Tere!
Foorumiga liitusin siis, kui olin üpris noor ja pokkeriga väga palju kokkupuuteid ei omanud. Sellest ka minu "leidlik" foorumi alias. Olen juba veidi aega pokkeriprode foorumit lehitsenud ja ka mõne postituse teinud, aga päevikut teha pole vajalikuks pidanud. Põhjus võib olla selles, et olen alles viimasel ajal mängu õppima hakanud ning ennast mänguliselt arendama. Arenguruumi on mul kõvasti, seega on oodatud kogu konstruktiivne kriitika. Pärast pikemat pausi onlinest otsustasin 23. märtsil Partysse depoda ning NL10-s madistama hakata.
Aprilli eesmärgid:
30k kätt [ ]
Osta HUD (praegu kasutan PT4 trialit) [ ]
Liikuda limiidis üles kui 30BI koos [ ]
Vaadata õppevideoid või/ja lugeda läbi pokkeritemaatiline raamat [ ]
Mõned huvitavamad käed:
Foorumiga liitusin siis, kui olin üpris noor ja pokkeriga väga palju kokkupuuteid ei omanud. Sellest ka minu "leidlik" foorumi alias. Olen juba veidi aega pokkeriprode foorumit lehitsenud ja ka mõne postituse teinud, aga päevikut teha pole vajalikuks pidanud. Põhjus võib olla selles, et olen alles viimasel ajal mängu õppima hakanud ning ennast mänguliselt arendama. Arenguruumi on mul kõvasti, seega on oodatud kogu konstruktiivne kriitika. Pärast pikemat pausi onlinest otsustasin 23. märtsil Partysse depoda ning NL10-s madistama hakata.
Aprilli eesmärgid:
30k kätt [ ]
Osta HUD (praegu kasutan PT4 trialit) [ ]
Liikuda limiidis üles kui 30BI koos [ ]
Vaadata õppevideoid või/ja lugeda läbi pokkeritemaatiline raamat [ ]
Mõned huvitavamad käed:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
10
(
Q



Comment