Rentz SNG ja MTT

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rentz
    FPP Pro
    • May 2013
    • 203

    #1

    Rentz SNG ja MTT

    Tere olen Renno 28 aastat vana. Pokkeriga olen tegelenud juba ammu aga enamasti mängunud turkasid. Cashi hakkasin mängima mõned aastad tagasi. Mänginud olen siis ainult 6-maxi . Kuna pidin mingi aeg tagasi rahad välja kandma siis alustan uuesti nullist ehk siis NL-2. Igasugune abi pokkeri kohapealt on teretulnud . Kui kellekil on pakkuda häid videosid või muid õppematerjale siis võib lahkesti mulle pakkuda . Iga pühapäev panen nädala graafiku ka ülesse . Edasi liigun siis kui on 30 BI koos .
  • CeuZ^
    FPP Pro
    • Jun 2012
    • 258

    #2
    Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

    Edu!

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #3
      Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

      gl gl :)

      Comment

      • Tonislau
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2013
        • 351

        #4
        Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

        Edu Rentz :D

        Comment

        • Rentz
          FPP Pro
          • May 2013
          • 203

          #5
          Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

          Tänud . Eks edu ole tõnn vaja ja :D loodan et see pask jooks nüüd sai läbi :D

          Comment

          • CeuZ^
            FPP Pro
            • Jun 2012
            • 258

            #6
            Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

            Mingeid graafikuid on hetkel visata`?

            Comment

            • Rentz
              FPP Pro
              • May 2013
              • 203

              #7
              Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

              Pühapäeval otsin vb leian midagi

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #8
                Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                Algselt postitas Rentz Vaata postitust
                Pühapäeval otsin vb leian midagi
                Kust sa neid graafikuid otsida kavatsed muidu?

                --

                Igaljuhul tundub, et siit on tulemas midagi suurt ja tuult tiibadesse.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #9
                  Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Kust sa neid graafikuid otsida kavatsed muidu?

                  --

                  Igaljuhul tundub, et siit on tulemas midagi suurt ja tuult tiibadesse.
                  Amazonist tellib,

                  dropshipinguga visatakse pühapäevaks koju, raamib ära ja laseb ülesse meile vaatamiseks.

                  Igatahes edu laudades

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #10
                    Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Kust sa neid graafikuid otsida kavatsed muidu?

                    --

                    Igaljuhul tundub, et siit on tulemas midagi suurt ja tuult tiibadesse.

                    Ega see graphi vargus kerge asi pole , maskid , taskulambid ostma ja siis 2+2 foorumisse graphi otsima

                    Comment

                    • Rentz
                      FPP Pro
                      • May 2013
                      • 203

                      #11
                      Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                      Ega ta ei ole jah pean netist otsima kus need magusad nl2 graafikud on :D Aga tegelt olen lihtsalt maal ja läpakas on kodus ja kuna läpakas käis remondis siis suur osa käsi kadusid ka ära mingil moel. Täpselt ei osatud öelda kuhu nad kadusid :D

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #12
                        Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                        Ma lasin Relamzi Nl2 graafiku tuuri. Prindi välja, naisega asjatamiseks läheb siis tõmbad selle graafiku taskust välja ja wet panties garanteeritud.

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #13
                          Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                          backup tuleb oma kätest teha.

                          GL

                          Comment

                          • Rentz
                            FPP Pro
                            • May 2013
                            • 203

                            #14
                            Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                            Nüüd olen jah targem ei osanud arvata et nii juhtub :S Nice graafik jah klubis peaks ka naisi saama sellise graafikuga

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #15
                              Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                              Võiksid installida näiteks dropboxi kuhu siis a) lasta kohe käed starsil salvestada või b) lasta hemil käed sinna arhiveerida. Ja ei mingeid kadunud käsi enam.

                              Comment

                              Working...