Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Don lukken
    Julm Donk
    • Jan 2014
    • 74

    #76
    Re: Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Osta pastilaa pakett või võta mitu head tundi personaalset coachingut. Aasta pärast oled vb juba 7K ILMA rakebackita võitnud ja pakud ise coachingut.
    Kuule võtan jh esialgu selle esimese algaja paketi,juhul kui see veel saadaval?

    Comment

    • Don lukken
      Julm Donk
      • Jan 2014
      • 74

      #77
      Re: Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

      Nii olen siis hetkel mänginud üle 18k käsi nl2 ning ikka siuke break even fish ja ma litsalt ei handli ära mida kühvlit on?
      okei showdown winnings on korralikult miinuses/ non showdown on skyrocket ehk siis blufin flopis liialt?
      Tabel selectin korralikult ,varastan nitte jne aga kuskilt natuke jääb nagu vajaka?!
      Igal juhul panen oma statsid ja kui keegi oskab kuskilt otsast nõu anda siis tulistagu julgelt


      Last edited by Don lukken; 21.01.16, 10:53.

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #78
        Re: Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

        Tuleb vähem kehvema käega showdownile minna, WTSD 30% muudab mängu variatsioonirikkamaks. Postita käsi ka vahelduseks.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #79
          Re: Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

          WOW! BTNil peaks olema kõige suurem Winrate

          Comment

          • donkihott
            Jube Noob
            • Mar 2015
            • 118

            #80
            Re: Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
            WOW! BTNil peaks olema kõige suurem Winrate
            Kui 67% RFI ja 79% foldib 3betile ja 4% 4betib, siis pole ime, et ei võida.

            Comment

            • ivar866
              Grinder
              • Oct 2012
              • 776

              #81
              Re: Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

              Limp and call reise on liiga kõrge, ei tasu limpida niipalju
              Donk on ka kõrge vist.
              fLoatid vist palju floppe ja callid checkreise, võiks ise reisida enam
              squeezeks rohkem ja foldiks enam 4betile ning calliks 3bette enam BTN peal.

              Comment

              • Don lukken
                Julm Donk
                • Jan 2014
                • 74

                #82
                Re: Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

                Algselt postitas donkihott Vaata postitust
                Kui 67% RFI ja 79% foldib 3betile ja 4% 4betib, siis pole ime, et ei võida.
                Mis asi täpsemalt on RFI? Raise Flop in vms?

                Comment

                • Don lukken
                  Julm Donk
                  • Jan 2014
                  • 74

                  #83
                  Re: Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

                  Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                  Limp and call reise on liiga kõrge, ei tasu limpida niipalju
                  Donk on ka kõrge vist.
                  fLoatid vist palju floppe ja callid checkreise, võiks ise reisida enam
                  squeezeks rohkem ja foldiks enam 4betile ning calliks 3bette enam BTN peal.
                  Endaaruss nagu ei limbi üldse,va juhul kui mingid suited kaardid ja näen flopi odavalt blindilt
                  Minu mäng tavaliselt nii - raise preflop,cbet(pmst 90%)vahel ka cbet turn isegi kui mul miskit pole lootes vastast loobuma panna või siis check/call lõpuni isegi õhuga:S Tavaliselt kalastan oma nutse kus mul 1 kaart puudu vms ning pot nii suur juba ,et ei taha loobuda lootes ,et hitin oma nutsi ja võtan maha:S Naljakas ongi see ,et tean ,et see pole õige aga ei kujuta ette miks lauas ei suuda end vaos hoida.

                  Comment

                  • Don lukken
                    Julm Donk
                    • Jan 2014
                    • 74

                    #84
                    Re: Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

                    Algselt postitas Don lukken Vaata postitust
                    Enda arust nagu ei limbi üldse,va juhul kui mingid suited kaardid ja näen flopi odavalt blindilt
                    Minu mäng tavaliselt nii - raise preflop,cbet(pmst 90%)vahel ka cbet turn isegi kui mul miskit pole lootes vastast loobuma panna või siis check/call lõpuni isegi õhuga:S Tavaliselt kalastan oma nutse kus mul 1 kaart puudu vms ning pot nii suur juba ,et ei taha loobuda lootes ,et hitin oma nutsi ja võtan maha:S Naljakas ongi see ,et tean ,et see pole õige aga ei kujuta ette miks lauas ei suuda end vaos hoida.
                    Lisaks veel seda ,et leian fishi tean ,et ta mängib iga rääbisega ning hirmust ,et fish enne ära fileeritakse hakkan teda isoleerima suht offsuit kõrgekäega :S:S

                    Comment

                    • veeretas
                      • Apr 2010
                      • 412

                      #85
                      Re: Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

                      RFI on raise first in, ehk kui sinuni on folditud siis palju avad. 18k käe käe peale positsioonide wr vaatama hakata tundub suht vale. Liiga palju asju mõjutab seda shortterm. Pigem võiks uurida mida ja miks tehakse. Kui seal Hud-is teisel real on fold to cb tänavate kaupa, siis tundub et need paigast ära. Flopil foldid võrdlemisi palju aga kui callinud oled siis enam hiljem väga ei foldi, millest ka arvatavasti sd winningsite miinus. Vastased ei blufi piisavalt palju seal, et nii palju maha callida. Sama ka ise cb pannes, flop ja turn arvatavasti nl2 hea, kuna folditakse liiga palju aga riveril paned jällegi ise liiga palju. Vb mõned liiga halvad blufi kohad(üldjuhul nt mööda lainud fd-ga suht halb blufida, eriti Ax, pigem blufida mööda läinud rea tõmmetega kui on võimalik et vastasel on mastitõmme mööda läinud, mille nüüd foldib jne) ja liiga peened valuebetid . Üldine leak arvatavasti käte ülemängimine.
                      See suur RFI btn ja siis fold to 3b võib neis mängudes täitsa ok olla, kuna blindid foldivad jube tihti ja kui sind ei rünnata selle pärast. Samas ise peaksid kindlasti otsima selliseid vastaseid kelle fold to 3b on seal 70%+ ja neid laialt preflop ründama. Mis see kõrge offsuit tähendab? Nt kui fish limbib siis nt QTo tüüpi kätega suht standard buttonilt vms talle otsa panna.
                      Üldiselt üritaks otsida nö saatusekaaslasi, neid kes samuti microt mängivad ja alustavad pokkeri mängimist, selleks et nendega strateegiad jms arutada. Igast foorumid jne. Nt PS.com-is on silma jäänud et seal pakutakse micro meestele, suht palju materjale. Seal tuhnides/lugedes saavad vast terminid ka selgeks ja kuidas programmidest maksimumi võtta jne.
                      Last edited by veeretas; 21.01.16, 16:07.

                      Comment

                      • Don lukken
                        Julm Donk
                        • Jan 2014
                        • 74

                        #86
                        Re: Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

                        Tegin enda nl5 sessist 10 min video enda mängust.

                        Comment

                        • korrastaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2013
                          • 321

                          #87
                          Re: Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

                          Mis su mõttekäik oli, kui sa otsustasid dongata limbitud potis 42offi T94r flopil 4way? :) flopi donk on pask, turni peab jätkama, sest joppame twopairi ning riveri betfoldiks südame rahuga, sa ei võida seal mitte kunagi pmst bottom twopairiga. Ära snapi riveri otsuseid vaid mõtle läbi millega vastane seal pärast kahe streedi callimist shoveb. Kindlasti ta ei tee seda 9x tüüpi käe, ega ka tühipalja 10 paariga. Ülejäänd jääb su enda mõtiskleda
                          Last edited by korrastaja; 22.01.16, 14:49.

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #88
                            Re: Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

                            ~2.00 4 way leadida bottom pair w/o kicker is bad
                            2.57 SQZ suuremalt ala 0.60$ peale
                            oh no, 4.20 min3betid AKo, pane ikka julgelt 3x (ehk siis 0.45$ peale) kui nii väikselt tahad miskipärast 3bettida siis parem üldse calli pre järgi
                            6.40 UTG võib JTs avada ikka

                            Vaatasin kiirelt kerides ning kindlasti oli veel mõni spot.
                            Auto-Reloadi settingud on siin:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #89
                              Re: Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

                              8.40: Co vs Sb 53s võiks foldida vabalt. Kui 10 minuti jooksul selline spew sees siis ei julge mõelda mis tunni paari jooksul juhtuma hakkab. Statte ei vaataks üldse, sul on alla 30 käe ja pidev stattide vaatamine käib. Aega on üle siis võta paar lauda juurde jääb jamadeks vähem aega.

                              See 42o on enam vähem snap otsus küll aga mitte snap call.

                              Comment

                              Working...