigile!
Enda motiveerimiseks, swingide vähendamiseks ning hea kriitika saamiseks otsustasin teha samuti pokkeriprodesse pokkeripäeviku. Pokkeriga alustasin 2013 aasta oktoobris Starsis NL2s, seejärel võtsin oma rolli välja ning liikusin 888sse, kus suhteliselt kiirelt mängisin ennast NL10sse. NL10s tulid esimesed tõrked, kuid suutsin need läbida ning liikusin omadega NL20sse, kus korduvalt põrusin. Nüüd olen omadega tagasi Starsis ning alustan NL16 pelamist, mott on meeletu ning loodan, et suudan saavutada mingigi stabiilsuse ehk võita ka siis, kui parasjagu hiiterit pole. Vähendan ka oma laudu 4 peale, et väiksed/suuri vigu likvideerida.
Enda motiveerimiseks, swingide vähendamiseks ning hea kriitika saamiseks otsustasin teha samuti pokkeriprodesse pokkeripäeviku. Pokkeriga alustasin 2013 aasta oktoobris Starsis NL2s, seejärel võtsin oma rolli välja ning liikusin 888sse, kus suhteliselt kiirelt mängisin ennast NL10sse. NL10s tulid esimesed tõrked, kuid suutsin need läbida ning liikusin omadega NL20sse, kus korduvalt põrusin. Nüüd olen omadega tagasi Starsis ning alustan NL16 pelamist, mott on meeletu ning loodan, et suudan saavutada mingigi stabiilsuse ehk võita ka siis, kui parasjagu hiiterit pole. Vähendan ka oma laudu 4 peale, et väiksed/suuri vigu likvideerida.

Q 

Comment