Tere pokkerisemud,
Pokkeri kogemust on juba 7 aastat kuid suurt läbimurret siiski pole toimunud. Arvan ,et päeviku tegemine aitab mul seda parandada. Viimastel kuudel olen saanud siit tohutut inspiratsiooni ja annan endast parima, et 2014 tuleks mulle hea :) Igatahes põhi limiitideks on olnud nl50 ja nl100. Kuid kuna BRM on olnud väga halb siis mingi hetk on asi ära vajanud ja suur yolo on pähe tulnud. Parimad ajad olid aasta tagasi vast kui sai võetud juba nl400 shoti, aga sealt ka väike doomer otsa ning kuna BRM oli nagu ta oli siis sinna ta läks(väga palju jäi enda laiskuse taha muidugi). 2013 aasta oli suur logelemise aasta kus mängisin kokku vast 100k kätt ja sedagi mõned kopikad plussis. Mängisin aasta alguses ja viimane kuu nüüd põhiliselt. Panen ka siia 2013 graafiku, et enda vastu aus oleks.

Kuna siin väga palju 6max päevikuid pole siis loodan, et toob veitsa värskust ka siia.
Detsembris otsuasin ennast uuesti käsile võtta ja proovisin nii Zoomi, FR, PLO HUd kui ka muidugi vana head 6maxi. Sain sellest eksperimendist aru, et tuleb oma liistude juurde jääda hetkel ja selleks saab olema 6max( ei väida, et teisi formaate enam ei näpi, aga hetkel panen 6maxiga edasi). Zoom mulle väga meeldis, aga sellejaoks on vaja lihtsalt suuremat rolli. Detsembris mänginud 40k kätt ja 95h mis on töö kõrvalt väga tubli tulemus minu kohta. Kuna kuu jäi ainult mõned kopikad plussi( zoomi nl100s shot pani toreda põntsu) Siis panen siia oma nl50 6max graphi ja uuel aastal jätkan oma vana hea 6maxiga.

2014 aasta eesmärgiks on saada midstakes regulariks uuesti ja varuda piisav BR, et elada üle ka raskemad ajad. Seega millal uuesti nl100 shotin näitab aeg :)
Loodan vähemalt iga nädal kokkuvõtte teha oma nädalast. Ja pärast sesse üritan ka siia käsi postitada. Need hetkel peamised eesmärgid, päeviku suhtes. Loodan ,et see aitab mul laiskuest lahti saada ja minna edasi nii nagu peab.
Võib-olla tulevikus postitan ka oma tagamaad miks ma pole läbi löönud ja mis on hoidnud mind tagasi(kuid hetkel selle juures peatuda ei taha). Kui päevik aasta vastu peab siis räägin seda kindlasti aasta pärast :)
Nii natukene veel endast. Elan hetkel Austraalias ning üritan töö kõrvalt iga vaba aeg kaartide alla panna. Vähemalt seni oli see Detsembris ja loodan ,et sama jätkub ka terve järgneva aasta. Kui kellelgi on Austraalia kohta küsimusi, siis küsige julgelt.
Soovin kõigile parimat vana aasta puhul ja, et uuel aastal soovid täituksid!
Seniks over and out ning kui saan loa seda päevikut kajastada siin siis peatse kohtumiseni!
Pokkeri kogemust on juba 7 aastat kuid suurt läbimurret siiski pole toimunud. Arvan ,et päeviku tegemine aitab mul seda parandada. Viimastel kuudel olen saanud siit tohutut inspiratsiooni ja annan endast parima, et 2014 tuleks mulle hea :) Igatahes põhi limiitideks on olnud nl50 ja nl100. Kuid kuna BRM on olnud väga halb siis mingi hetk on asi ära vajanud ja suur yolo on pähe tulnud. Parimad ajad olid aasta tagasi vast kui sai võetud juba nl400 shoti, aga sealt ka väike doomer otsa ning kuna BRM oli nagu ta oli siis sinna ta läks(väga palju jäi enda laiskuse taha muidugi). 2013 aasta oli suur logelemise aasta kus mängisin kokku vast 100k kätt ja sedagi mõned kopikad plussis. Mängisin aasta alguses ja viimane kuu nüüd põhiliselt. Panen ka siia 2013 graafiku, et enda vastu aus oleks.

Kuna siin väga palju 6max päevikuid pole siis loodan, et toob veitsa värskust ka siia.
Detsembris otsuasin ennast uuesti käsile võtta ja proovisin nii Zoomi, FR, PLO HUd kui ka muidugi vana head 6maxi. Sain sellest eksperimendist aru, et tuleb oma liistude juurde jääda hetkel ja selleks saab olema 6max( ei väida, et teisi formaate enam ei näpi, aga hetkel panen 6maxiga edasi). Zoom mulle väga meeldis, aga sellejaoks on vaja lihtsalt suuremat rolli. Detsembris mänginud 40k kätt ja 95h mis on töö kõrvalt väga tubli tulemus minu kohta. Kuna kuu jäi ainult mõned kopikad plussi( zoomi nl100s shot pani toreda põntsu) Siis panen siia oma nl50 6max graphi ja uuel aastal jätkan oma vana hea 6maxiga.

2014 aasta eesmärgiks on saada midstakes regulariks uuesti ja varuda piisav BR, et elada üle ka raskemad ajad. Seega millal uuesti nl100 shotin näitab aeg :)
Loodan vähemalt iga nädal kokkuvõtte teha oma nädalast. Ja pärast sesse üritan ka siia käsi postitada. Need hetkel peamised eesmärgid, päeviku suhtes. Loodan ,et see aitab mul laiskuest lahti saada ja minna edasi nii nagu peab.
Võib-olla tulevikus postitan ka oma tagamaad miks ma pole läbi löönud ja mis on hoidnud mind tagasi(kuid hetkel selle juures peatuda ei taha). Kui päevik aasta vastu peab siis räägin seda kindlasti aasta pärast :)
Nii natukene veel endast. Elan hetkel Austraalias ning üritan töö kõrvalt iga vaba aeg kaartide alla panna. Vähemalt seni oli see Detsembris ja loodan ,et sama jätkub ka terve järgneva aasta. Kui kellelgi on Austraalia kohta küsimusi, siis küsige julgelt.
Soovin kõigile parimat vana aasta puhul ja, et uuel aastal soovid täituksid!
Seniks over and out ning kui saan loa seda päevikut kajastada siin siis peatse kohtumiseni!
, K
, 5
(two pair, fives and fours).

Comment