Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #16
    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Pole olemas sellist jooksu on ainult auke täis mäng.

    Comment

    • Don lukken
      Julm Donk
      • Jan 2014
      • 74

      #17
      Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Pole olemas sellist jooksu on ainult auke täis mäng.
      Arvata on aga mina ei tea mis augud mul on,selle bust leaker mis pt3 on suht ilus, kõik bet sizingud agg jne.
      Eks peab vist nagu robot tootma tabeli järgi,vastaste read on ainult olematu,kuna mängin rohkem enda käe tugevuse järgi ja ei süvene eriti sellesse mis ,vastasel võib olla,tglt arvan üldse ,et ei võta liiga tõsiselt mängu mängides.

      Comment

      • Don lukken
        Julm Donk
        • Jan 2014
        • 74

        #18
        Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

        Pole nüüd siis pikka aega postitanud siin ja pole ka põhjust olnud ,vahepeal siis tiltasin oma 60 $ maha sng jne.
        Kuid nüüd võtsin ette raamatu nimega Crusing the microstakes ,ning see raamat muutis mu arusaamist pokkerist totaalselt.
        Hakkasin kasutama ka pokertracker 3 ja selle raamatuga sain aru ,kui väärtuslik asi on HUD`i ja kuidas seda kasutada.
        Hetke plaan on siis teha iga nädalalõpp mingi ülevaade oma tegemisest ning proovida 100k käsi grindida ilma bustoks minemisega üle kahe laua korraga hetkel ei suuda jälgida.Edu mulle :)

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #19
          Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

          Algselt postitas Don lukken Vaata postitust
          Pole nüüd siis pikka aega postitanud siin ja pole ka põhjust olnud ,vahepeal siis tiltasin oma 60 $ maha sng jne.
          Kuid nüüd võtsin ette raamatu nimega Crusing the microstakes ,ning see raamat muutis mu arusaamist pokkerist totaalselt.
          Hakkasin kasutama ka pokertracker 3 ja selle raamatuga sain aru ,kui väärtuslik asi on HUD`i ja kuidas seda kasutada.
          Hetke plaan on siis teha iga nädalalõpp mingi ülevaade oma tegemisest ning proovida 100k käsi grindida ilma bustoks minemisega üle kahe laua korraga hetkel ei suuda jälgida.Edu mulle :)
          Anna kuuma

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #20
            Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

            kiirelt harjuta ennast neljale lauale+ veel mõni.

            gl!

            Comment

            • Don lukken
              Julm Donk
              • Jan 2014
              • 74

              #21
              Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

              Tere taas!
              Kuna on päevik olemas ja vastavat kohta kuhu oma küsimus postitada ei leidnud,siis loodan oma päeviku peale.
              Nimel vaatasin oma statse ja pt4 näitab ,et kaotan SB/BB meeletult.Saan aru et neid positsioone +$$$ ongi raske hoida aga mul ikka meeletu vahe võrreldes teiste positsioonidega!Ehk keegi oskab nõuandeid anda kuidas mängida blindidelt?
              Muidugi käte sample on ka olematu aga auk tundub suur olevat ,ehk annab nati parandada :)
              Ette tänades.

              Comment

              • Hiiter
                Räme Fish
                • Jun 2015
                • 24

                #22
                Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                Täitsa ok kui need positsioonid on u 20 ja 40bb miinust. Vb ka eksin ehk keegi parandab. Plussis neid ei peagi hoidma.
                Sul pilti tehes ette jäänud mingi popup, aga nii väikse käte arvu järgi ei saa kahjuks midagi öelda. Saad paar coolerit nendelt positsioonidelt ja vähe käsi, siis ongi suurelt miinuses.

                Comment

                • korrastaja
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2013
                  • 321

                  #23
                  Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                  sellessuhtes, et 2k käe pealt ei saa midagi järeldada.. mängi 50-100k kätt ning siis vaata ja postita uuesti. 2k käe jooksul võid sa bb'lt kaotada iga pre allini aa-kk'ga vs vastase nõrgem käsi, just sp ei saa mingit vettpidavat otsust hetkel teha.

                  Comment

                  • Don lukken
                    Julm Donk
                    • Jan 2014
                    • 74

                    #24
                    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                    Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                    sellessuhtes, et 2k käe pealt ei saa midagi järeldada.. mängi 50-100k kätt ning siis vaata ja postita uuesti. 2k käe jooksul võid sa bb'lt kaotada iga pre allini aa-kk'ga vs vastase nõrgem käsi, just sp ei saa mingit vettpidavat otsust hetkel teha.
                    Selge ühesõnaga hetkel ei saA veel midagi järeldada,üritan rohkem käsi grindida

                    Comment

                    • Don lukken
                      Julm Donk
                      • Jan 2014
                      • 74

                      #25
                      Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                      Tervist!
                      Vahepeal siis pole väga volüümi suutnud näidata,põhilisel selle pärast ,kuna tegin läpakale clean windows installi ja mässasin sellega päris kaua.Importisin ka oma ala 2k nl2 cash käsi üle ja täna siis sai mängitud veits aga hetkel vaevavad mindset probleemid.
                      Tegin paar shoti nl5 200 kätt ja -1$
                      Ning siis donkasin nl2. 4$maha.Pean selle põhi süüks seda kuna üritasin mängida kahte nl2 lauda ja kahte nl5 lauda.
                      Hetkel on mäng vast tulnud kõige paremini max kahel laual korraga aga samas volüüm nii olematu ja actionit vähe ning see tõttu hakkan ka donk callima ja kõiki vastaseid bluffijaks pidama,ise samal ajal digimuutudes calling stationiks :S
                      Nüüd siis pea püsti ajama ja sirge seljaga nl2 ja ainult nl2 edasi grindima mingu kaua läheb aega ,et nl5 jõuda.

                      Comment

                      • Don lukken
                        Julm Donk
                        • Jan 2014
                        • 74

                        #26
                        Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                        Hei hei nüüd kogunenud ca 5k käsi ,tean et seda ikka veel vähe aga kas keegi viitsiks pilgu visata statsidele ja nõu anda?

                        Tänud!
                        Klikka peale ,et suuremaks pilt saada :)
                        Last edited by Don lukken; 10.12.15, 21:02.

                        Comment

                        • muttaja
                          Pokkerihai
                          • Dec 2010
                          • 1965

                          #27
                          Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                          kamoon, nende mõne näitaja põhjal küll midagi öelda ei saa. samade preflop näitajatega annab võita 20bb/100 ja kaoatda 1224bb/100.

                          Comment

                          • Don lukken
                            Julm Donk
                            • Jan 2014
                            • 74

                            #28
                            Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                            Üks käsi ka ,mis arvate kas talitasin õigesti?
                            Limpisin preflop lootes ,et tagumised vennad kukuvad lammutama ja nii ka läks ,ning üks fishy jäi võrku :)

                            PokerStars - $0.02 NL - Holdem - 7 players
                            Hand converted by PokerTracker 4

                            UTG+1: $3.12 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 6)
                            MP: $2.05 (VPIP: 23.81, PFR: 9.52, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 42)
                            CO: $1.75 (VPIP: 12.96, PFR: 12.96, 3Bet Preflop: 4.76, Hands: 54)
                            BTN: $9.79 (VPIP: 83.33, PFR: 50.00, 3Bet Preflop: 33.33, Hands: 6)
                            SB: $2.42 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 6)
                            BB: $2.58 (VPIP: 11.72, PFR: 9.66, 3Bet Preflop: 1.79, Hands: 147)
                            Hero (UTG): $1.95

                            SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

                            Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has A A

                            Hero calls $0.02, fold, MP raises to $0.06, CO calls $0.06, BTN calls $0.06, fold, fold, Hero raises to $0.36, fold, fold, BTN calls $0.30

                            Flop: ($0.87, 2 players) 5 4 8
                            Hero bets $0.62, BTN calls $0.62

                            Turn: ($2.11, 2 players) Q
                            Hero bets $0.97 and is all-in, fold

                            Hero wins $2.04

                            Comment

                            • wanapagan
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2010
                              • 310

                              #29
                              Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                              Algselt postitas Don lukken Vaata postitust
                              Üks käsi ka ,mis arvate kas talitasin õigesti?
                              Limpisin preflop lootes ,et tagumised vennad kukuvad lammutama ja nii ka läks ,ning üks fishy jäi võrku :)

                              PokerStars - $0.02 NL - Holdem - 7 players
                              Hand converted by PokerTracker 4

                              UTG+1: $3.12 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 6)
                              MP: $2.05 (VPIP: 23.81, PFR: 9.52, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 42)
                              CO: $1.75 (VPIP: 12.96, PFR: 12.96, 3Bet Preflop: 4.76, Hands: 54)
                              BTN: $9.79 (VPIP: 83.33, PFR: 50.00, 3Bet Preflop: 33.33, Hands: 6)
                              SB: $2.42 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 6)
                              BB: $2.58 (VPIP: 11.72, PFR: 9.66, 3Bet Preflop: 1.79, Hands: 147)
                              Hero (UTG): $1.95

                              SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

                              Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has A A

                              Hero calls $0.02, fold, MP raises to $0.06, CO calls $0.06, BTN calls $0.06, fold, fold, Hero raises to $0.36, fold, fold, BTN calls $0.30

                              Flop: ($0.87, 2 players) 5 4 8
                              Hero bets $0.62, BTN calls $0.62

                              Turn: ($2.11, 2 players) Q
                              Hero bets $0.97 and is all-in, fold

                              Hero wins $2.04

                              Preflop on horrible. Flop/turn standard. Osta sisse 100bb või pane endale auto top-up peale.

                              Comment

                              • Don lukken
                                Julm Donk
                                • Jan 2014
                                • 74

                                #30
                                Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                                Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
                                Preflop on horrible. Flop/turn standard. Osta sisse 100bb või pane endale auto top-up peale.
                                Preflop sai teadlikult limp,kuna keegi ei taha callida EP Raise,ning AA paaridest sain selle käega kõige rohkem value.

                                Comment

                                Working...