Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • korrastaja
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2013
    • 321

    #31
    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Miks preflop on õudne? Kui lauas istub 83/55 vend kellele meeldib pre avada/raisida, siis imo see on normaalne viis kuidas pot suuremaks ehitada vs vaal/fish kes nkn ei foldi ja vahib floppi any2'ga olenemata sizingutest. Täiesti fine viis, kuidas ässasi mixida vs annetajad

    Comment

    • donkihott
      Jube Noob
      • Mar 2015
      • 118

      #32
      Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

      Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
      Kui lauas istub 83/55 vend kellele meeldib pre avada/raisida, siis imo see on normaalne viis kuidas pot suuremaks ehitada vs vaal/fish kes nkn ei foldi ja vahib floppi any2'ga olenemata sizingutest. Täiesti fine viis, kuidas ässasi mixida vs annetajad
      Võin saladuskatte all öelda, et mul on mõnikord 6 käe peale 100/100 statsid. Ei tunne küll end erilise vaala ja annetajana.

      Comment

      • korrastaja
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2013
        • 321

        #33
        Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

        Tubli

        Comment

        • muttaja
          Pokkerihai
          • Dec 2010
          • 1965

          #34
          Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

          Algselt postitas Don lukken Vaata postitust
          Preflop sai teadlikult limp,kuna keegi ei taha callida EP Raise,ning AA paaridest sain selle käega kõige rohkem value.
          Kui tahad kunagi kõrgemal mängida, siis võiks teadlikult tegeleda balansseeritud mängu aretamisega

          Comment

          • ROTT RUUDI
            Grinder
            • Jun 2010
            • 520

            #35
            Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

            Soovitus: ära limbi mitte kunagi! Kui just mitu limpi ees pole ja sul 22 vms

            Comment

            • Don lukken
              Julm Donk
              • Jan 2014
              • 74

              #36
              Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

              Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
              Soovitus: ära limbi mitte kunagi! Kui just mitu limpi ees pole ja sul 22 vms
              Tänud soovituse eest,üldiselt ma ei limbigi kunagi eriti veel AA aga lihtsalt ,kui 5x olen üritanud nuppe sisse saada siis kõigil insta fold :D Aga hetkel olen üritanud loosimalt ja agromalt mängida ja tundub ,et toimib paremini.
              Eks tundusin liiga nit muidu lauas (15/15/2) nüüd mingi 30/20/4

              Comment

              • Don lukken
                Julm Donk
                • Jan 2014
                • 74

                #37
                Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                Hellou!
                Tasapisi hakkab ülessepoole liikuma graafik.
                Eile õhtuse ja tänase sessiga suutsin august välja ronida ja isegi +4$ profit
                See nädal plaanis 10k käsi täis grindida ja loodan jääda siis nulli või plussi

                Postitan ühe käe ka (lõpuks sain AA nupud sisse)
                Küsiks kas oleks pidanud re-rasima 3x või oli minu re-raise okei?
                Ei julenud rohkem panna kuna muidu foldivad.


                PokerStars - $0.02 NL - Holdem - 8 players
                Hand converted by PokerTracker 4

                MP+1: $2.10 (VPIP: 19.78, PFR: 16.48, 3Bet Preflop: 5.71, Hands: 92)
                CO: $6.54 (VPIP: 54.55, PFR: 11.36, 3Bet Preflop: 4.17, Hands: 44)
                BTN: $3.10 (VPIP: 25.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 8)
                SB: $2.00 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 1)
                BB: $2.00 (VPIP: 9.52, PFR: 9.52, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 21)
                UTG: $3.07 (VPIP: 13.31, PFR: 11.26, 3Bet Preflop: 2.94, Hands: 296)
                UTG+1: $1.58 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 2)
                Hero (MP): $2.52

                SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

                Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has A A

                fold, fold, Hero raises to $0.06, fold, fold, BTN raises to $0.18, fold, fold, Hero raises to $0.30, BTN calls $0.12

                Flop: ($0.63, 2 players) 6 J 2
                Hero bets $0.36, BTN raises to $0.80, Hero raises to $2.22 and is all-in, BTN calls $1.42

                Turn: ($5.07, 2 players) 3

                River: ($5.07, 2 players) T

                Hero shows A A (One Pair, Aces)
                (Pre 82%, Flop 92%, Turn 95%)
                BTN shows Q Q (One Pair, Queens)
                (Pre 18%, Flop 8%, Turn 5%)
                Hero wins $4.89
                Last edited by Don lukken; 14.12.15, 11:18.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #38
                  Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                  Annad talle oddsid drawida any2ga mis ei ole hea , paneks 2,5x kanti üle

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #39
                    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                    Algselt postitas Don lukken Vaata postitust
                    Hellou!
                    Tasapisi hakkab ülessepoole liikuma graafik.
                    Eile õhtuse ja tänase sessiga suutsin august välja ronida ja isegi +4$ profit
                    See nädal plaanis 10k käsi täis grindida ja loodan jääda siis nulli või plussi

                    Postitan ühe käe ka (lõpuks sain AA nupud sisse)
                    Küsiks kas oleks pidanud re-rasima 3x või oli minu re-raise okei?
                    Ei julenud rohkem panna kuna muidu foldivad.


                    PokerStars - $0.02 NL - Holdem - 8 players
                    Hand converted by PokerTracker 4

                    MP+1: $2.10 (VPIP: 19.78, PFR: 16.48, 3Bet Preflop: 5.71, Hands: 92)
                    CO: $6.54 (VPIP: 54.55, PFR: 11.36, 3Bet Preflop: 4.17, Hands: 44)
                    BTN: $3.10 (VPIP: 25.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 8)
                    SB: $2.00 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 1)
                    BB: $2.00 (VPIP: 9.52, PFR: 9.52, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 21)
                    UTG: $3.07 (VPIP: 13.31, PFR: 11.26, 3Bet Preflop: 2.94, Hands: 296)
                    UTG+1: $1.58 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 2)
                    Hero (MP): $2.52

                    SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

                    Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has A A

                    fold, fold, Hero raises to $0.06, fold, fold, BTN raises to $0.18, fold, fold, Hero raises to $0.30, BTN calls $0.12

                    Flop: ($0.63, 2 players) 6 J 2
                    Hero bets $0.36, BTN raises to $0.80, Hero raises to $2.22 and is all-in, BTN calls $1.42

                    Turn: ($5.07, 2 players) 3

                    River: ($5.07, 2 players) T

                    Hero shows A A (One Pair, Aces)
                    (Pre 82%, Flop 92%, Turn 95%)
                    BTN shows Q Q (One Pair, Queens)
                    (Pre 18%, Flop 8%, Turn 5%)
                    Hero wins $4.89
                    Kui tahad kunagi kõrgemal mängida, siis võiks teadlikult tegeleda balansseeritud mängu aretamisega

                    Comment

                    • Don lukken
                      Julm Donk
                      • Jan 2014
                      • 74

                      #40
                      Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                      Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                      Kui tahad kunagi kõrgemal mängida, siis võiks teadlikult tegeleda balansseeritud mängu aretamisega
                      Vabandust aga sa kirjutad seda mulle juba teist korda,ehk selgitad lähemalt ?

                      Comment

                      • muttaja
                        Pokkerihai
                        • Dec 2010
                        • 1965

                        #41
                        Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                        Kas sa millegi muuga ka vahel limp-raisid kui AA; kas sa A6-ga ka oop mini 4betid? Kahtlen seetõttu sean ka kahtluse ka AA-ga selliste liinide mõttekuse.

                        Comment

                        • Don lukken
                          Julm Donk
                          • Jan 2014
                          • 74

                          #42
                          Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                          Täna siis kerge tilt peal
                          Ilmselgelt asi mindsetis , võitsin normaalselt suuri potte aga samas kaotasin 2x rohkem ja suuremaid potte.
                          Olukorrad kus tean ,et olen taga preflopis (näiteks minu mutid vs AA) on vaja ikka mul callida ,et endale kinnitada ,et jh sa OLED DONK ja oled taga ja siin sinu tõestus -2$+veel samasuguseid juhuseid vähemalt kolm.
                          Naljakas ongi see ,et tean ,et olen taga aga siis jälle aju teine pool ütleb ,et ta ju fish (olles ise samasugune fish ,kes ei suuda foldida oma QQ)

                          Niisiis asi on distsipliinis ja selle puudumine -7$ 300 käega :O
                          Endale mingid kindlad reeglid tegema ja suurelt punaselt paberile joonistama ja silmakõrgusele riputama sessi ajaks!
                          Mis seal ikka ,lauad kinni restart ajule ja õhtul uuesti.

                          Postitan ühe käe ka ,kus ma ei suutnud välja mõelda mis tal käed olla võis.

                          PokerStars - $0.02 NL - Holdem - 7 players
                          Hand converted by PokerTracker 4

                          UTG+1: $1.92 (VPIP: 25.00, PFR: 12.50, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 16)
                          Hero (MP): $1.13
                          CO: $2.00 (VPIP: 15.84, PFR: 8.91, 3Bet Preflop: 2.94, Hands: 101)
                          BTN: $2.00 (VPIP: 18.37, PFR: 10.42, 3Bet Preflop: 11.11, Hands: 50)
                          SB: $3.02 (VPIP: 41.67, PFR: 8.33, 3Bet Preflop: 20.00, Hands: 12)
                          BB: $2.00 (VPIP: 19.21, PFR: 12.99, 3Bet Preflop: 5.00, Hands: 179)
                          UTG: $1.66 (VPIP: 33.33, PFR: 8.33, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 12)

                          SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

                          Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has K J

                          fold, fold, Hero raises to $0.06, fold, fold, SB calls $0.05, BB calls $0.04

                          Flop: ($0.18, 3 players) 3 J A
                          SB checks, BB checks, Hero bets $0.09, fold, BB calls $0.09

                          Turn: ($0.36, 2 players) K
                          BB checks, Hero bets $0.19, BB raises to $0.92, fold

                          Hero mucks K J (Two Pair, Kings and Jacks)

                          BB wins $0.71
                          Last edited by Don lukken; 15.12.15, 13:02.

                          Comment

                          • Don lukken
                            Julm Donk
                            • Jan 2014
                            • 74

                            #43
                            Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                            Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                            Kas sa millegi muuga ka vahel limp-raisid kui AA; kas sa A6-ga ka oop mini 4betid? Kahtlen seetõttu sean ka kahtluse ka AA-ga selliste liinide mõttekuse.
                            Selge,see AA oligi ainukordne juhus ja rohkem pole never limpinud ,lihtsalt katsetasin seda moodi nupud sisse ajada,kuigi tean ,et see
                            AA limp -EV

                            Comment

                            • Don lukken
                              Julm Donk
                              • Jan 2014
                              • 74

                              #44
                              Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                              Üks ilus flop jäika silma :)

                              Comment

                              • muttaja
                                Pokkerihai
                                • Dec 2010
                                • 1965

                                #45
                                Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                                Algselt postitas Don lukken Vaata postitust
                                Täna siis kerge tilt peal
                                Ilmselgelt asi mindsetis , võitsin normaalselt suuri potte aga samas kaotasin 2x rohkem ja suuremaid potte.
                                Olukorrad kus tean ,et olen taga preflopis (näiteks minu mutid vs AA) on vaja ikka mul callida ,et endale kinnitada ,et jh sa OLED DONK ja oled taga ja siin sinu tõestus -2$+veel samasuguseid juhuseid vähemalt kolm.
                                Naljakas ongi see ,et tean ,et olen taga aga siis jälle aju teine pool ütleb ,et ta ju fish (olles ise samasugune fish ,kes ei suuda foldida oma QQ)

                                Niisiis asi on distsipliinis ja selle puudumine -7$ 300 käega :O
                                Endale mingid kindlad reeglid tegema ja suurelt punaselt paberile joonistama ja silmakõrgusele riputama sessi ajaks!
                                Mis seal ikka ,lauad kinni restart ajule ja õhtul uuesti.

                                Postitan ühe käe ka ,kus ma ei suutnud välja mõelda mis tal käed olla võis.

                                PokerStars - $0.02 NL - Holdem - 7 players
                                Hand converted by PokerTracker 4

                                UTG+1: $1.92 (VPIP: 25.00, PFR: 12.50, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 16)
                                Hero (MP): $1.13
                                CO: $2.00 (VPIP: 15.84, PFR: 8.91, 3Bet Preflop: 2.94, Hands: 101)
                                BTN: $2.00 (VPIP: 18.37, PFR: 10.42, 3Bet Preflop: 11.11, Hands: 50)
                                SB: $3.02 (VPIP: 41.67, PFR: 8.33, 3Bet Preflop: 20.00, Hands: 12)
                                BB: $2.00 (VPIP: 19.21, PFR: 12.99, 3Bet Preflop: 5.00, Hands: 179)
                                UTG: $1.66 (VPIP: 33.33, PFR: 8.33, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 12)

                                SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

                                Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has K J

                                fold, fold, Hero raises to $0.06, fold, fold, SB calls $0.05, BB calls $0.04

                                Flop: ($0.18, 3 players) 3 J A
                                SB checks, BB checks, Hero bets $0.09, fold, BB calls $0.09

                                Turn: ($0.36, 2 players) K
                                BB checks, Hero bets $0.19, BB raises to $0.92, fold

                                Hero mucks K J (Two Pair, Kings and Jacks)

                                BB wins $0.71
                                Flopi bet on standard?

                                Comment

                                Working...