CheckRaise seiklus(ed) micro fullringis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CheckRaise
    Julm Donk
    • Dec 2010
    • 86

    #1

    CheckRaise seiklus(ed) micro fullringis

    Tere!

    Foorumiga liitusin siis, kui olin üpris noor ja pokkeriga väga palju kokkupuuteid ei omanud. Sellest ka minu "leidlik" foorumi alias. Olen juba veidi aega pokkeriprode foorumit lehitsenud ja ka mõne postituse teinud, aga päevikut teha pole vajalikuks pidanud. Põhjus võib olla selles, et olen alles viimasel ajal mängu õppima hakanud ning ennast mänguliselt arendama. Arenguruumi on mul kõvasti, seega on oodatud kogu konstruktiivne kriitika. Pärast pikemat pausi onlinest otsustasin 23. märtsil Partysse depoda ning NL10-s madistama hakata.

    Aprilli eesmärgid:
    30k kätt [ ]
    Osta HUD (praegu kasutan PT4 trialit) [ ]
    Liikuda limiidis üles kui 30BI koos [ ]
    Vaadata õppevideoid või/ja lugeda läbi pokkeritemaatiline raamat [ ]

    Mõned huvitavamad käed:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by CheckRaise; 22.09.14, 16:11.
  • Xavi
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2012
    • 346

    #2
    Re: iArbuusi seiklus(ed) FR NL10 @ Party

    Party tundub tore koht olevat

    Comment

    • CheckRaise
      Julm Donk
      • Dec 2010
      • 86

      #3
      Re: iArbuusi seiklus(ed) FR NL10 @ Party

      Täna mängisin ainult 2h. Lähipäevil prolly vähem või üldse mitte, sest vaja veidi koolile keskenduda.

      Tundmatu vastane, 4 kätt mänginud ja statsid 75/0/0
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Regi vastu
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Sessi lõpus väike bläkk enda poolt. MP oli mingi fish ja UTG reg.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by CheckRaise; 02.04.14, 20:09.

      Comment

      • ivar866
        Grinder
        • Oct 2012
        • 776

        #4
        Re: iArbuusi seiklus(ed) FR NL10 @ Party

        MUl nl10-nl25 mängijate kohta partys mingi andmebaas olemas, kui oskaks keegi õpetada kuidas jagada pt4 notes ja andmebaasi?

        Comment

        • CheckRaise
          Julm Donk
          • Dec 2010
          • 86

          #5
          Re: iArbuusi seiklus(ed) FR NL10 @ Party

          Kui partys oled sama nimega, siis olen sind NL25 nitimas näinud.

          Comment

          • ivar866
            Grinder
            • Oct 2012
            • 776

            #6
            Re: iArbuusi seiklus(ed) FR NL10 @ Party

            nittimas? tegin lihtsalt veits vaiksemat mängu kuni lehti ei tulnud.
            mis su kasutaja seal on kui võib pm?
            On sul ka mingi Notesi kogu olemas vastastest.

            Comment

            • CheckRaise
              Julm Donk
              • Dec 2010
              • 86

              #7
              Re: iArbuusi seiklus(ed) FR NL10 @ Party

              Ei mõelnud üldse halvaga seda. Enda statsid on ka pigem niti poolsed. Notesi eriti pole, sest ma võib-olla ainult paarsada kätt nl25 lasknud. Kui NL10 mõtled, siis veidi ikka on.

              Comment

              • CheckRaise
                Julm Donk
                • Dec 2010
                • 86

                #8
                Re: iArbuusi seiklus(ed) FR NL10 @ Party

                Selle nädala graafik

                Tundub, et 30k eesmärk saab varem täidetud.

                Comment

                • CheckRaise
                  Julm Donk
                  • Dec 2010
                  • 86

                  #9
                  Re: iArbuusi seiklus(ed) FR NL10 @ Party

                  Kuu pole seni kõige paremini läinud. Vahepeal polnud motti mängida ja ennast mängima sundides tulid väga halvad sessid.


                  Oleks pidanud flopil ära stackima. Halvasti mängitud minu poolt imo.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Oleks võinud ka floppi raiseda, aga otsustasin fishi vastu sellise liini võtta.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Starsis möllasin veidi euri laudades. Keegi LoomOfNokk tervitas ka mind lauas, pole aimugi kas keegi siit foorumist.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  The Bigger $33 satikas. Chipleader oleks tõsiasi olnud.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • ivar866
                    Grinder
                    • Oct 2012
                    • 776

                    #10
                    Re: iArbuusi seiklus(ed) FR NL10 @ Party

                    head meelitavad panused

                    Comment

                    • CheckRaise
                      Julm Donk
                      • Dec 2010
                      • 86

                      #11
                      Re: iArbuusi seiklus(ed) FR NL10 @ Party

                      Aprilli 2. nädal on teie ees.

                      See nädal on juba palju paremini alanud, nii et lootust on seni parimat tulemust näidata. Tunne on hea.

                      Comment

                      • CheckRaise
                        Julm Donk
                        • Dec 2010
                        • 86

                        #12
                        Re: CheckRaise seiklus(ed) micro fullringis

                        Lõpetasin tookord mängimise, sest üritasin koolile rohkem aega pühendada. Nüüd on keskkool lõpetatud ja aeg laudadesse naasta. Üleeile alustasin PokerStarsis NL5 zoomi käristades ja täna võtan juba NL10 shote.

                        NL5 kaelkirjak so far



                        Järgnevate käte kohta sooviksin kriitikanooli saada

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by CheckRaise; 24.06.15, 21:26.

                        Comment

                        • lambitont
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1095

                          #13
                          Re: CheckRaise seiklus(ed) micro fullringis

                          sellist jama on raske kommenteerida

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #14
                            Re: CheckRaise seiklus(ed) micro fullringis

                            Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                            sellist jama on raske kommenteerida
                            tee siis vigade parandus :)

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #15
                              Re: CheckRaise seiklus(ed) micro fullringis

                              1. Bet või CK/r bustoks
                              2. Ck/c flop
                              3. Bet turn rohkem. As played kaldub foldi poole aga suht meh ja prolly callin kuna repib nii vähe.
                              4. Raise flop 3x
                              5. Bet turn suuremalt
                              6 Bet turn suuremalt. river Meh, enamasti oled beat. Tal väga palju käsi mis peaks ette checkima kui fish. Mingi paar+ busted gutter ta ei donka välja seal suht kunagi.

                              Comment

                              Working...