Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist
Miks preflop on õudne? Kui lauas istub 83/55 vend kellele meeldib pre avada/raisida, siis imo see on normaalne viis kuidas pot suuremaks ehitada vs vaal/fish kes nkn ei foldi ja vahib floppi any2'ga olenemata sizingutest. Täiesti fine viis, kuidas ässasi mixida vs annetajad
Miks preflop on õudne? Kui lauas istub 83/55 vend kellele meeldib pre avada/raisida, siis imo see on normaalne viis kuidas pot suuremaks ehitada vs vaal/fish kes nkn ei foldi ja vahib floppi any2'ga olenemata sizingutest. Täiesti fine viis, kuidas ässasi mixida vs annetajad

A
J
Comment