Re: Supernoova pokkeripäevik - enamasti tegemist hyperitega
1) 4beti jah. Täis stackidega ei ole vaja 4bet shove teha.
2) Wp, aga ma paneks 4beti natukene väiksema- 1.1 taala, sest 2.25x - 2.5x 4beti suuruseks on hea sizing.
3) Stacki järgi võib fish olla. Ma stackis ka seal ära ja next hand.
Viimane käsi cooler ja kedagi väga ei huvita :D
1) 4beti jah. Täis stackidega ei ole vaja 4bet shove teha.
2) Wp, aga ma paneks 4beti natukene väiksema- 1.1 taala, sest 2.25x - 2.5x 4beti suuruseks on hea sizing.
3) Stacki järgi võib fish olla. Ma stackis ka seal ära ja next hand.
Viimane käsi cooler ja kedagi väga ei huvita :D
5
6
4
Comment