Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Don lukken
    Julm Donk
    • Jan 2014
    • 74

    #1

    Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

    Tervist olen siis 21a ,pokkeriga puutusin kokku esmalt põhikoolis,kuid mitte midagi tõsist.
    Nüüd siis on tekkinud endal huvi pokkeriga ligemalt tutvust teha,ehk saada esialgu nl2 võitvaks mängijaks ja peale seda alles vaatab mis edasi saab.
    Br alustades on siis 45$
    Eesmärk on siis br kasvatada 150$
    Mängida ainult ja ainult cash laudu full ringis ja zoomist eemale hoida esialgu
    Kahjuks päevas üle 2-3h sessioone pole võimalik teha.
    Siin siis minu lifetime graph (siin on donkamist ,zoomi ja tiltamist)
    Statsidest ei oska ma veel miskit arvata ,ega käsi kh pole piisavalt vast mängitud ,et mingit hinnangut anda.
  • EvilPokerBot
    FPP Pro
    • Aug 2012
    • 240

    #2
    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Comment

    • Don lukken
      Julm Donk
      • Jan 2014
      • 74

      #3
      Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

      Tänud kuid minu arus see tabel liiga jõhker veits pmst 1 käsi/h ,muidu ise lasen enamvähem pokerstrategy hand charty järgi,kuid ilmselt sp kaotangi koguaeg.Hetkel minu suurimaks raskuseks on käest loobumine peale flopi ,ehk jään kalastama turnis ja riveris ja ma ei saa aru miks ja teine viga mis on ,et ma hindan eda kätt tihti paremaks ja pean vastas blufimas.Kuid peaks tegema mingi proovi ,et paar sessi 100% hoian ranka tabelist kinni.
      Last edited by Don lukken; 10.02.14, 19:39.

      Comment

      • Xavi
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2012
        • 346

        #4
        Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

        Pole väga vaja seal bluffe püüda ja ise bluffida. Küll siis tulema hakkab. 4000 kätt on väga vähe ka muidugi alles.

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #5
          Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

          Millist ps. tabelit sa täpselt kasutad? 20/6 ei viita ühegile neist. Ranka tabel on ok, kui tahad sss,mss strateegiat kasutada siis õpi psi tabelid pähe ja pea neist ka kinni, väga palju on nn. tabeliga mängijaid, kes siiski lubavad endale kergekäelisi sc ja cc käsi, mida antud tabel ei soovita või setmine jne. Edu laudades.

          Comment

          • EvilPokerBot
            FPP Pro
            • Aug 2012
            • 240

            #6
            Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

            Algajale peaks väga hea olema ka Blackrain'i ebook.Räägib kõigest mida algajal teada vaja. http://www.blackrain79.com/p/book.html (peaks torrentiga ka tasuta kätte saama)

            Comment

            • Don lukken
              Julm Donk
              • Jan 2014
              • 74

              #7
              Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

              Algselt postitas EvilPokerBot Vaata postitust
              Algajale peaks väga hea olema ka Blackrain'i ebook.Räägib kõigest mida algajal teada vaja. http://www.blackrain79.com/p/book.html (peaks torrentiga ka tasuta kätte saama)
              Suurtanu hea lingi eest;-)

              Comment

              • Steven Murd
                Julm Donk
                • Sep 2012
                • 53

                #8
                Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                Ma olen kindel, et su postflop mäng on kaotav, mitte see, kuidas sa preflop mängid. Minu arust PokerStrategy'l on kolm põhilist charti nii SH kui ka FR jaoks: standard, tight, loose. Tight charti kasutad loose mängijate vastu, loose charti tight mängijate vastu. NL2's bluffimine ja bluff catchimine on suhteliselt mõttetu tegevus. Mängi oma valuekäsi ja kõik on hästi.

                Mängi lühemaid sessioone (longest session 234 minutes). Näiteks 60 minutit mängid, 15-30 minutit session review või puhkad silmi, värskendad mõtlemist teiste tegevustega, ja kontrolli sessioonide pikkuseid. Väga hea oleks, kui kõik sessioonid on 45-75 minutit näiteks (juhul, kui oled paar-kolmkümmend tundi mänginud, siis saad adjustida, kuidas sobib, kas pikemad või lühemad). Sa väldid sellega seda, et kaotava sessiooni venitad pikemaks, et miinus tagasi mängida, mis tähendab seda, et sa kaotad rohkem, ja võitva sessiooni ajal paned peale paari-kolmesadat kätt lauad kinni. Juhul, kui ma su best- ja worst session $ vaatan, siis see on üks võimalik leak.

                Postflop mängu improvemiseks alustada näiteks sellest, kuidas mängida pocket paire (22-AA): setminemine ja kuidas mängida overpaire. Teiseks on paljudel väga suur leak see, kuidas mängida rea- ja mastitõmmet, EV. Top pairi ei tasu üle mängida juhul, kui sa ei mängi täieliku fishi vastu. Ma mäletan, et mul oli top pair alguses pikka aega miinuses, sest ma mängisin tightimate mängijate vastu TPTK üle.

                Ma ise mängin rohkem SH kui FR, HU, aga mõne kasuliku mõtte ikka said, ma arvan.

                Edu laudades.

                Comment

                • Don lukken
                  Julm Donk
                  • Jan 2014
                  • 74

                  #9
                  Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                  Tänan ja eks nende sessidega on jh kord nii ,et ei tea kunagi millal õige aeg oleks lõpetada ,eks peab mingi kindla sessi goali tegema kas siis ajalise või ala 300 handi sess vms.
                  Nii täna siis proovisin ranka preflop tabelis kinni hoida ja vahe on märgatav suutsin sessi vähemalt + hoida oleks olnud parem sess aga ühes käes floppas mingi vend neliku ja sain peksa ja AA vs 33 sain ka peksa
                  Sess lõppes siis +0,75$ a ja mängisin 3 laual korraga ,kuna 1 laual ei jätku lihtsalt tegevust,kuna käte range üli tight ranka tabeli järgi.

                  Comment

                  • Don lukken
                    Julm Donk
                    • Jan 2014
                    • 74

                    #10
                    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                    Siin siis üks käsi ehk oskate öelda mida siin valesti tegin või lihtlabane bad beat ,ise arvan ,et panustasin liiga palju vast
                    PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.01/0.02 Blinds - 9 Players
                    Hand Converter by Pokerhand.org

                    apgujeong (MP3): $2.88
                    wel_wel777 (BB): $1.60
                    Dmigri (BTN): $.77
                    Den4ik526 (SB): $1.18
                    betzik (BB): $5.19
                    luc1358 (UTG): $1.82
                    Llilly83 (UTG+1): $.45
                    santeinexuss (MP1): $2.69
                    Lavinin (MP2): $1.97

                    Pre-flop: Dealt to Lavinin T T
                    luc1358 calls $.02, Llilly83 calls $.02, (1 folds), Lavinin raises to $.12, (5 folds), luc1358 calls $.10, Llilly83 calls $.10

                    Flop: ($.39) 9 A 9 (3 Players)
                    luc1358 checks, Llilly83 bets $.02, Lavinin raises to $.38, (1 folds), Llilly83 calls $.31 and is all-in, Lavinin returns $.05

                    Turn: ($1.05) 2 (2 Players)

                    River: ($1.05) 5 (2 Players)

                    Llilly83 Showed 9 9
                    Lavinin Showed T T
                    Llilly83 wins $1.03

                    Comment

                    • Kingpin
                      Julm Donk
                      • Mar 2012
                      • 34

                      #11
                      Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                      kahe vastase vastu ei tõstaks üldse floppi. Calliks selle .2 ja oleks valmis foldima, kui rohkem panustatakse.

                      Ja pigem võta laudu juurde, mängi tightimalt ja rohkem value käsi, kui loosemalt ühel laual.

                      Comment

                      • Don lukken
                        Julm Donk
                        • Jan 2014
                        • 74

                        #12
                        Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                        Tervist tänane sessioon oli meeldiv,proovisin siis 4 lauaga ja tulemus positiivne +2,20$
                        Tegin ka lühema sessi täna.

                        Comment

                        • Don lukken
                          Julm Donk
                          • Jan 2014
                          • 74

                          #13
                          Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                          Suht masendav -4,45$ ei ole vast ikka see mäng minule loodud br on kahanenud 36.07 peale.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #14
                            Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                            Algselt postitas Don lukken Vaata postitust
                            Suht masendav -4,45$ ei ole vast ikka see mäng minule loodud br on kahanenud 36.07 peale.
                            Su mindset ikka väga nõrk. 2 buy ini miinust ja juba kahtled millegis. Kui kuhugi jõuda tahad siis anna seal Nl2 ikka kõvasti kõvasti kuuma. Mingi 1 buy ini üle võib rõõmu tunda Nl600 regular ma arvan.

                            Comment

                            • Don lukken
                              Julm Donk
                              • Jan 2014
                              • 74

                              #15
                              Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

                              Lõputu õudus :D See siis lifetime graph, seal siis nl2 ja ka zoomi sees,ka nl5 üks sess vist

                              Comment

                              Working...