Hello pokkeriprod.
Olen siis pokkeri tegelenud hobikorras umbes täpselt 3a. Selle ajajooksul olen mänginud siis vast kõike mis pokerstars pakub. Cash, MTT, HU, SNG , Omahat igas poosis jne.
Hetkel siis ei suuda ära otsustada mida ma Märtsikuust mängima hakkan :D Variandid on: HT HUsng, Fifty50 või MTTsng. See selgub suuresti siis täna peale Sunday Millioni turnat, kas hitin vähe bankrolli juurde või mitte.
Hakkan siia päevikusse siis oma tegemistest/toimetamistest kirjutama.
Kui keegi hea inimene viitsib Sharkscopest mu graafikud välja tuua mis ma peale nimevahetust teinud olen siis oleks supper. Eraldi võiksid olla MTT, SNG ja HUsng (opt-in tehtud) :)
Pokerstarsi kasutaja: YouMakeThat
Märtsi eesmärk:
[]Terve per*e täis turniire mängida :D
Olen siis pokkeri tegelenud hobikorras umbes täpselt 3a. Selle ajajooksul olen mänginud siis vast kõike mis pokerstars pakub. Cash, MTT, HU, SNG , Omahat igas poosis jne.
Hetkel siis ei suuda ära otsustada mida ma Märtsikuust mängima hakkan :D Variandid on: HT HUsng, Fifty50 või MTTsng. See selgub suuresti siis täna peale Sunday Millioni turnat, kas hitin vähe bankrolli juurde või mitte.
Hakkan siia päevikusse siis oma tegemistest/toimetamistest kirjutama.
Kui keegi hea inimene viitsib Sharkscopest mu graafikud välja tuua mis ma peale nimevahetust teinud olen siis oleks supper. Eraldi võiksid olla MTT, SNG ja HUsng (opt-in tehtud) :)
Pokerstarsi kasutaja: YouMakeThat
Märtsi eesmärk:
[]Terve per*e täis turniire mängida :D

Comment